Вот такой как на фото.Он с цепкими ’лапками’.Всё сайты перерыла и нигде нет.Только семена.
Ответ дляАлтыншаш
Я не допоможу в вашому питанні, але не можу утриматись від зустрічного
На холєри вам таке ’щастя’?)
Це ж паразит, за ним слідкувати треба, як за ’чужим’, він вам цепкіми лапкамі будинок з´їсть.
На холєри вам таке ’щастя’?)
Чого це з´їсть?Я не на будинок ,а на гараж хочу кинуть.
Ответ дляКайдашева дочка
Листя щільно покриває стіну і викликає повищену вологу і цвіль по основі. Коріння таких рослин з часом повністю знищує міжкладочні шви і проростає навіть під фундамент (міцне коріння на глибину до 2м) Навіть після знищення основної рослини, з під землі через пару років може винирнути новий гість.
Знімають таку шкуру з будівель разом із штукатуркою і цеглинами.
Ответ дляАлтыншаш
Нефіга собі:(