Твоя подружайка• 10 марта 2024

Що сталося з цим взуттям?

Дівчата,якщо коротко:купила козачки,вдягнула на дві години і пішли такі «пузирьки».Що це може бути?Зявлено,як натуральна шкіра,куплятися в Інстаграмі.Продавець (звичайно) навіть нахамив
автор Твоя подружайка • 10 марта 2024
Ответ дляТреба ось так
Лучше покупать в магазине. И понятно кому и куда претензии выставлять.
Та отож.Зараз плотно підсіла на інтернет-магазини,але бачу,що буду зав’язувати з цим)
автор Твоя подружайка • 10 марта 2024
Ответ дляПокращена
Ну это явно брак, за такое должны вернуть. Пусть к поставщику обращаются. Может у кого вы брали она по дропшиппингу работает?
Вони себе позиціонували як виробники.Уже сьогодні при спорі я дізналась,що вони нічого не виробляють.
Може ще третю?• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Я роблю скидку на те,що може завтра вони скажуть директору і він вирішить ситуацію.
Так, не треба поспішати, треба спочатку спробувати вирішити цивілізовано.
автор Твоя подружайка • 10 марта 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Я так і стараюсь)Не зважаючи на те,як зі мною спілкувались
Треба ось так• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Я раньше ребенку часто покупала. Цены хорошие и трудно отказаться. После нескольких продуктов и трудностями с возвратом/ обменом, перестала так брать . И ребенок же растет и по длине стельки не угадаешь.
Себе не рискую. Сейчас можно неплохо купить зимние по скидкам.
автор Твоя подружайка • 10 марта 2024
Стася_123• 10 марта 2024
Ответ дляНаизнанку
Зараз туфлі шкіряні по 600 га опті, але Вам ціну таж інста поставить по 2100 на них, і це мінімум.
Покажіть де в Харкові туфлі на опті якісні 600 грн
Це спіл Одеса можливо
Не треба писати те , чого не знаєте
Може ще третю?• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Це зараз дуже розповсюджена практика. В ТЦ іноді бачу моделі взуття та одягу один в один, а виробник різний)) Це все ОЕМ виробництво. Шиють в одному місці, на одному обладнанні. А ви вже замовляєте яку лейбу вам набити чи нашити.
Я не засуджую. Таким займаються навіть такі відомі бренди як Columbia,в недорогому сегменті.
автор Твоя подружайка • 10 марта 2024
Ответ дляМоже ще третю?
То виходить,що вони просто замовляють пошиття.Я теж,до речі,бачила взуття один в один у різних виробників,Саме кеди зараз
Стася_123• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Значит так :
-1) у вас обувь на фото из НАТУРАЛЬНОЙ КОЖИ 100%
( может не самого высокого качества , но и цена не самая высокая)
Пошиты хорошо
2) это брак от некачественного клея либо не высохли по технологии на колодке ( могу завтра уточнить от чего такое может быть ) но пузыри именно в районе носка и пятки где клеится уплотнитель
3) это все же брак - есть следы носки на изделии
Но они их могут вам починить ( перетянуть заново и взять все расходы на себя магазин должен
Но после того как вам объявили статистику и неуважение то надо добиться возврата- пусть учатся разговаривать и решать проблемы с клиентами
И то что пишут что в инсте три цены и нет качества - это неправда !
автор Твоя подружайка • 10 марта 2024
Ответ дляСтася_123
Значит так :
Пошиты хорошо
Нічого собі,як Ви все чітко пояснили,дякую!От реально не повинен магазин так хамити своїм покупцям,чи знижка чи ні.
Ноу коммент• 10 марта 2024
Не виправдовую продавця, це жесть.Тому в інстаграмі не купляю нічого. Щодо козачків.У Вас нагрілася нога і ось так шкіра вздулася від підкладки.Пройдіться по шкіри безкольорною Саламандрою кремом або СМС спреєм, і такого не буде.
Може ще третю?• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Так і є.
В нас так продають будь що-посуд, інструмент, зварювальні апарати, побутову технику...
Якось чоловік купив дочці музичний інструмент. Коробка з українськими мотивами, написи українською. На самому інструменті український розпис. Він навмисно таке вибирав-підтримав нашого виробника. Потім в одному місці відклеїлася металева накладка. Коли почав розбирати, то під нею побачив напис, що вироблено в КНР, на замовлення Дніпропетровської фірми).А так всюди на пакуванні було написано, що вироблено в Україні. Чи забули зняти ту етикетку, чи не знаю.
автор Твоя подружайка • 10 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Дякую за пораду,але поки залишаю їх в такому вигляді,бо маю надію,що вони їх заберуть.
автор Твоя подружайка • 10 марта 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Так і є.
Замовляють в Китаї,бо так дешевше.Але це вже не українське виробництво,а є люди,яким це принципово
Ноу коммент• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Ну якщо раптом не вийде, бо ціна хороша.В мене так було з Gino Rossi, такі ось пухирці на синіх шкіряних чобітках.
автор Твоя подружайка • 10 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Так,візьму на замітку)ДЯкую)То Вам допомогло?
Ноу коммент• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Так, саме Salamander крем допоміг.
автор Твоя подружайка • 10 марта 2024
І,до речі,я приємно здивована Советчицею)Дуже багото приємних дівчат)Раніше прям не те було)
автор Твоя подружайка • 10 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Так, саме Salamander крем допоміг.
Запам’ятала)
Наизнанку• 10 марта 2024
Ответ дляСтася_123
Це спіл Одеса можливо
Не треба писати те , чого не знаєте
А Харків при чому? 38 розмір шкіра можу і дешевше віддати в роздріб.
Попихтю та й годі• 11 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Оце я їм сьогодні і доводила
вы юрист и покупаете в инстаграм? или вы не очень хороший юрист или у вас очень много денег
автор Твоя подружайка • 11 марта 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Як мені подобаються ці ваші висновки.Вважайте,що я добре заробляю)
Стася_123• 11 марта 2024
Ответ дляНаизнанку
При тому що тут виготовляють якісну продукцію з якісної шкіри
В Одесі є і на 450-550 на опті гівно під назвою шкіра
Ви тут демпінг влаштували
І стверджуєте що всі туфлі по 500 -600
І то шо ви один розмір невідомо якого року виготовлення туфель можете і дешевше віддати і невідомо якої якості - це ваші особисті проблеми

Не треба узагальнювати
Ненька наша• 11 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
фото
Оце бидло і клієнтоорієнтованість.