Аннуитет• 10 марта 2024
Деньги - это хороший подарок для жены?
Вы можете обидитесь на то, если муж на какой-то праздник к примеру день рождения ,8 марта ,день святого Валентина, годовщина свадьбы, подарит вам просто деньги.
Аленький носочек• 10 марта 2024
Мені норм ) Я одразу знаходжу, що собі купити. Приймаю із задоволенням )
КинДза• 10 марта 2024
за 500 грн... еще и получит
мой раз и за 20 тыс отхватил... два дня не разговаривала
ХвостПистолетом• 10 марта 2024
У меня так и есть) хотелось бы романтики, но и немалые суммы подходят) сама себе покупаю, что хочу
ЖующаЯКонфету• 10 марта 2024
Мій так дарує, але вже краще так, чим подарує мені щось не те, на що я ще більше ображусь. Спочатку пробував не гроші, але все було не то, тому обоє зійшлись, що краще гроші. І мені так ДОБРЕ!
Всіх підсаджую• 10 марта 2024
Я не обижусь, но удивлюсь, потому что у нас в семье принято дарить подарки, пусть это будет какая-то мелочь, но подарок, сюрприз.
Муркамурковна• 10 марта 2024
Можна мені ВСІ хавжди будуть дарувати гроші, на всі свята.. Бо я не СВЯТА)) меркантильна сволочь, гроші люблю шо капец
Мочалкин блюз• 10 марта 2024
Я завжди прошу дарувати мені гроші, а не подарунки, і це стосується не лише чоловіка, а всіх. Ненавиджу сюрпризи і коли мені щось дарують, я практична людина, люблю порядок і у мене є власні смаки і уподобання, і не можливо мені вгодити. Тому - тільки гроші
Гладиолус• 10 марта 2024
Мой мне говорит: давай тебе что-нибудь купим.
Дальше уже я выбираю - он тратит деньги )))
Ответ дляМуркамурковна
Муркамурковна• 10 марта 2024
Ответ дляЧаюри
Ото ж)) в коробочку поклав і не думай, куди приткнути, поставити чи кому передарити
Сладкий лимончик• 10 марта 2024
Мой всегда дарит деньги или идёт со мной и покупает то, что ты хочу. Сам не умеет выбирать подарки. Оно и хорошо.