Тоска в носках• 10 марта 2024

Відважилася зробити кератин

Вагалася-вагалася і нарешті вчора зробила кератинове випрямлення волосся. Своє було як мочалка останні 5 років, домомогав лише кудрявий метод, але я не сприймала себе кудрявою, оскільки усе життя була з прямимволоссям з легкою хвилею. Сподіваюся, все буде добре.
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляТролю як можу
Ах-хах)) От ви теж поняття не маєте про КГМ)) Ванна ціла стайлінгів)
а для чого усім робити зауваження? Маєте корисну інформацію, поділіться, як роблять інші, робіть добро, допомагайте людям, от шо ваші зауваження корисного несуть і кому?
все по ГОСТу!• 10 марта 2024
Ответ дляМаурита
по-моему нельзя краситься определенный период , и это не две недели, могут отпасть волосы
Що ви мелете,нічого нікуди не відпаде,роблю кератин 10 років вже, фарбуюсь кожен місяць,можу і одразу після кератину. І вистачає його на 3-5 міс, це ще залежить від кератину.
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляPORKA
Читаю про кудрявий метод. Укладка- то вже другорядне. Які шампуні брали і догляд? Колись брала Нівея незмивний , то давно його не бачила в продажу
безсульфатний шампунь, кондиціонер і маска, яку радив майстер, стайлінг для кудрявого волосся і термозахист. Leave-in такий зараз
все по ГОСТу!• 10 марта 2024
Ответ дляПес Патрон
Купили бы фен классный и сыворотку Wow она из волос глянец делает, феном просушить, там загляденье. И не так агрессивно как кератин.
Так,а потім ти виходиш на вулицю і все,ти кульбабка,я вже не кажу про попасти під дощик або після душу. Кератин це все прибирає.
ЖующаЯКонфету• 10 марта 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
сколько вам лет сейчас?
Сусідка зверху• 10 марта 2024
Розумію вас ,автор. Також до 25р. мала пряме волосся, а потім воно вирішило завитись)) довго не могла прийняти цей факт, робила кілька років кератин ( до речі, волосся після нього не відпало))). А потім набридло..Тай й дорого. Тому перейшла на кгм та прийняття кучерів як частини себе .
Фото 1 - з кератином, фото 2 - просто кучері без укладки
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
точно! Ми живемо зараз у дуже вологому кліматі, тільки вийшов на вулицю - мочалка
ЖующаЯКонфету• 10 марта 2024
Ответ дляСусідка зверху
супер
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
сколько вам лет сейчас?
мені чи коментатору? А яка різниця, ніколи не треба опускати руки
ЖующаЯКонфету• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
коментатору...
просто до 35 что бы я не делала с волосами было все ок - а дальше как то пошло не по плану
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляСусідка зверху
гарна, майже мій випадок, але в мене кучері з´явились навіть набагато пізніше, важко це прийняти
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляСусідка зверху
але без укладки в мене ніколи не було таких кудрів, поділіться, будь ласка, процесом вашого догляду
Сусідка зверху• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
Так і я подивилась, що ваше волосся дуже схоже на моє, тому і написала.
Користуюсь методами із кгм - перед миттям кондиціонер, потім шампунь, маску, потім трохи кондиціонеру, полоскаю у кислій воді, пожамкала і все. Іноді, коли потрібна нормальна фіксація додаю трохи стайлінгу на дуже мокре волосся. Ще інколи роблю олієнування(спасіння від сухих кінців).
Стебель березы• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
так, після кудрявого методу в першій день були гарні кудряшки, але я себе з ними не сприймаю. На другий-третій вже виглядало дуже неохайно. Ось так було в першій день після миття та укладки, але не моє...
Как можно было убирать такие божественные кудряхи...
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляСусідка зверху
Дякую, а як це кондиціонер перед миттям? Кисла вода - це з оцтом?
Лялька в колисці• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
дякую, запитаю у майстра, як це ’на оксиді’ для мене нічого поки не говорить, тому що я не освітливала волосся до балаяжу, а просто фарбували в свій колір, потім фарбувала в нього ж коріння, оскільки відростала сивина
Имеется ввиду, что корни красятся на 6% например, а длина тонируется на 1.8%. Т е для тонировки берется окисилитель с меньшим %.
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляСтебель березы
ну як, тому що, як писала вище, волосся перетворилося на таке
Сусідка зверху• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
Це найголовніше,щоб воно було не пухнастим після ,того,як висохнуть.
Намочили волосся, і намазали його кондиціонером,розподілили добре.Тільки не на коріння, а саме на довжину. А потім вже промиваєте коріння шампунем.
Це фішка кгм, але по факту підходить всім типам сухого волосся
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляЛялька в колисці
ух, дякую, треба к майстру ходити, а не самостійно ізголятися)
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляСусідка зверху
здорово, дякую!
Сусідка зверху• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
Так, можна з оцтом ( косметичним, щоб не смердів), або з лимонною кислотою
Маурита• 10 марта 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Фу .Приятно было вас почитать
Не советчица уже, а остров змей, переходящих на личности
Жінка з перцем• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
я планую через 2 тижні коріння фарбувати
Почему только корни? У вас светлая полоса идет
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляСусідка зверху
дякую
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляЖінка з перцем
полоси зробили, щоб не так видно було сивин, що відростає, ще після цього коріння не фарбували, треба вирішити як. Мабуть попрошу майстра коріння фарбувати
Лялькодзьоб• 10 марта 2024
Схоже волосся, як у Вас, мене стрижуть слоями чи як раніше казали ’лєсєнка’ и краще виглядає та частина, яка при рівному зрізі була сухою паклею.
Це на випадок, якщо Вам набридне кератин)
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
так, і мені так раніше робили, але стало ну просто неможливо. Це дуже важко, коло все життя було гарне густе довге волосся, а потім нічого не допомагає.
неДодекаэдр• 10 марта 2024
Ответ дляРадостина
Хватит дней на 30,в зависимости от частоты мытья и ухода. Ну а волосы потом будут в гораздо худшем состоянии,чем до,увы. Такая цена красоты. Кератин это для тех,кто готов обрезать волосы и отращивать заново
Зачем вы пишите такой бред ? Автор не слушайте ее, делаю давно , ношу по пол года , с каждым разом волосы все лучше и лучше
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ длянеДодекаэдр
дякую, сподіваюся, все буде добре
Лялькодзьоб• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
Я Вас як ніхто розумію, але в мене інша проблема - з гарного густого залишився мишачий хвіст, і хоч доглядай-не доглядай, а вигляд сумний у порівнянні зі старими фото.