Мона Лиза• 09 марта 2024

Вагітність по стану здоров´я. Як бути?

Лікар попередила, що потрібно в ближайший час завагітніти, бо в подальшому можливо не вийде.
Як бути, якщо немає чоловіка?
Новорічна пальма• 09 марта 2024
Ответ дляАноним Советчик
Мені от цікаво, що щ вами не так, що ви не були в стосунках таких, які б мали продовження.
Тим паче вам 36
Так не все ж чувствуют себя неполноценными без мужичков. Вы не знали?

Засомневаю• 09 марта 2024
Тут так эмоционируют , когда о поддержке родителей. Интересно, с чего бы это?
Почти всем моим знакомым помогают родители с их детьми, у многим вообще внуков берут и на каникулы, и на выходные все.
Все счастливы.
И только на советчице все сами
Гостра на язик• 09 марта 2024
Ответ дляЗасомневаю
Все счастливы.
И только на советчице все сами
А вы своих отдаете на каникулы?
Ля-ля-ля• 09 марта 2024
Ответ дляЗасомневаю
Все счастливы.
И только на советчице все сами
Батьки бувають різні. Мої навіть своїми дітьми не займалися. І внуки - то для них чисто галочка
Засомневаю• 09 марта 2024
Ответ дляГостра на язик
А вы своих отдаете на каникулы?
У меня мама в другой стране, когда я рожала, она прилетала и месяц была с нами.
А так, отдавала бы, если бы ребенок и бабушка этого хотели. Мало знакомых без поддержки своей мамы или свекрови.
Мы с сестрой все каникулы и выходные у бабушки с дедушкой проводили, безумно любили друг друга.
Это нормально и прекрасно, когда хорошие семейные отношения
Руда ліса• 09 марта 2024
Ответ дляМона Лиза
Та є підтримка батьків і вже 36 років, вже і самій хочеться дитину
Банк спермы если самой хочется
Гостра на язик• 09 марта 2024
Ответ дляЗасомневаю
На этот счет есть много разных мнений. Нет единоверного
Дама_с_караваем• 09 марта 2024
лікарі теж не все знають, моїй подрузі сказали, що дітей не буде ніколи, у неї четверо)
Аноним Советчик• 09 марта 2024
Ответ дляПросто каралева
Та до чого тут ’не так’ взагалі. Помішалися всі на тих стосунках
Ну бо психічно здорова жінка до 36 років як мінімум заміж виходить і має відносини серйозні

Аноним Советчик• 09 марта 2024
Ответ дляМона Лиза
Бо під час декрету, є кому допомогти.
Тобто все ж таки завчити на батьків?
Аноним Советчик• 09 марта 2024
Ответ дляНоворічна пальма
А де тут про неповноцінність?
Просто каралева• 09 марта 2024
Ответ дляАноним Советчик
Чому?? Психічно здорова жінка не зобов´язана цього робити і не має, якщо не хоче. Брєд якийсь написали, навішали на жінок ярликів, що вони там повинні, а чого ні
Аноним Советчик• 10 марта 2024
Ответ дляПросто каралева
Ну бо психічно здорові жінки хочуть відносин, сімʼї, дітей і тд
Просто каралева• 10 марта 2024
Ответ дляАноним Советчик
Хотіти і мати можливість реалізувати - не одне і теж саме. А заводити сім´ю з непідходящим чоловіком чи народжувати бог зна від кого це не ознака психічно здорової жінки, а дурної, вибачте
Новорічна пальма• 10 марта 2024
Ответ дляАноним Советчик
А де тут про неповноцінність?
У вашому коменті автору
Сегодня я не я• 10 марта 2024
Ответ дляМона Лиза
Якщо хочете дитину то народжуйте , для чого ще чекати, роки проходять , здоров´я теж не буде покращюватись.
Аноним Советчик• 10 марта 2024
Ответ дляПросто каралева
Тобто за 36 років нікого підходящого не було?
Чи може не підходяща автор?
Просто каралева• 10 марта 2024
Ответ дляАноним Советчик
Чи може не підходяща автор?
Що значить ’підходящого’? Це що, пара черевиків? Людина змінюється на кожному етапі свого життя. Можливо, що і не було близького чоловіка, з яким можна було б створити сім´ю, або їх життєві цілі на той період не співпадали. Що вас так дивує?
Розкажіть європейським дівчатам про їхні 36 років, що вони повинні до цього часу чоловікові і скільки дітей наклепати
Аноним Советчик• 10 марта 2024
Ответ дляПросто каралева
А де в Європі в 36 жінки одружуються? :)
Це міф.
І так, хороших жінок, так само як і хороших чоловіків розбирають ще цуциками