Хропочка з гривкою• 10 марта 2024

Цена аренды такой квартиры. Пионерский квартал. Вишневое

Шмоточницаца• 10 марта 2024
Тысяч 10.000 - 12.000

Зубачистка• 10 марта 2024
До 10. До метро далеко. Вечно в пробках. Проблемы с канализацией летом и не только . Проблемы с парковкой.
автор Хропочка з гривкою • 10 марта 2024
Ответ дляЗубачистка
Почему проблемы с канализацией?
Анютины ласки• 10 марта 2024
Не скільки - за відсутності нормальної транспортної розв´язки, тількі скажені, дурні чи божевільні можуть там щось знімати, або зовсім дешево за квартплату максимум щоб борги не накопичувались
Ответ дляАнютины ласки
І тим не менше багато людей там і купує і знімає, тому ваш коментар зовсім недоречний
Тішуся неперетішуся• 10 марта 2024
Не современный ремонт, не безопасный район, тысяч 6 максимум за 1ком.
Любви вам!• 10 марта 2024
Однушка под Киевом? Тыс 8

Ответ дляТішуся неперетішуся
Каяспер• 10 марта 2024
Схоже, що ви власник і прекрасно знаєте ціну. Яка мета теми?
Пропонувати ,що це мін 20 тис?
Вам стане легше?
Ответ дляКаяспер
Пропонувати ,що це мін 20 тис?
Вам стане легше?
Ні
MarinkaRam• 10 марта 2024
Честно? Как Харьковский житель и скитатель по миру теперешний, после того как в начале войны в марте попали в дом в мою квартиру.

Я бы не отдала к сожалению 10000 за эту скучную, не уютную, с дешёвой мебелью квартиру. Понимаю, да да столица. Но там же тоже цены разные. Без обид. Жду рука лицо ..
Каяспер• 10 марта 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Ні
Що ні?
Ответ дляКаяспер
Що ні?
Ціни не знаю
МЕСТО_Встречи• 10 марта 2024
Живу рядом в Акварель 2, в такой же однушке, всё электро. Сняла в 22 за 5500, живу пока цену не поднимают. С транспортом печаль, работа в Киеве...Если поднимут, буду искать в Киеве.
Каяспер• 10 марта 2024
Ответ дляMarinkaRam

До столиці треба ще дістатися 😂
Ні за холодну воду• 10 марта 2024
7 тис
Шлях до зірок• 10 марта 2024
6-8 плюс комуналка
Каяспер• 10 марта 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Ціни не знаю
Ну все ,що вже пропонують вас не влаштовує. Значить таки щось да знаєте
Тішуся неперетішуся• 10 марта 2024
Ответ дляMarinkaRam

Это не столица, это другой город. А насчет ремонта совершенно согласна, такой тоской и беспросветом веет от ээтой квартиры.

Крию матом страшно• 10 марта 2024
Ответ дляАнютины ласки
Ви не в собі. Ви зараз обнулили і обезцінили тисячі сімей. Це просто кошмар які нелюди навколо нас
Каяспер• 10 марта 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Фоткам 4 роки. Як наразі невідомо ще
Ответ дляКаяспер
Де видно, що все про, що пропонують, мене не влаштовує.
Коментар про 6 тисяч?
Анютины ласки• 10 марта 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Доречний, я тут живу вже майже 40 років (звісно що не в новострої, та набагато ближче до Кільцевої).
І дуже добре бачу що ті дурні хто купляє чи орендує плюються та матюкаються бо розміють тупик.
Бо питання розв´язки тут не вирішиться ніколи - хіба що за рахунок двохповерхової автостради як в Кореї чи Японії - але в нас ніхто в це гроші вкладати не буде - за рахунок приватного сектора дорогу ширшу на полосу не зробиш (шо там приватний сектор навіть там де його немає ніхто нічого не розширює)
Тішуся неперетішуся• 10 марта 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
А чего вы смеетесь, вон в Уютном на СБ по 10тыс шикарные однушки, с красивенными ремонтами. И то уютный, там территория как в люксовом отеле Турции, фонтаны, гортензии.
Ответ дляТішуся неперетішуся
Тут також територія дуже гарна
MarinkaRam• 10 марта 2024
Ответ дляКаяспер
До столиці треба ще дістатися 😂
Поняла. Это пригород..
Анютины ласки• 10 марта 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Тисячі сімей мають 3-4 дітей і більше - і да я не в собі я таке задоволення собі позволити не змогла, лише 2е.
Ответ дляMarinkaRam

А за скільки ви і де знімаєте, і який у вас ремонт?
Добра всем!• 10 марта 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А какая печаль с транспортом в Вишневом?
Маршрутки ходят в любом направлении. Единственное, метро нету.
Добра всем!• 10 марта 2024
Ответ дляКаяспер
Фоткам 4 роки. Як наразі невідомо ще
Разве что квартира стала убитее после предыдущих аренд.