Само_достаточная• 09 марта 2024

Ковід - які були симптоми?

Хто нещодавно хворів ковідом, які були симптоми?
Дитина 9 років хворіє вже тиждень. Спочатку як звичайне ГРВІ - температура, потім почало боліти горло та кашель з´явився. Педіатр послухав - в легенях чисто, назначив аналіз крові. По крові - клінічна картина ковіду. Сьогодні ввечері знову піднялася температура до 37.2 - чи варто бити тривогу вже? Самопочуття норм, є ще інфекція в горлі (експрес тест на стрептокок негативний) - може горло дає таку темп? Зранку буду шукати педіатра, але можливо хтось мав подібний досвід?
Barcelona• 09 марта 2024
Так зробіть тест на ковід та грип

Чудо Ф_ф КеДаХ• 09 марта 2024
як звичайне грві
те, що це був саме ковід, зрозуміла, як знов спотворився смак деяких продуктів
Чудо Ф_ф КеДаХ• 09 марта 2024
а куди ви зібрались бити?
САМ_ТАКОЙ• 09 марта 2024
О чем тревога, автор?ковид лечится симптоматически, как и любое орви. И нет никакой разницы как это ОРВИ назвать: грипп,ковид и пр
сказочное_Бали• 09 марта 2024
При ковіді нема ніякої специфіки в аналізах , це просто ГРВІ , яке нічим не лікується , 37.2 не температура, якщо дитина добре почувається, то незрозуміло, що ви шукаєте
СережкинаЯ• 09 марта 2024
Горло дуже сильно боліло. Це був якийсь жах.
Ганцю в кєдах• 09 марта 2024
Какая разница, какой вирус, осложнение может все дать. Если было лучше, а стало хуже, надо ещё раз кровь сдать и с реактивный белок и к врачу. Я так лечилась 2 недели, потом опять температура. В результате гайморит нашли.

raven_i• 09 марта 2024
Знов піднялась - це її не було вже декілька днів чи з ранку, наприклад? Бо якщо не було декілька днів, а потім повернулася, то це поганий симптом, який говорить про приєднання бактеріальної інфекції. А якщо до доби була, збивали, якийсь час не було і от повернулася, то нормальний хід грві.
Єдине, по чому я запідозрила ковід - повна втрата нюху й смаку. Ледве відчувала чи солона чи солодка їжа, а так, вірус як вірус.
Я б не задавалася питанням ковід чи ні, це не має значення. Лікування то для усіх грві приблизно однакове, передусім симптоматичне. Бажаю здоров´я!
Десь так, але...• 09 марта 2024
Температура 40 и не сбивается, 3 дня. Ацетон, сопли, головная боль, рвота. Потом осложнения в виде бронхита.Это ребенок.
У меня 3 дня 40 не сбивалось . Головная боль, упадок сил, бронхит, гайморит, жесть
успокойте_Меня• 09 марта 2024
В ОАК нет никакой специфической картины ковида, кровь обычная вирусная, как при любом ОРВИ. При подозрении врач должна была предложить тест на ковид.