Снежка1• 10 марта 2024

Квартиранти. Дайте пораду будь ласка

Дівчата, хочу з вами порадитись.
Мої нові квартиранти вислали мені чек на 800 грн і повідомили,що купили москітні сітки на вікна і я повинна компенсувати їх вартість.
Вони живуть там кілька днів, перед заселенням ули попередженні, що всі покупки спочатку узгоджувати зі мною. Але покупку сіток вони не узгоджували, просто поставили перед фактом, виславши чек. Я написала, що ці сітки не належать до товарів першої необхідності і що ми домовлялись лише про клінінг і чистку дивану за мій рахунок.
Як ви вважаєте, я повинна купувати за свої гроші квартирантам сітку від комарів, тим більше, що перед покупкою у мене ніхто не питав, чи згідна я її оплачувати,
Дякую за вашу думку.
Треба ось так• 10 марта 2024
Ответ дляротцвеники
У нас уже летают. Комары немного. И муха была даже)
А у мене на 11 поверсі комарів не буває взагалі. Мухи інколи залітають...

Мию чакри щоденно• 10 марта 2024
Ответ дляФорс мажор
Нет, не должны. Вы даже можете запретить им ставить эту сетку на ваши окна.
Реально? На яких підставах? Ми купили і поставили за свій кошт, хто заборонить? Чого це нас мають жерти комари?
ротцвеники• 10 марта 2024
Ответ дляТреба ось так
Я на 8) летают
Чаюри• 10 марта 2024
Ответ дляPrervana
Москитка это ок, я бы на вашем месте ее выкупила у них. Но предупредите, что перед фактом вас впредь ставить не надо. И все покупки, за которые они хотят компенсацию - вначале обсудить, а потом уже покупать. А то они вам так завтра чек выкатят за придверный коврик, шторку в ванную и ершик для унитаза
Ми поставили просто, навіть не думали брати за то кошти. Залишаться господарю колись, не такі й великі гроші.
Love_Love_Love_• 10 марта 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
О, почалось))))
А чого ви не купите квартиру і не розпоряжаєтесь нею як хочете?
Хто заборонить 🤦🏼‍♀️
Мию чакри щоденно• 10 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
О, почалось))))
Хто заборонить 🤦🏼‍♀️
Так ми не заберемо, купили собі, залишимо власнику, йому ж краще щоб були москітки. А квартиру ми уже купували. Двічі.
Просто красавица• 10 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
Мы сами себе купили и всё, вот читаю здесь подобные темы и понимаю какие же мы золотые квартиросьемщики
И мы тоже так. Бойлер (обещанный при заселении) нам купили, но ставили мы его за свои, решили, что так будет справедливее.
А когда не было денег на нормальные москитки, купили с Али просто сетку антимоскитную, так сезон служила верой и правдой. И конечно, не приходило в голову колбасить хозяев квартиры по этому поводу. Это ж нам комары мешают, а не им

Prervana• 10 марта 2024
Ответ дляЧаюри
Ну... Разные люди бывают. Но нюхом чую - автор начнет получать чеки за новые шторки, скатерти, коврики и кашпо 😆
автор Снежка1 • 10 марта 2024
Ответ дляAllein74999
Ну раз они такие самостоятельные, проводите каждый месяц тотальный осмотр квартиры и за любой косяк - чек на компенсацию.
та я закордоном і все вирішую дистанційнро. квартиру їм здала моя ріелтор
автор Снежка1 • 10 марта 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
И что они вам на это ответили ,на сетки эти?
що вони необхідні
Сорока-ворона• 10 марта 2024
Я золотой квартирант походу ) все что мне надо - купила сама. Пылесос , стул компьютерный , ковровое покрытие ( ребенок у нас не хотели чтоб сидел на полу ) а прикол был - сгорел переходник наш на площадке ( электрика была из опы) света в квартире нет и что делать ? За свой счет ставила и чинила . 🙃
Викасикрет• 10 марта 2024
Автор если сейчас уступить потом на голову могут сесть и только чеки присылать будут
автор Снежка1 • 10 марта 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Дивно, що так вчинили. Ми своїх про все попереджуєм, навіть про викинути старючий мотлох.
власне за мотлох вони у мене запитали, а за покупку сіток ні
автор Снежка1 • 10 марта 2024
Ответ дляОце так цабе
Скажіть їм, що вони їх потім заберуть з собою. Тому ви їх оплачувати не будете.
сказали, що вони рробляться під розмір вікон і забрати не буде можливим
Звездолётчица• 10 марта 2024
Їжа і туалетний папір - такоє товари першої необхідності. Чекайте чек із супермаркету.
Чаюри• 10 марта 2024
Ответ дляСнежка1
Вони у Вас знімали квартиру як вона є, всі покращення за кошти орендарів.
Перша леді колгоспу• 10 марта 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
або таракани і синички.... ну такєєєєє
Ага, вам смішно а у нас походу на сусідському балконі синиці оселились. І промазують періодично, залітають до нас на балкон. Я минулої зими кілька раз ганяла (а воно ж тупе, відкриту раму не бачить). Цього року залишила сітку і на зиму
Звездолётчица• 10 марта 2024
А для чого їм зараз ті москіті сітки? Комарі загризли? скажіть, що в комплектацію квартири, яку вони винайняли не входять москіті сітки.
Чаюри• 10 марта 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
У нас влітку голуби залітали) Пішли гуляти з малим, повернулися - ваза з квітами на підлозі, вода розлита, на холодильнику голуб одразу поставили сітки.

Просто красавица• 10 марта 2024
Ответ дляЧаюри
Хорошо что не В холодильнике
Видящие_помогите• 10 марта 2024
Я б м´яко пояснила людям що це був перший і останній раз, коли вони мене не чують. Наступного разу вони вони пакують речі і нове придбання також, без застави і за три дні.
Квартира здається ’як є’, як не подобається, то шукайте інше житло.
Перша леді колгоспу• 10 марта 2024
Ответ дляЧаюри
Жах. У нас в кімнату не залітали, тільки на балкон. Але задовбали. Залетіти в відкриту на кілька сантиметрів раму воно змогло, а вилетіти в повністю відчинену, вже не може(
Завтра не пью• 10 марта 2024
Якщо ви квартиру здаєте по ринковій ціні то такі речі, як сітка на вікна, повинна бути
Я не уявляю як можна здати квартиру і не подбати про такі дрібниці. Це те ж саме, що ванна є, крана не має.
Форс мажор• 10 марта 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Мне все равно, кто вас будет жрать, хоть комары, хоть крокодилы. Я против, что б портили мое окно и этого достаточно, что б оказать квартирантам. Не устраивает? Чумаданы в зубы и аривидерчи.
Оля_с_киркою• 10 марта 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
На ваш розсуд, маєте право не оплачувати! Хоча і сума не така вже й велика щоб через неї сваритися! Я з власником всі покупки узгоджувала, навіть показувала фото наприклад стола який збиралася купувати за його кошт.
А нам сказали, що бачили в якому стані знімали квартиру, то все що купуєте чи робите за ваш рахунок.
Але в нас маленьке містечко, то мовчки, що треба робимо.
Love_Love_Love_• 10 марта 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
З чого ви взяли що можете вирвшувати в чужому майні як краще? Тим більше якщо ви орендували без сіток? Завтра ви діру в стіні пробʼєте бо вирішите що так краще.
Ще раз кажу, зробіть краще собі - купіть квартиру
Мию чакри щоденно• 10 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А я ще раз кажу, купували двічі свою квартиру. Сітки купили, власники тільки раді були за безкоштовні сітки.
Love_Love_Love_• 10 марта 2024
Ответ дляPrervana
То 1000% так і буде я 12 років здаю не одну квартиру
Love_Love_Love_• 10 марта 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Одні раді, інші не раді.
Самоуправства в чужій квартирі бути не може і крапка.
Мию чакри щоденно• 10 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Одні раді, інші не раді.
Звісно за погодженням, без самоуправства, про самоуправство я нічого і не писала.