Дело было давно• 10 марта 2024
путин нехороший человек.
путин очень нехороший человек.
Замурмишка• 10 марта 2024
не знаю мети Вашої теми, але пуйло страшне створіння, дуже страншне і помилка ф України у 2014 і всього миру зараз, вони цього не розуміють!
Козачка• 10 марта 2024
Крім хуйла там є 84% зомбованих, що підуть і проголосують за нього.
Ті хто дійсно там проти війни, складають статистичну похибку просто.
Дело было давно
• 10 марта 2024
Ответ дляЗамурмишка
Мета : ловля фанатів путіна на живца , люблю коли в них підгорає.
Козачка• 10 марта 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
фото
То моль, та окурок просто.
Так ті хто його близько знали, характеризують
Замурмишка• 10 марта 2024
Ответ дляДело было давно
так ви краще коменти під відео в ютюб залишайте, там така істерика в них..... особливо коли праду в очі ’пишеш’
Залізний занавіс• 10 марта 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Интересно, когда этот пидор подохнет, вой будет стоять, как в Северной Корее, когда умер Ким Чен Ир (или как там его)? С истериками, выдиранием клочьев шерсти из башки от горя?
Помню читала воспоминания с похорон Сталина. Там некоторые говорили что мол плакали не от горя, а от радости. Х. поймешь этих кацапов.