ПультОт_БМВ• 10 марта 2024
Скажіть, як байєри замовляють товари до України, а податки?
Митниця. У нас овер 120$ покупка повинна вже сплачувати мито і тп, так а як же вони партіями везуть..? Тут кроси за 150$ вже не вигідно купувати не у нас, а більше і дорожче? Чи я чогось не розумію?
Треба ось так• 10 марта 2024
Легко. Я живу в Европе. Перевозчики возят что угодно и в любых количествах. А потом удивляемся какого фига нас не пускают. Цена пересылки 1,50 за кг Новая почта входит в стоимость пересылки по Украине. Так и живём.
Треба ось так• 10 марта 2024
Или Вы хотели услышать историю про честных барыг ,которые платят все пошлины и поэтому у них все дорого? Тогда сори.
ПультОт_БМВ
• 10 марта 2024
Ответ дляТреба ось так
А їх не перевіряють на митниці? Чи ви бірки зриваєте, формуєте ʼпосилку від бабусіʼ і гоу?
ПультОт_БМВ
• 10 марта 2024
Ответ дляТреба ось так
Нєєє, ви як раз по ділу все сказали👍
Треба ось так• 10 марта 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Я этим не занимаюсь)) Не проверяют их ,иначе бы не ехало Украинское сало и сигареты таким потоком. Без понятия как именно они это делают ,я один раз с ними ехала ,но вот делиться такими подробностями они не желают.
ПультОт_БМВ
• 10 марта 2024
Ответ дляТреба ось так
Ну то звісно, як завжди, ʼдопомогаʼ один одному-то наше😄 ну от і я думаю, як. Навіть нп-розкрили пакунок, нова річ, вони (митниця)в праві аналогічну ціну в неті взяти і бахнути, навіть, якщо то було в посилці із цукерками)… цікаво, взагалі, цікаве формування цін(до 120дол) до розмитнення, тобто чорним постачальникам цуму, цитрусу і тп можна тоннами ввозити, а людям ліміт, у який навіть білизна не ввійде)
Лиса Патрикевна• 10 марта 2024
Авторша, ви що думаєте, митникам жінок - коханок на Мальдіви не потрібно вивезти ?
ПультОт_БМВ
• 10 марта 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Та де там, хотілось вірити у світле майбутнє. А тут цум, і наявність в ньому брендів, офіційних представників в Україні яких нема, взагалі, нас у переліку магазинів нема, а в ЦУМі товари є, містика, так?) байєри-та сама містика.
Налогообложу• 10 марта 2024
В последний год часто пересекала границу с Польшей.
И поездом, и автобусом, и своей машиной. Ни разу при выезде с Польши вещи не смотрели.
Умничка-помощничка• 10 марта 2024
не всі мейлфордери вимагають чесного декларування, одяг-взуття на митниці перевіряють доволі рідко. То комп чи телефон не провезеш без декларування, а одяг-взуття-сумки запросто. Принаймні з США. А з Європи хто тким займається, везуть не Містом, а бусами
Умничка-помощничка• 10 марта 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Та яка містика, везуть сумками з Європи
Умничка-помощничка• 10 марта 2024
Ответ дляТреба ось так
От сало и сигарети до речі тяжче провезти чим фірмову сумку чи баул трусів Вікторія Сікрет) Сигарети шукають періодично і штрафують
Нульовий сантиметр• 10 марта 2024
Підскажіть як з США відправляють наприклад сумки Корс штук 10 чи взуття
ОливьЕЖечка• 10 марта 2024
автор, по перше 150 евро, в друге, після 150 евро, там не великий налог виходить.
До того, це рахуеться посилка на одного, а в байерах багато знакомих та родичів.
Дивні ваші питання, а відповіді кумедні.
ОливьЕЖечка• 10 марта 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Звичайно, як і всі посилки.
Питання в чому? літаком, морем.
ПультОт_БМВ
• 10 марта 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Ну 150, неважливо, я точно не памʼятаю, ну як невеликий, там то од виходить 25%, десь так. Це суттєво. І якщо ви везете мак, то це дуже великий податок.і що, що родичів багато, ви що думаєте, що вони по 30 чол через кордон катаються туди сюди, чи про що ви?
Ну то може вам дивно і кумедно, бо ви звикли схеми крутить, мені, як чесній людині, не дивно і не кумедно.
ПультОт_БМВ
• 10 марта 2024
Ответ дляnaxodki_youtube
120$ ? відколи так? від 150 євро митні платежі
Я умовно писала, значення не має, це ж не 220к і 100
ОливьЕЖечка• 10 марта 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
вы изучите вначале все, о чем написали.
Все не так совсем.
И наземным траснпортом я могу провозить на 500 евро. и посылки есть разные законные лазейки.
А всех обвинять в схемах от своего незнания правил и законов, то показывать свою неграмотность.
Все не так совсем.
ПультОт_БМВ
• 10 марта 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
вы изучите вначале все, о чем написали.
Все не так совсем.
Удалено администрацией...
Святатабожа• 10 марта 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Удалено администрацией...
Рогнеда Карповна• 04 апреля 2024
Мы через новую почту покупаем и често платим , но считают очень дофига, последняя сумка 197 евро насчитали налога 705 гривен, и так везде, кроссовки все дорогие, так насчитывают , еще и на таможне еле работают, неделю считают эти брокеры.
До этого все нервы вытрепала одна барышня на кроссовки две недели с ней переписывались , разные документы предоставляли, не верила , что кроссовки столько стоят