СирОжино пирОжино• 09 марта 2024
Ваше ставлення до 95 кварталу?
Ваше ставлення до 95-го кварталу зараз, і раніше чи змінилося воно ?
Всміхайлик• 09 марта 2024
Отвращение сейчас. До 22 года были просто неприятны. Не смотрела ни их самих, ни их сериалы/фильмы
Шопингмонстр• 09 марта 2024
Мені ніколи не подобався примітивний туалетний гумор, ставлення не змінилося
Чудо Ф_ф КеДаХ• 09 марта 2024
Никогда не была их фанатом, а сейчас тем более. Резко негативное отношение.
Яичница с беконом• 09 марта 2024
Раніше подобався, а потім я не дивилася його бо дивилася щось інше, а зараз мені байдуже бо капітана не має, Лєночки теж не має, вони постаріли, та і не до жартів зараз .
Не на часі .
Хомо_сапиенс• 09 марта 2024
Раньше могло идти фоном, сейчас противно, от морды кошевого вообще блевать охота.
Помеха справа• 09 марта 2024
Негативне ставлення. До всіх інших ’гумор-шоу’ теж негативне. Іноді натрапляю на Дизель шоу, там жарти на тему війни... Може я щось не розумію, але мені геть не смішно, а навпаки.
ТигрЛьвович• 09 марта 2024
А кто ж тогда на их концерты и на Дизель-шоу ходит? Из всех петросянов сейчас такой патриотизм попер, прямо филиал марафона.
Яичница с беконом• 09 марта 2024
Ответ дляХуАнита
Жирные обожравшие морды, даже у Лены
Вона вже не в кварталі років 3.
СирОжино пирОжино
• 09 марта 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
А почему всех больше всего бесит именно Кошевой ? Он же там не единственный но выделяет почему-то его.
ХуАнита• 09 марта 2024
Ответ дляПомеха справа
В дизель шоу мрак , шутки тоже дебильные , всё из трусов, с намеками
ХуАнита• 09 марта 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Вона вже не в кварталі років 3.
Пофиг морда и всё.
ХуАнита• 09 марта 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Кошевой и тот на мотоцикле рожа треснит сейчас
КинДза• 09 марта 2024
Ще в 2007 році казала, якщо пекло існує, то там крутять 95 квартал цілодобово...
Не знала я, як життя повернеться через 15 років.
Яичница с беконом• 09 марта 2024
Всі пишуть негативне ставлення, а раніше всі реготали і нічого, заходили їх жарти,повні зали були то де ж ці люди, які там сиділи.
Пишу_граммотно!• 09 марта 2024
До 2019 смотрела все концерты, все сериалы и продукты студии. И папик, и любовь в большой городе. Нравились выезда в Грецию,Турцию. Лига смеха, рассмеши комика и т.д.
С дня выборов резко отвернуло, не смотрю их, ни одного концерта.
Помеха справа• 09 марта 2024
Ответ дляХуАнита
100%, вони мені і до війни не подобались. А оці жарти їхні на тему війни - ну особисто для мене просто мрак.
Додекаэдр• 09 марта 2024
Не подобалися до 2022 року і до 2019 року, і зараз нічого не змінилося.