Попихтю та й годі• 10 марта 2024

Хто має платити?

Чи обов´язково хлопець має завжди платити за дівчину в кафе, кіно ,та в будь-яких інших місцях ? де вони разом проводять час, чи є щось страшне в тому, якщо інколи дівчина заплатить ? допустимо у хлопця тимчасові трудності з фінансами.
Латвийские_Номера• 10 марта 2024
Коли вам по 16, то ні. Якщо 30+, то інші варіанти і не розглядаю

Амбасадор щастя• 10 марта 2024
А не проще каждый платит за себя и никто не в обиде
ЭмчЭндЭм• 10 марта 2024
За меня всегда платили парни.
Love_Love_Love_• 10 марта 2024
Страшного нічого немає , але якщо це стосунки хлопець /дівчина то так, має завжди
ПоЗиТиВнАя• 10 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А якщо це відносини чоловік /жінка , коли вже 45+ , хто повинен платити, тільки чоловік ?
Безлім на все• 10 марта 2024
Я плачу за всё если девушка глотает,значит любит
So_so• 10 марта 2024
Если у него трудности, пусть не приглашает девушку в кафе.
ПоЗиТиВнАя• 10 марта 2024
Ответ дляБезлім на все
А вона глотає відразу з 1 побачення? Чи як це відбувається ? Як глотнула, так відразу і платити ?))
Love_Love_Love_• 10 марта 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Там вже можна варіації

автор Попихтю та й годі • 10 марта 2024
Ответ дляSo_so
А если это она предложила ему увидеться ?
So_so• 10 марта 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Тогда пусть откажется.
Гарантую неперелевки• 10 марта 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Так сильно хочет увидеться, что готова платить?
Пусть очнется
Крайня невістка• 10 марта 2024
Важливі багато факторів. Хто запропонував зустріч, скільки вже зустрічаються....
Манкоголік• 10 марта 2024
Ответ дляSo_so
Або кредитка є))
ПоЗиТиВнАя• 10 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Там вже можна варіації
А чому можно варіації? Можно тоді питання, так сказати, погляд зі сторони, чоловік дарить на дн подарунок вартість 24 тис, жінка запрошує в спа, вартість 6 тис заходу , жінка готова заплатити , чоловік пропонує розділити оплату пополам , як вважаєте це норм? Знайомі 4 місяці
Манкоголік• 10 марта 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Значить дура
Зараз на дієті• 10 марта 2024
Ніхто не має. В кожній парі все так, як їх влаштовує. Для мого чоловіка було б принизливо,якщо б я платила. Випадок,якщо забув гаманець не рахується, але за 12 років і такого не було.
Не вмію заміряти• 10 марта 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Спочатку гроші, потім стула. Спочатку глотнути, а потім в кіоску булочки з кавою оплатити
Манкоголік• 10 марта 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Давно всв картки в телефонах))

Їжак в панчохах• 10 марта 2024
Платимо навпіл або по черзі.
Подрузі колишній виставив рахунок з сумами, які він на неї витратив під час побачень (були разом 2 роки, здавався милим спочатку) 🤣 ну його, краще самій за себе платити
Гарантую неперелевки• 10 марта 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Платимо навпіл або по черзі.
Выставил и выставил, она же все равно не оплатила)
Доктор Хаос• 10 марта 2024
платит везде мужчина, если он настоящий мужчина
ПоЗиТиВнАя• 10 марта 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Платимо навпіл або по черзі.
А який у вас вік ? Я в кафе ресторанах не плачу ніколи, чоловік оплачує. Але коли приходить до мене додому , купляю інколи рибу, мʼясо , солодощі, але не завжди я купляю, він також приходить не з пустими руками зазвичай.
А я з косою• 10 марта 2024
Короче прочитала я и поняла , большинству девушкам нужен не парень не любовь , а просто банкомат с деньгами . Я согласна конечно если мужик нормальный ,то он должен зарабатывать деньги , и они должны у него быть , Но в жизни всякое бывает .

Сейчас многие напишут если он без денег то зачем он тогда нужен , а я напишу так, а зачем вы ему нужны ,если вам от него нужны только деньги для секса, так для этого если у него есть деньги он может снять себе проститутку.
Золота орда• 10 марта 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Можно увидеться в парке, на худой конец позвать домой, деликатно намекнув на временные Фин трудности
Золота орда• 10 марта 2024
Ответ дляМанкоголік
Або кредитка є))
Загнать его в долги 🤣
Peres Lal• 10 марта 2024
Пока не семья, платите каждый за себя. И не будет вопросов или обид.
Манкоголік• 10 марта 2024
Ответ дляPeres Lal
А як буде штамп зміниться?)) Він стане більш турботливий і відповідальний
Peres Lal• 10 марта 2024
Ответ дляМанкоголік
Бюджет станет общий.
Манкоголік• 10 марта 2024
Ответ дляЗолота орда
Загнать его в долги 🤣
Ну в нього ж тимчасові труднощі. Заробить віддасть. 55 днів достатньо)))