Мастер Класс• 10 марта 2024

У вас велика родина в хаті?

У мене 5-ро. З них троє дітей. Як вихідні, нп легко.
Зараз встала, і думаю, що готувати на сніданок.
Не вистачає фантазії.
Як ви, фантазуєте? Чи не заморочуєтесь?
Суп, гречка, макарони…
AmazingLady• 10 марта 2024
Да тут почитаешь, все не заморачиваются и при этом бесконечные темы что готовить
Галя-краля• 10 марта 2024
Ответ дляМастер Класс
Що готують діти?
Всё простое - бутерброды, яичница, картошка, пельмени, макароны, каши. Младшая недавно вареники делать научилась полностью сама, вкусные)
Шкала Радощів• 10 марта 2024
Не заморочуюсь - це я. Лежу в ліжку з чаем і йогуртом.
Сину зробила хлоп‘я з молоком, чоловіку нічо, він встав раніше, донька ще спить
Тріль!• 10 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не заморочуюсь
А тепер порахуйте скількі часу у вас піде щоб нарізати рибу, помідори, яйця, зробити кожному бутерброд на 5 осіб. То таки треба заморочитись.
Тріль!• 10 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
я не їм давно на ходу, чітко двічі на день, сніданок і мʼясо з овочами о 20.000
То мова була про дітей. Їх двічі на день кормити не будешь, особливо коли показане дрібне дієтичне харчування не менше ніж 5 разів на добу)
Тріль!• 10 марта 2024
Ответ дляМастер Класс
Що готують діти?
Моя дитина якщо щось собі готує, то це пожарити готові заморожені нагетси, або чіпси, що купує по дорозі додому. Чи гарячі бутерброди з сиром. То краще вже заморочитись, бо потім лікувати треба буде. Діти не розуміють, що ще шкідливо, бо ’я з´їв і мені не стало погано’.
Наивная Хо• 11 марта 2024
Трое.