Любительница• 09 марта 2024
Коли садити горох, Київська область?
Продавчиня насіння казала, що вже минулих вихідних посадила. А чи не рано? Він же всерівно не зійде, поки тепла не буде
Жертва интернета• 09 марта 2024
Він заморозків боїться. Який горох у березні? Хоча, якщо у Вас теплиця, то мей бі.
Любительница
• 09 марта 2024
Ответ дляЖертва интернета
Ні, відкритий грунт
Жертва интернета• 09 марта 2024
Ответ дляЛюбительница
Ні, відкритий грунт
Початок травня, не раніше
Кукусики• 09 марта 2024
Вночі ж мінусова температура, в мене вода в відрі примерзла вранці, який горох може бути в таку пору ще й у відкритий грунт.
горох можна садити з квітня до травня, залежно від кліматичних умов та регіону. Важливо враховувати, що горох — це холодостійка культура, тому вона може переносити легкі заморозки. Однак, якщо очікується сильний мороз, то рослини можна захистити від нього за допомогою плівки або агроволокна.
дама_из_декрета• 09 марта 2024
У нас на кордоні з Чернігівською, то ще рано, ще навіть цибуля яка восени садилась не зійшла
Україна наше все• 09 марта 2024
Саджу разом з усією городиною на початку травня. Перед тим намочую на 3-4 години, тоді швидше сходить
Викупана• 09 марта 2024
Ответ длядама_из_декрета
В мене в цьому році кіно....
Посадила все в минулому році і почали красти. Я раз прополола і все закинула. Восени в бур´янах зібрала урожай. Всі думали, що в тих бур´ янах нічого нема. А я ще й пропустила 3 рядки цибулі, посадженої в травні.
Приїхала тиждень тому, а в мене вже цибуля в перо пішла 🙈.
Сусіди тільки копали город, щоб на перо посадити, а я вже з урожаєм :)
дама_из_декрета• 09 марта 2024
Ответ дляВикупана
В мене в цьому році кіно....
Може ми дуже глибоко посадили...
Викупана• 09 марта 2024
Ответ длядама_из_декрета
Може ми дуже глибоко посадили...
Я взагалі ложила. Але в мене весняна посадка, зимова глибша має бути.
Думаю, що через сухий бур´ян їй затишно, тому пішла в ріст.
Смурфетта• 09 марта 2024
про горох: посади в грязь - виросте князь!!!! саджаю в кінці березня- чудовий ранній горох! пізніше теж саджаю. чернігівщина.
Смурфетта• 09 марта 2024
Ответ длядама_из_декрета
а у нас у Чернігівській- і цибуля,і часник зійшли(.
Пишу з калідору• 09 марта 2024
Приморозок и капец тому гороху... Не знаю. кто сажает в марте его. У нас например в Киевской области холодно и заморозки часто.
Кайдашева дочка• 09 марта 2024
Ответ дляNeznakomka-9072
Николаев горох посадили неделю назад
Да вы что?Мы соседи то садить будем аж в апреле наверное.Сегодня ночью было -5:(
Вишиванка• 09 марта 2024
Чернігівська. Сію в першу половину квітня, жоден рік не померз,ттт. Він холодостійкий відносно. Але ще зарано,- 6 С° навряд чи витримає)