Тоска в носках• 10 марта 2024

Відважилася зробити кератин

Вагалася-вагалася і нарешті вчора зробила кератинове випрямлення волосся. Своє було як мочалка останні 5 років, домомогав лише кудрявий метод, але я не сприймала себе кудрявою, оскільки усе життя була з прямимволоссям з легкою хвилею. Сподіваюся, все буде добре.
ЖующаЯКонфету• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
10 років тому волосся було таким, просто сушила з брашем, також мила раз на 3 дні.
у вас были хорошие волосы... мне кажется стоит поменять саму краску
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
колись були, але зміни фарби та догляду не допомогали, коли волосся зіпсувалося
PORKA• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
Так а на яку професійну міняли?
Лялька в колисці• 10 марта 2024
Ответ дляПес Патрон
Купили бы фен классный и сыворотку Wow она из волос глянец делает, феном просушить, там загляденье. И не так агрессивно как кератин.
Что за чудо-средство? Вы пользовались? Смотрю цены на эту линейку космические
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляPORKA
Так а на яку професійну міняли?
я незнаю, ось останній раз, за 3 тижні до кератину, фарбувалася в салоні у майстра, її фарбою, але краще волосся від цього не стало
ЖующаЯКонфету• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
именно не уход - а сам процес покраски... уход на убитые волосы не поможет... как блондинка говорю.. год назад пришла к очередному новому мастеру и за год уже вижу большую разницу, да это покраска не по 150-200 грн, но и результат ведь есть
обламывались, сухие и несчастные были
а вы еще на них и кератин бахнули... дай бог что бы все хорошо, у меня была плачевная история
PORKA• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
Вже зіпсоване фарба не покращить. Аби корені вже надалі росли і не пошкоджувались
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
обламывались, сухие и несчастные были
може почну дійсно у майстра те коріння фарбувати надалі, дякую
Пес Патрон• 10 марта 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Конечно, всегда, спрей и дайсон фен.

У меня свои волосы, не мочалка, длинные, ровные, не окрашиваю, каштановые. Корни от деда передались восточные :) оно классно снимает пушистость, выравнивает.
ЖующаЯКонфету• 10 марта 2024
Ответ дляПес Патрон
Конечно, всегда, спрей и дайсон фен.

ааа.... не окрашиваю... хорошая генетика... нам вас не понять
Лялька в колисці• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
Красили длину? У меня краска с волос когда начинает вымываться они становятся сухими. Моя парикмахер рекомендует тонировать длину на низком % окислителя, при этом волос напитывается краской и становится опять блестящий. Попробовала- действительно так. Просто тонировка нормальной проф краской, без доп процедур.
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляПес Патрон
Конечно, всегда, спрей и дайсон фен.

дякую за пораду, спробую сироватку
Пишу з калідору• 10 марта 2024
Дочка летом сделала и тоже в восторге+ уход спец шампуни и итого вот до сих пор идеально
Лялька в колисці• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
Не о корнях идет речь, о всей длине
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляЛялька в колисці
останній раз так, на всю довжину
Маурита• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
я планую через 2 тижні коріння фарбувати
по-моему нельзя краситься определенный период , и это не две недели, могут отпасть волосы
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Не о корнях идет речь, о всей длине
до балаяжу, я тільки дофарбовувала коріння, лише на останні 10 хвилин розподіляла по довжині
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляМаурита
пишуть 7-10 днів
Тролю як можу• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
погугліть, в ютуб та інсті є тони інформації. Якщо дуже коротко, то волосся треба ’жмакати’ руками після миття та сушити з дифузором.
Яка нісенітниця Це все, що винесли з КГМ? Жмакати та сушити дифом?

На ньому багато дівчат з рівним волоссям, до речі. Мають гарне здорове волосся, без посічених кінчиків.
Це просто догляд за потребами волосся та шкіри голови, без ’миттєвого’ ефекту від силіконів у складі. Не обов´язково при цьому жмакати для хвиль/кучерів.
Маурита• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
пишуть 7-10 днів
это так пишут, я как делала, красилась через месяца 2, и то мастер был на стреме
Тролю як можу• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
мені зараз зробили кератин і ботокс на кінчики, як майстер пояснила, тому що вони особливо плачевні були, при цьому не тягнуться, не ломаються, а ось стали такі дуже-дуже сухі, деінде хвилясті
Ви не були на кудрявому методі, не вводіть в оману людей. На ньому мають здорове волосся.
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляТролю як можу

я ж написала, що коротко, а кому цікаво - самі підуть і подивляться-почитають про весь процес. І я маю на увазі саме кудрявий метод для кудрявого волосся, а не взагалі догляд за будь-яким волоссям
Лялька в колисці• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
Вот, это неправильно, надо отдельно тонировать длину на маленьком оксиде. На 30мин. Тогда не будет волос как мочалка.
Тролю як можу• 10 марта 2024
Ответ дляPORKA
Так то не догляд, а укладка...
Автор не знає, що таке кудрявий метод.
Тролю як можу• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
Я теж його маю на увазі. Ще раз - ви були на чому завгодно, але не на кудрявому методі. На ньому волосся оживає, здорове, а не суха мочалка, як ви пишете.
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляТролю як можу
воно виглядало в мене здоровим тільки у вигляді кудрів, але вони не були зі мною з народження, а з´явились на кілька десятків років пізніше через проблеми зовнішні і внутрішні, тому вирішила зробити кератин і повернутися до звичного для себе прямого волосся
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляЛялька в колисці
дякую, запитаю у майстра, як це ’на оксиді’ для мене нічого поки не говорить, тому що я не освітливала волосся до балаяжу, а просто фарбували в свій колір, потім фарбувала в нього ж коріння, оскільки відростала сивина
Лінива, не каюсь• 10 марта 2024
Ответ дляТролю як можу
Як воно може оживати, якщо туди вибухується піввідра пінок і стайлерів. Що ви несете ?
Тролю як можу• 10 марта 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ах-хах)) От ви теж поняття не маєте про КГМ)) Ванна ціла стайлінгів)
PORKA• 10 марта 2024
Читаю про кудрявий метод. Укладка- то вже другорядне. Які шампуні брали і догляд? Колись брала Нівея незмивний , то давно його не бачила в продажу