Тоска в носках• 10 марта 2024

Відважилася зробити кератин

Вагалася-вагалася і нарешті вчора зробила кератинове випрямлення волосся. Своє було як мочалка останні 5 років, домомогав лише кудрявий метод, але я не сприймала себе кудрявою, оскільки усе життя була з прямимволоссям з легкою хвилею. Сподіваюся, все буде добре.
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
З волоссям потім повна дупа буде
розкажу в процесі
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
У меня больше 50 % седины, волосы жирные.
в мене дуже сухе волосся
Лінива, не каюсь• 10 марта 2024
З таким завитком можна мати розкішні кудрі. Головне правильно навчитись їх робити. Я б не робила креатин на ваше волосся
КликОЛЬКА• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
так, балаяж ніби-то і корні крашу щомісяця, сивини все більш
А чем красите?
Щебетуха• 10 марта 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
У меня каре до плеч, да и пр длине тоже
У меня когда стало более 50% седины волосы стали намного мочалистее и сухие, не гибкие
Коренная киевлянка• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
до кератину? Ну все життя миття, чередування кондиціонеру та маски через миття, leave-in кондиціонер, але коли з волоссям трапилася така біда, то це все перестало працювати. Коли на кудрявий метод переходила, то додала засоби для цього. Але воно там кудряве було, там пряме, там сухий клок, жах
У Вас кудрявые очень хорошо выглядели
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
А чем красите?
ну ось ций балаяж зробила у мастера, а до того цим щомісяця коріння
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
розумієте, я не змогла себе прийняти такою, оскільки все життя було пряме волосся
Коренная киевлянка• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
Вам бы на проф краску перейти
Пес Патрон• 10 марта 2024
Купили бы фен классный и сыворотку Wow она из волос глянец делает, феном просушить, там загляденье. И не так агрессивно как кератин.
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
У Вас кудрявые очень хорошо выглядели
дякую, в першій день так, але не моє
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Вам бы на проф краску перейти
ось зараз майстер замовила для мене свою краску, буду переходити
КликОЛЬКА• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
Безаммиачная? Мою седину не возьмет, наверное....
Какой номер там? 5?
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляПес Патрон
і фен з дифузором звичайно використовувала для кудрявого методу.
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Какой номер там? 5?
так,5, добре зафарбовує
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
10 років тому волосся було таким, просто сушила з брашем, також мила раз на 3 дні.
Мой_ужин• 10 марта 2024
Ответ дляРадостина
Хватит дней на 30,в зависимости от частоты мытья и ухода. Ну а волосы потом будут в гораздо худшем состоянии,чем до,увы. Такая цена красоты. Кератин это для тех,кто готов обрезать волосы и отращивать заново
Бред. Я делала уже 4 раза. 1) хватает на 5 месяцев -полгода при мытьё каждый день или через день. Вымывается так быстро как вы написали только если использовать обычные шампуни а не бессульфатные. Бессульфатный шампунь по ощущениям ничем не отличается от обычного, такие же чистые волосы после него. Но кератин не смоется 2) волосы становятся такими же точно, как были до выпрямления, просто кератин смывается и все. Но люди за долгое время привыкшие к гладким блестящим волосом, и на контрасте им кажется что волосы испортились. Много такого слышала, но это ложное впечатление.
PORKA• 10 марта 2024
Сорі,що таке кудрвий метод для прямого волосся? Ви стільки разів написали. То догляд специфічний чи що
Мой_ужин• 10 марта 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
З волоссям потім повна дупа буде
Не пишіть брєд будь ласка
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляPORKA
погугліть, в ютуб та інсті є тони інформації. Якщо дуже коротко, то волосся треба ’жмакати’ руками після миття та сушити з дифузором.
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляPORKA
це не для прямого волосся, а для хвилястого/кудрявого
бЭйбА• 10 марта 2024
Ответ дляРадостина
я делаю 7 лет и все прекрасно.
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Я тільки не придумала як буду вкладати чубчик, все життя з ним, високий лоб, але щось придумаю
Бешене сарі• 10 марта 2024
Я делаю ботокс для волос , он не так утяжеляет свои тонкие и крашенные в блонд . Ничего не отпало , делаю два раза в год .
Тихомандражная• 10 марта 2024
Супер, кератин - хороша процедура, просто повторювати треба регулярно.
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляБешене сарі
мені зараз зробили кератин і ботокс на кінчики, як майстер пояснила, тому що вони особливо плачевні були, при цьому не тягнуться, не ломаються, а ось стали такі дуже-дуже сухі, деінде хвилясті
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляТихомандражная
дякую, сподіваюся, що все буде добре
PORKA• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
Так то не догляд, а укладка...
PORKA• 10 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
Так у вас же пряме ви писали
автор Тоска в носках • 10 марта 2024
Ответ дляPORKA
Так у вас же пряме ви писали
було пряме, а п´ять років тому стало не зрозуміло яке, і ніякий догляд не допомогав повернути його до нормального стану.