Стильна штучка• 10 марта 2024
Дівчата! Як нашою мовою перевести?
Мне жаль, что ты такая ограниченная и не понимаешь сколько сил и сколько жизней мы отдали что бы вас дураков спасти а вы не благодарные твари. Решили бомбить русские города ни за что!
Чай не пью, только кофе• 10 марта 2024
Гугл переводчик
Мені шкода, що ти така обмежена і не розумієш скільки сил і скільки життів ми віддали що б вас дурнів врятувати, а ви не вдячні тварюки. Вирішили бомбардувати російські міста нізащо!
Стильна штучка
• 10 марта 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Гугл переводчик
Та то ясно) Ну ви розумієте?) це таке отримала)