БолеИменее• 10 марта 2024
Йти працювати де неперспективно, але кличуть, чи шукати далі?
Шукаю роботу секретарем, без досвіду.
Дуже сподобалась директорці однієї компанії, кличе на роботу. А мені там не подобається - не центр міста, працює 1,5 каліки , немає відділів - тільки продажники. До дому близьку, зарплата така ж, як і у великих компаній. Думаю, може піти туди, відпрацювати рочок, і вже через рік з гордо піднятою головою показувати свій досвід роботи? Бо зараз кривляться, на співбесіди якщо і кличуть, то потім чую ‚ви дуже приємна, були раді познайомитись, але нам треба людина з більшим досвідом‘
Мені вже 22, ні кар‘єри, ні зайвих трусів. Що робити?