Твоя подружайка• 10 марта 2024
Що сталося з цим взуттям?
Дівчата,якщо коротко:купила козачки,вдягнула на дві години і пішли такі «пузирьки».Що це може бути?Зявлено,як натуральна шкіра,куплятися в Інстаграмі.Продавець (звичайно) навіть нахамив
Сладко-соленая• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Замовляла три пари у них з наявності.Всі носяться дуже класно
Вам пощастило) в мене на додачу ще й поставили не чорну фурнітуру, а золоту. Питаю, а з цим як бути? Ок, висилайте, ми замінимо. Вислала. Відправила ТТН. Чекаю. Тиждень нема відповіді. Починаю дзвонити. А? Шо? Яка посилка? Ми все відправили! Кажу - мені не прийшла смс, дайте ттн. Дають. Там не мій номер телефону. Іду забирати. Тадам!!! Прислали, суки, з тією ж фурнітурою))) не знаю, хто там зараз директор, але тоді була така собі неадекватна Олеся) вона ж і менеджер)
Эта_Шикарна)• 10 марта 2024
Ответ дляАнонимус Я
Честно,не представляю такую цену на кожаные сапоги
Купила еко в интертопе зимние за 1700грн. Зиму отходила и как новые
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Там просто не проклєєно як слід.
Хай дадуть вам адресу виробника, якщо то Харків. Вони можуть замінити без проблем. Я замінювала десь в 2017році. Тієї моделі не було вже, запропонували будь яку на вибір з сайту, навіть дорожче.
Не кажуть хто виробник)Може дійсно Китай 😂
Снідаю авокадо• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Я старалась тримати себе максимально в руках)))
Молодец. Вы, действительно, тактично с ними общались. Я бы так не смогла.
Сладко-соленая• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
До завтра не хочу,може вони одумаються вирішити ситуацію
Дайте їм посилання на тему. Може заберуть свій шлак.
Тану на сонці• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Не попадала вода,в Києві сьогодні сухо було
У мене схоже трапилось зі шкіряною курткою після того, коли була волога погода, навіть дощу не було, щось моросило. Якісь плями з´явились по всій куртці. Гроші повертати не хотіли, хотіли за мій рахунок мені її перефарбувати. Я звернулась у відділ по захисту прав споживача, мені порекомендували написати їм заказного листа з вимогою надати сертифікати та документи на шкіру, яких у них не було. Гроші мені одразу повернули. Але у них магазин був в моєму місці. Не знаю, як будуть перевіряти в інстаграмі.
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляСладко-соленая
І зараз Олеся))))Я просто з наявності тричі замовляла,то реально носяться добре.А Ви як відносили їх взуття?І взуття з Єви також приходило без логотипів,до речі
Лгин• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Жодного логотипу і зараз додам фото коробки
У нас місцевий магазин взуття співпрацює з декількома харківськими виробниками-усі з логотипами на підошвах і на устілках. На коробках такі ж лого.Іноді ще й пакети фірмові з логотипами всередині коробок є. Харківського ноунейма я ще не бачила.
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Дякую)
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляСладко-соленая
Завтра,якщо не повернуть кошти,то дійсно так зроблю.
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляТану на сонці
Заскрінила Ваше повідомлення)))
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляЛгин
😳Я взгалі-то думала,що вони виробники.Вони себе так позиціонують і на листівці так написано,фото якого я прикріпила
Може ще третю?• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Чесно, то дуже схоже на Китай. Це працює зараз так. Є виробники взуття в Китаї, в них каталоги. Ви обираєте моделі, фурнітуру, розміри. За домовленістю вам нашиють логотипи на взуття, набьють його на коробку, зроблять пакети з цим логотипом для пакування. І ви продаєте його як власну марку.Таке практикують в живих магазинах, ТЦ та інших точках,бо там не прийнято продавати ноунейм ОЕМ виробників.
А це схоже на якийсь економ варіант для інтернет магазину.
Сладко-соленая• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Не носила. Продавець, я так розумію, вона дропшипер, забрала їх і повернула кошти, а потім комусь пристроювала чи мамі віддала. В них все добре, якщо із взуттям все ок. А як є проблеми, Олеся їх не хоче вирішувати. Я тоді купу подібних відгуків про них знайшла. Просто попереджаю.
Лгин• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Виробники,які не можуть сказати що то за хєрня відбувається із їхньою продукцією і хто зна скільки зв´язуються із міфічною фабрикою? Яка фабрика,якщо вони і є фабрика?
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Я в шоці😳Тоді з яким виробництвом вони мають зв’язуватись?)))
булоТАЙминуло• 10 марта 2024
Ответ дляАнонимус Я
а чому ви дивуєтесь? Я в цьому році Коламбію оригінал по 2тис (майже собівартість) продавала. Різні розміри. Нікому не теба
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляСладко-соленая
Я навіть не думала,що ця Олеся дропшипер.Оце я наївна 😂
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляЛгин
То це я вже сьогодні в переписці дізналась,що вони не виробники)
Сладко-соленая• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Ні-ні! Продавець тут на КС була типу дропом у цієї Олесі.
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляСладко-соленая
Аааа,тепер зрозуміло.А я вже сьогодні думала,що може краще б у Олесі замовила)
булоТАЙминуло• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Заявлено як шкіра
а ви не можете на зрізі подивитись шкіра чи ні?
Покращена• 10 марта 2024
Ответ дляНічна ненажера
Честно не берите в инсте , как по мне шлак продают один там , тоже покупала отшивают на самом низком уровне и все что брала в независимости от цены качество ужасное всего
Брала года 4 назад кроссовки в инсте , они до сих пор в идеальном состоянии хотя я в них только и хожу постоянно осень и весну. И при этом дорог у нас нет, одни выбоины и грязь
Покращена• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Що вони будуть зв’язуватись з виробником ну і зверху скинула скрін «нахамили» типу про таких,як я
Дайте ссылку на магазин
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Може ще третю?• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Якщо то дійсно Китай, а не якесь українське підпілля, то вони просто тягнуть час, вішаючи вам лапшу.
Ні до яких китайців вони звертатись не будуть, якщо то тільки не масовий брак. Зазор в ціні дозволяє їм повернути вам кошти без проблем. В Китаї це взуття вони купують значно дешевше.
В будь якому разі претензії приймає продавець товару,він же і відшкодовує вам кошти.А вже потім робить що хоче:звертається до виробника, чи просто викидає.
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляПокращена
Дайте ссылку на магазин
До завтра не хочу їм рекламу робити,може такт повернуть кошти
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Я роблю скидку на те,що може завтра вони скажуть директору і він вирішить ситуацію.
Треба ось так• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Мені неприємно,що так наживаються
Лучше покупать в магазине. И понятно кому и куда претензии выставлять.
Покращена• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Ну это явно брак, за такое должны вернуть. Пусть к поставщику обращаются. Может у кого вы брали она по дропшиппингу работает?