Не боюся осуду• 10 марта 2024

Кто покупал квартиру во Львове? Стоит ли? Хотим купить

Поделитесь опытом. Речь о вложении. Понятно что жить всегда там не будем, но хотим купить в целях безопасности подальше от нашего города. Может посоветуете жк хорошие. Спасибо
Мстящий за Зайца• 10 марта 2024
Там новостроек многоооо строится сразу... Территориально мне нравится по замарстыновской, есть несколько жк(часть, кажется, адрес Чорновола. Рядом ашан и пешком можно до туристического центра.

автор Не боюся осуду • 10 марта 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Да, мы были недавно, там везде новострои, город вообще другой стал)))
Леди_на_драндулете• 10 марта 2024
Франківський район розглядайте, пропозицій купа, житло будується безперервно.
автор Не боюся осуду • 10 марта 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А там де тц спартак? Бачили там поруч дуже багато жк гарних
Мстящий за Зайца• 10 марта 2024
Ответ дляНе боюся осуду
С одной стороны это круто, с другой.. Очень жаль исторические красивые маленькие домики с обалденной лепниной, которая осыпается на дороги😔эх...
Леди_на_драндулете• 10 марта 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Район спартака теж супер хороший і розвинений зараз, прсото франківський найбільш зелений і хороший вважається
Файна пані• 10 марта 2024
Дивне вкладення , для життя місто не комфортне , прилітає теж частенько останнім часом

Клин_Кляйн• 10 марта 2024
Автор, я вчилася у Львові, загалом прожила 11 років і люблю це місто. Райони Чорновола, Варшавська, Левандівка найкращі, до центру ближче ніж з Франківського(В.Великого, кг.Ольги).
Але, зараз війна і Львову неслабо дісталось за останній рік. Я б взагалі не стала купляти нерухомість в Україні із-за невизначеності взагалі подальшої долі країни.
Молчалка• 10 марта 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Я б взагалі не стала купляти нерухомість в Україні із-за невизначеності взагалі подальшої долі країни. - 100%

Народилась і жила у Львові , до 2001р
Потім виїхали
До останнього мала надію повернутись колись назад, як кажуть ’на старість’
В 2023р, надія вмерла остаточно

Літо 2022 , не погано продала 2к квартиру, де завжди квартиранти були
Осінь 2023, з великим скрипом і дисконтом вдалось продати 3к квартиру, стан хороший, цегла, але без євро ремонту , там все було на стан 2000 року

Залишився тільки будинок в селі, 60км від міста, за безцінь продавати не збираюсь
raven_i• 10 марта 2024
Люблю Львів, однак наразі його б для купівлі взагалі не розглядала. По-перше, дорого стало. По-друге, як написали вище, прилітає рідко, але мітко. Розглянула б менш дорогі і перенаповнені міста, де менше летить, типу Івано-Франківська.
Ваша прЭлесть• 10 марта 2024
А які зараз актуальні ціни на однушки у Львові? Автор, Ви вже конкретно ціни вивчали чи ще ні?