Перемелица• 09 марта 2024
Рожева сумка
Маю рожеву сумку з натуральної шкіри від Jasper Conran
Хотіла б знати, що люди думають про неї: розкритикуйте або похваліть
Знайшла ще фото зеленої, тому додаю, бо на ньому її краще роздивитися
Результат:
вже голосів:
47 (55.95%)
Не подобається
37 (44.05%)
Подобається
Стрекоза любви• 09 марта 2024
Під цю сумку потрібно продумувати образ, і бути взагалі стильною, щоб вона вписалась в гардероб. Загалом якщо і бачу її, то тільки з таким трендом як зараз - повністю обвішану різними брелоками.
Перемелица
• 09 марта 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Та ні) Сумка і так яскрава, а ще це навісити🤔
Айпишница• 09 марта 2024
Эта сумка очень известна,поэтому у всех первая мысль будет-подделка под.Биркин. не нравится.
Перемелица
• 09 марта 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
автор, як сумка вам по якості, також дивлюся на цей бренд
Я її купила в секонді на вагу)
Стан в неї був чудовий
Вже маю декілька років, але ношу не часто через колір. З роками вона далі в чудовому стані, нічого не тріскає)
Стан в неї був чудовий
Ля-ля-ля• 09 марта 2024
Носіть, якщо вам з нею зручно.
От чесно, більшість людей іде і не дивиться, в кого там яка сумка, куртка, чоботи…
Кров з молоком• 09 марта 2024
мне цвет категорически не нравится, но если б увидела на ком-то, даже не заметила бы. ну сумка и сумка, вообще пофиг
Перемелица
• 09 марта 2024
Ответ дляКров з молоком
«Якщо вас вразила красою якась жінка, але ви не можете згадати, у що вона була
одягнена, — значить, вона була одягнена ідеально».
Коко Шанель, творець модного Будинку Chanel
Кров з молоком• 09 марта 2024
Ответ дляПеремелица
не мне конечно спорить с Коко Шанель, но лично я люблю, когда у людей что-то красивенькое надето)) например пуховик красивого цвета, или там необычная стильная шляпка))
Лялькодзьоб• 09 марта 2024
Ответ дляСтрекоза любви
👀
Перемелица
• 09 марта 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
👀
Так, роздивляйтеся, не стидайтеся. Там багато деталей😄😆
Лялькодзьоб• 09 марта 2024
Ответ дляПеремелица
Нє, ну прикольна ідея, щось в цьому є) Але якось навішано абишо)
Стрекоза любви• 09 марта 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
👀
Так, зараз це тренд. Загугліть. Виглядає цікаво.
Зубачистка• 09 марта 2024
Что то на старомодном для меня, или просто приелась мне эта модель, ей уже сколько, лет с 10 же точно?
Лялькодзьоб• 09 марта 2024
Ответ дляСтрекоза любви
На ваших прикладах мені дивно виглядає, якщо чесно) Але, я ж кажу, ідея прикольна, якщо ці вісюльки якось з більшим смаком підібрати, справді може бути круто)
Перемелица
• 09 марта 2024
Ответ дляЗубачистка
Не знаю, вона не говорить)
В мене 3 роки
Зубачистка• 09 марта 2024
Ответ дляПеремелица
Не знаю, вона не говорить)
В мене 3 роки
Помню эти поясочки-замочки на сумках уже давненько
вАлнуюся сильнА• 09 марта 2024
Ответ дляПеремелица
Легко. Платок и брелок и будет супер.
Перемелица
• 09 марта 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Легко. Платок и брелок и будет супер.
Це вже індивідуально. Тренд не тренд, мені не подобаються на сумці хустинки, брелки...ніколи це не подобалося. Для мене це не супер, а інфантилізм. Але повторюю, це індивідуально)
вАлнуюся сильнА• 09 марта 2024
Ответ дляПеремелица
Я її купила в секонді на вагу)
Стан в неї був чудовий
А зря. Цвет отличный.
Перемелица
• 09 марта 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
А зря. Цвет отличный.
Дякую, я усміхнулася від Вашого коментаря❤️