ИМХОля• 10 марта 2024
Вам не здається що вони як з фільму Чужий?
Вони виглядають майже однаково. Крім кольору волосся.. я про дівчат справа.. таке відчуття що це через укус вже передається
ВільнаНазавжди• 10 марта 2024
Ответ дляLizavel
Особенно пикинесс Верба симпатичная
Ну ця наймеш симпатична , але й не страшна . А три інші дуже , брюнетка як більшість затюненгована але симпатична а дві зліва цікаві
дожену і ощасливлю• 10 марта 2024
Ответ дляLizavel
Особенно пикинесс Верба симпатичная
Внешность малолетки, многим понравится
ВільнаНазавжди• 11 марта 2024
Ответ дляLizavel
Она очень страшная
Со вкусами не спорят . Покажите пример девушки , которая по вашему красивая .