Завжди з рушником• Изменено 09 марта 2024

Перша покупка квартири

Підкажіть про покупку квартири, бо це вперше, щось я нервую.
1. За налік можна чи це потрібно класти на карту?
2. Потрібна присутність людини на яку оформлюється?
3. Багато доларів 2003 2006 теж не розумію іх приймать
4. Нотаріус має значення який чи всі вони +- одне і теж? Державний приватний?
Можете взагалі сказати як це проходить, бо навіть немаю уяви
Дякую всім!
Яжбоматуся• 09 марта 2024
Не знаю чому люди бояться рієлторів.
Нормальний Рієлтор закриває безліч таких питань

После шести ни-ни• 09 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Не знаю чому люди бояться рієлторів.
Зазвичай жодного не закриває. Це я Вам як нотаріус говорю.
автор Завжди з рушником • 09 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Не знаю чому люди бояться рієлторів.
Відповідь проста - якщо б за такі питання услуги ріелторів коштувала пару тис грн, а не 5% від вартості нерухомості, то їх би не боялися
После шести ни-ни• 09 марта 2024
Автор, напишіть мені на мейл, я Вас проконсультую. fdanna01011985@gmail.com
Яжбоматуся• 09 марта 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
У мене 4 нерухомості за останні 6 років . У мене Рієлтор всі мої питання закривав.
Вкуси мене• 09 марта 2024
Нам давали расчетный счет и мы с рюкзаком бабла, перепуганные шли в банк и оплачивали. Новострой.
автор Завжди з рушником • 09 марта 2024
Ответ дляВкуси мене
А долари були старого зразка? Їх в банках приймають?

Стріляний птах• 09 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Не знаю чому люди бояться рієлторів.
Каких? За что он отвечает, если имеет 5-10% от суммы сделки? Он впарит первое попавшееся, чтобы свои бабки получить, с него взятки гладки.
После шести ни-ни• 09 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
У мене в тому році 70 угод, 40 спадщин і ще не пам´ятаю скільки реєстрацій прав, і жодного адекватного ріелтора. Крім проблем сторонам, нічого дієвого від таких, з якими я зіткнулась, немає...
Вкуси мене• 09 марта 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Мы в гривне оплачивали.
Протру пилюку• 09 марта 2024
1 - ми купували за нал, але нотаріус в договорі прописала, що кошти передані до угоди
2 - по довіреності можна без присутності, але в такому разі покупцеві доведеться іти до нотаріуса в інший час щоб зробити цю довіреність
3 - не бачу чого ні, вони дійсні, не вилучалися з обігу, а крім того мало у кого будуть суми достатні для придбання нерухомості суто в нових купюрах
4 - тут не скажу, взаємодіяла тільки з приватним
Заздрість то погано• 09 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Зачем врать...
hrystia• 09 марта 2024
4. Немає значення, який нотаріус. Ліцензія у всіх однакова.
КондуктЕр тролейбуса• 09 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Не знаю чому люди бояться рієлторів.
в більшості випадків ріелтори взагалі зайвий ланцюг, які йдуть в навантаження до хати і не зрозуміло з якого переляку і за що їм платити.
автор Завжди з рушником • 09 марта 2024
Ответ дляПротру пилюку
Дякую 🌷це прям те що хотіла почути)
Личко Невеличке• 09 марта 2024
Ми купували в забудовника то на рахунок гроші зарахували. Але продавали то люди просто приносили готівку. Ми взяли з собою знайомого валютника, той перевірив купюри. В натаріуса були я, чоловік та валютник, а з їхньої сторони мама та син. Також консультант по телефону якийсь. Нотаріуса вони запропонували свого.
Яжбоматуся• 09 марта 2024
Ответ дляСтріляний птах
Шкода що вам такі попадалися
Нафаня Маня• 09 марта 2024
Автор,я також недавно придбала житло.Дивилася купу відео на ютуб.Купа рекомендацій.Як і що треба перевіряти.
Личко Невеличке• 09 марта 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Дякую 🌷це прям те що хотіла почути)
З доларами таке собі. Не всі хочуть брати, не всі можна здати за нормальним курсом, навіть у банку

автор Завжди з рушником • 09 марта 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
А валюта була старого зразка, коли вам налік давали?
автор Завжди з рушником • 09 марта 2024
Ответ дляНафаня Маня
А по факту вам це знадобилося чи все зробив нотаріус?
ЧупакабраЗеБест• 09 марта 2024
мы купили недавно.
на все свои сбережения.
очень переживали за сделку,

муж нанял еще и юриста по недвижимости, которыйпредставлял и защищал только наши интересы.
и не прогадали.
были хитрости уже у ноатриуса, вместо 40 минут, мы потратили на сделку 6часов
Стріляний птах• 09 марта 2024
Если договориться с покупателем о продаже за доллары/евро, то вместе с продаваном поехать в банк, проверить валюту на подлинность, а у нотариуса уже пересчитать сумму после подписания договора купли-продажи.
Личко Невеличке• 09 марта 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
1200 доларів були старого зразку. Валютник не радив брати. Взяли не могли здихатись. Ніде не міняють, 200 доларів поміняли на нові в банку. А так то курс інший, то 30 грн за купюру, щоб змінити. Морока.
Стріляний птах• 09 марта 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Сейчас старые можно в терминале приватбанка на счет положить, а потом снять в кассе банка новыми.
Айболитная• 09 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Не знаю чому люди бояться рієлторів.
Лишний рот в этой цепочке))
Давно пора прикрыть их лавочку или заставить платить налоги с прибыли.
Многие работают даже без оформления фирмы
Патриоточка• 09 марта 2024
Ответ дляhrystia
Краще,щоб це не був нотаріус від продавця.
Айболитная• 09 марта 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Платит обычно покупатель, а почему так - хз))
По логике, должен оплачивать продавец его, которому помогают искать покупателей
НичеНипанимаю• 09 марта 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Ого, валютник..... Ми просто йшли всі разом у відділення банку і там перевіряли і перераховували валюту. Продавець отримав пачки зі стрічкою і печаткою банку. Це дієвіше, ніж ’валютчик’
Айболитная• 09 марта 2024
Ответ дляНафаня Маня
Просили у вас справку о доходах?