Снежка1• 10 марта 2024

Квартиранти. Дайте пораду будь ласка

Дівчата, хочу з вами порадитись.
Мої нові квартиранти вислали мені чек на 800 грн і повідомили,що купили москітні сітки на вікна і я повинна компенсувати їх вартість.
Вони живуть там кілька днів, перед заселенням ули попередженні, що всі покупки спочатку узгоджувати зі мною. Але покупку сіток вони не узгоджували, просто поставили перед фактом, виславши чек. Я написала, що ці сітки не належать до товарів першої необхідності і що ми домовлялись лише про клінінг і чистку дивану за мій рахунок.
Як ви вважаєте, я повинна купувати за свої гроші квартирантам сітку від комарів, тим більше, що перед покупкою у мене ніхто не питав, чи згідна я її оплачувати,
Дякую за вашу думку.
АнтиТанкист• 10 марта 2024
странно что не обсудили, плёвый вопрос конечно но должны были

Коплю на груди• 10 марта 2024
Мы сами себе купили и всё, вот читаю здесь подобные темы и понимаю какие же мы золотые квартиросьемщики
Форс мажор• 10 марта 2024
Нет, не должны. Вы даже можете запретить им ставить эту сетку на ваши окна.
Love_Love_Love_• 10 марта 2024
Ні, ви не повинні, але ви можете якщо вас попросять і узгодять.
Зважаючи на те що це початок відносин….далі буде.
Тому, ніякі рахунки не оплачувати
ШобВам_КакНам• 10 марта 2024
я щось не розумію взагалі. навіщо в березні москітна сітка. ще ні мух ні комарів немає.
Локшина на вухах• 10 марта 2024
На ваш розсуд, маєте право не оплачувати! Хоча і сума не така вже й велика щоб через неї сваритися! Я з власником всі покупки узгоджувала, навіть показувала фото наприклад стола який збиралася купувати за його кошт.
Allein74999• 10 марта 2024
Ну раз они такие самостоятельные, проводите каждый месяц тотальный осмотр квартиры и за любой косяк - чек на компенсацию.

Хропочка з гривкою• 10 марта 2024
И что они вам на это ответили ,на сетки эти?
Сільський ансамбль• 10 марта 2024
Дивно, що так вчинили. Ми своїх про все попереджуєм, навіть про викинути старючий мотлох.
Оце так цабе• 10 марта 2024
Скажіть їм, що вони їх потім заберуть з собою. Тому ви їх оплачувати не будете.
Печальки.нет• 10 марта 2024
Ну нужно было согласовать с Вами. Если вы не считаете нужным это покупать в данный момент, можно не оплачивать. Но они должны были обсудить или договорится с Вами 50/50. Можете сказать, что Вам сетки не нужны, как будут выселяться, заберут их с собой )
ротцвеники• 10 марта 2024
Да, сначала должны были предупредить. Но уже купили. В принципе, штука нужная. Тут уже сами решайте. Либо проучить и скажите, что нет, так как не оговаривали заранее, либо ок, но скажите, что в сл раз так не сработает
Love_Love_Love_• 10 марта 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Може білки, єноти 😂😂
Як в мене
Стрибну в гречку• 10 марта 2024
Мої квартиранти всі свої хотєлкі купували самі. Коли виїжджали, дещо я запропонувала викупити за 50% вартості. Погодились. Вважаю це чесною угодою.
Чеширская кошечка• 10 марта 2024
Ответ дляОце так цабе
В кріплення або дирки лишать у рамах вікон?
ротцвеники• 10 марта 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
У нас уже летают. Комары немного. И муха была даже)
ШобВам_КакНам• 10 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Може білки, єноти 😂😂
Як в мене
або таракани і синички.... ну такєєєєє
Love_Love_Love_• 10 марта 2024
Ответ дляФорс мажор
Мені цікаво хто ці люди які рукаліцо понаставляв на нормальне повідомлення?
ШобВам_КакНам• 10 марта 2024
Ответ дляротцвеники
в нас -6 вночі. то ще всі сплять

автор Снежка1 • 10 марта 2024
Ответ дляФорс мажор
спасибо
ротцвеники• 10 марта 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
в нас -6 вночі. то ще всі сплять
Ого, холодно))
Love_Love_Love_• 10 марта 2024
Ответ дляСільський ансамбль
А що в квартирі під оренду робить старючий мотлох?)))
автор Снежка1 • 10 марта 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
завчасно вирішили, мабуть:)
Prervana• 10 марта 2024
Москитка это ок, я бы на вашем месте ее выкупила у них. Но предупредите, что перед фактом вас впредь ставить не надо. И все покупки, за которые они хотят компенсацию - вначале обсудить, а потом уже покупать. А то они вам так завтра чек выкатят за придверный коврик, шторку в ванную и ершик для унитаза
Та никада в жизни• 10 марта 2024
Всё, что нам нужно, мы покупаем сами.. Правда, когда хозяйка видит эти покупки, предлагает компенсировать, но я считаю так, что эти вещи нужны нам, мы их сами и покупаем.
Оце так цабе• 10 марта 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Тим більш не мали права без узгодження дирки в рамі робити
ОдинРазНадетое• 10 марта 2024
Если честно, то странная сама постановка вопроса - мы купили, нам надо, вот вам чек. Когда осматривали квартиру перед съемом, все же устраивало? А за новый стульчак на унитаз или шторку для душа они чек не будут высылать, интересно?
Когда я снимала жилье, мне и в голову не приходило эти улучшающие жизнь мелочи включать в счет проживания. Ладно б там бойлер или стиралку по договоренности с арендодателем, но сетки…
Стрибну в гречку• 10 марта 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Якщо кріплення залишаться, то нічого не зіпсується. На естетику вікон ніяк не вплине. Це не та проблема, якою треба перейматися. Проблема такі квартиранти самі по собі, бо виставити чек за свої покупки, то явно проблема вже
Біток чи ефір?• 10 марта 2024
Ответ дляСнежка1
завчасно вирішили, мабуть:)
Они наверное их со старой квартиры привезли))), напишите пусть вернут, вам они не нужны
18 мнеУЖЕ• 10 марта 2024
ні,не повинні