Снежка1• 10 марта 2024

Квартиранти. Дайте пораду будь ласка

Дівчата, хочу з вами порадитись.
Мої нові квартиранти вислали мені чек на 800 грн і повідомили,що купили москітні сітки на вікна і я повинна компенсувати їх вартість.
Вони живуть там кілька днів, перед заселенням ули попередженні, що всі покупки спочатку узгоджувати зі мною. Але покупку сіток вони не узгоджували, просто поставили перед фактом, виславши чек. Я написала, що ці сітки не належать до товарів першої необхідності і що ми домовлялись лише про клінінг і чистку дивану за мій рахунок.
Як ви вважаєте, я повинна купувати за свої гроші квартирантам сітку від комарів, тим більше, що перед покупкою у мене ніхто не питав, чи згідна я її оплачувати,
Дякую за вашу думку.
Просто красавица• 10 марта 2024
Слушайте, есть предметы первой необходимости, которые вам нужны, и их наличие вы обговариваете при заключении договора аренды. Кому-то нужны подушки, кому-то пылесос, а кому-то посуда и так далее. А кому-то вообще ничего не надо, кроме стен. Но сетки это не необходимость, и если они так важны, это нужно оговаривать ’на берегу’ или хотя бы до покупки.

Мне вот нужен столик на балкон, для кофе и сигарет. Вот я жить без него не могла, мне он важнее сеток был. Блин, надо было счет хозяевам за него выставить)))

Оля_с_киркою• 10 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А що в квартирі під оренду робить старючий мотлох?)))
Бо раніше тут жили власники.
В нас майже все забито різним мотлохом.
Love_Love_Love_• 10 марта 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Бо раніше тут жили власники.
В нас майже все забито різним мотлохом.
Я б таке не здавала і не знімала це поза моїм розумінням.
Я теж здаю будинок в якому жили ми, абсолютно нічого там немає з мотлоху, все винесла
Оля_с_киркою• 10 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ми знімаємо, бо вибору не має.
Чаюри• 10 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
То Ви не в курсі діла) Здають квартири з мотлохом, у кладовках якісь речі з минулого століття бувають, ми коли орендували квартиру, в якій зараз мешкаємо, позбирали якісь глиняні рибки, бабів з веслами, попільнички у формі футбольного м´яча, ну, власник сказав що то на смітник, ми і винесли.
Love_Love_Love_• 10 марта 2024
Ответ дляЧаюри
Та я розумію, я просто в шоці
Просто красавица• 10 марта 2024
Кстати, когда мы только смотрели квартиру, нам риелтор сказала, что хозяева могут дать телевизор, если нам нужно. Когда уже заключали договор, хозяйка сказала - ребята, я вас не знаю еще, какие вы жильцы и тд, у вас и так будет техника, которая указана по умолчанию, а вот с телевизором давайте подождем. Ну мы отнеслись с пониманием к такой позиции. И мысли не было выпрашивать или настаивать, потому что такая позиция вполне понятна.

Котя_люлю• 10 марта 2024
ну надо же, снежка разбогатела, уже квартиры сдает
а скандалов-то сколько было с ней
автор Снежка1 • 10 марта 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Если честно, то странная сама постановка вопроса - мы купили, нам надо, вот вам чек. Когда осматривали квартиру перед съемом, все же устраивало? А за новый стульчак на унитаз или шторку для душа они чек не будут высылать, интересно?
Когда я снимала жилье, мне и в голову не приходило эти улучшающие жизнь мелочи включать в счет проживания. Ладно б там бойлер или стиралку по договоренности с арендодателем, но сетки…
согласна. конечно!
Чаюри• 10 марта 2024
Ответ дляПросто красавица
У нас теж немає телевізора, купила собі проектор і буду возити за собою якщо що.
Локшина на вухах• 10 марта 2024
Ответ дляОля_с_киркою
А нам сказали, що бачили в якому стані знімали квартиру, то все що купуєте чи робите за ваш рахунок.
Але в нас маленьке містечко, то мовчки, що треба робимо.
Я просто прийшла дивитись квартиру перед орендою, а там жодного столу… кажу а що їсти на полу? То власник запропонував купити стіл в рахунок орендної плати.
Життє Бентежне• 10 марта 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Я б вас не заселила за таке хамство.
Як наче власник зобов´язаний видати вас набір меблів.
Просто красавица• 10 марта 2024
Ответ дляЧаюри
я вже на ноуті звикла, від тв відмовилась, коли хазяйка підняла це питання
автор Снежка1 • 10 марта 2024
Ответ дляПросто красавица

хаха :))) в точку!!
Чаюри• 10 марта 2024
Ответ дляПросто красавица
Теж дивилася з компа, але якщо довго, то незручно, прилягти б))
Просто красавица• 10 марта 2024
Ответ дляСнежка1
хаха :))) в точку!!
Це я як винаймач житла писала, вже 2 роки як арендуємо)
Добрый Йиннот• 10 марта 2024
Вікна без сіток - ну це жлобське жлобство.
Ви мали давно їх поставити.
Звісно, квартиранти мали б узгодити будь-які витрати з вами.
Але й квартира без сіток - ваш про**б.
Тому потрібен компроміс.
PORKA• 10 марта 2024
Ответ дляPrervana
Москитка это ок, я бы на вашем месте ее выкупила у них. Но предупредите, что перед фактом вас впредь ставить не надо. И все покупки, за которые они хотят компенсацию - вначале обсудить, а потом уже покупать. А то они вам так завтра чек выкатят за придверный коврик, шторку в ванную и ершик для унитаза
Можно выкупить при выселении)автор сейчас оплатит,а они могут выпасть,повредиться
PORKA• 10 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я тоже сдала квартиру,где мы жили.Личных вещей там не осталось

Локшина на вухах• 10 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я б вас не заселила за таке хамство.
Я ж до вас і не просилася на щастя…і дуже сподіваюся, що по життю з такою людиною не зустрінуся… бо власники ж хочуть здати халупу а грошей здерти як за люкс!
Love_Love_Love_• 10 марта 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Ну то : велкам ту європіан експіріанс, ніде в світі не здають квартири з меблями і всюди дотошно перевіряють орендаря.
Життє Бентежне• 10 марта 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Вони можуть здавати в будь якому наборі своє майно і мають на те повно право.

І було б дивно чути випади від наймача де він має їсти.
Локшина на вухах• 11 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне

Мені пощастило натрапити на адекватного орендодавця тож він вирішив питання так, що я купую стіл за в рахунок орендної плати! А є такі що здають в будь-якому стані і наборі і вже рік здати не можуть! Успіхів