КоКоКоКоКоКо...• 10 марта 2024
Який подарок ви хочете на день народження від чоловіка?
Який подарунок ,ви б хотіли щоб ваш чоловік, подарував вам на день народження ? Тільки потрібно писати те ,що йому реально під силу.
После шести ни-ни• 10 марта 2024
Я собі сумку купила і до косметолога сходила - сказала, що це подарунок від нього )) Квіти само собою ще принесе )
Бандитка Сью• 10 марта 2024
Графин мне нужен, Дятьковский хрусталь с петухом внутри. Вот честно нужен. На 8 марта подарил серебряное ведро-сито на носик чайника.
Советничаю тут• 10 марта 2024
Семейное путешествие в Мексику. Ему это доступно только материально, к сожалению
После шести ни-ни• 10 марта 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Мені на 20-ту річницю подарував подорож на Мадейру. Виліт мав бути 1.03.22 😭
Советничаю тут• 10 марта 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я представляю, как вы расстроились...
После шести ни-ни• 10 марта 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Я представляю, как вы расстроились...
Так, тепер не скоро вже, поки не здолаємо цю кляту русню
Пишу_граммотно!• 10 марта 2024
Поміркована думка• 10 марта 2024
Ответ дляБандитка Сью
Прямиком из брянской области?
Не танцую- но пою• 10 марта 2024
Машину.
В крайнем случае, телефон. Но могу и со старым поездить на машине.🤣
Некомильфо• 10 марта 2024
Определённый парфюм. Муж подарил на него деньги.
На НГ и Рождество тоже дарил деньги, а я уже потом придумывала что хочу. На 8 марта тоже подарил цветок и деньги. А я ещё не придумала что хочу))
Дама_с_коготками• 10 марта 2024
Мені б кухню таку, як я хочу. Але чоловік упорно мене не чує, а я маю проблеми, і мені все незручне.
100pudov• 10 марта 2024
Путешествие, пляжный отдых.
Dyson Airstrait
Купальник из новой коллекции VS (это проще всего)
Dyson Airstrait
Хитрушка-чекушка• 10 марта 2024
Ответ дляДама_с_коготками
А яку хочете?
Дама_с_коготками• 10 марта 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
А яку хочете?
Хочу любу, дешеву, просто чоловік купив посудомийку рік тому, і викинув стару тумбочку. З меблів в кухні є шафа пенал, до якої важко дотягнутися, висить шкафчиу для сушки посуду і кухонний стіл, все. Кухня маленька, 5.25 м2. Я не знаю, де що ставити, на чому готувати і куди все складати.
Хитрушка-чекушка• 10 марта 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Ви не праві, не треба хотіти любу дешеву. Треба мріяти про дуже гарну і зручну. Ціль повинна бути на рівні мрії. Треба мріяти про недосяжне, в результаті отримаєте краще аніж могли б сподіватись. В мене це спрацьовує. І Вам того бажаю.) Колись багато років назад мій чоловік теж купив посудомийку в кредит, кухня як у вас була, маленька. З неї і почалися переробки. Все самі розрахували на листочку в клітинку, замовили розпил і кромкування і зібрали кухню. На той час все обійшлося в 500$. Це було не дешево для нас, але ж дуже все було вдало, сучасно по тих часах і зручно мені як господині.