Твоя подружайка• 10 марта 2024
Що сталося з цим взуттям?
Дівчата,якщо коротко:купила козачки,вдягнула на дві години і пішли такі «пузирьки».Що це може бути?Зявлено,як натуральна шкіра,куплятися в Інстаграмі.Продавець (звичайно) навіть нахамив
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляАнонимус Я
Лет 7 назад писала, пришла проверка к продавцу и мне вернули деньги. Чем все закончилось для продавца ,я не знаю
Нічого собі!Навіть не думала,що допомагає реально.Уже зараз знайшла про них негайний відгук в Тік-Ток з фото
Снідаю авокадо• 10 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
вздулся верхний слой бюджетного кожзама
Вообще-то, не похоже на кожзам. Внешне - кожа. Просто, видимо, очень тонкая и была проклеена какая-то подложка, от которой она отклеивается. А там кто его знает...
Карамелька• 10 марта 2024
Похоже на картон под тонким спилком, попали капли воды и картон разбух
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляМатьЧасть
Кидайте ссылку мы пожалуется на страницу
Ще хочу до завтра почекати,вдруг повернуть гроші.Але думаю,що ні
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляКарамелька
Не попадала вода,в Києві сьогодні сухо було
Луноликая Вика• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Пишу з калідору• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Є чек з Привату,вони ж по фопу працюють
Фискальный?
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Тут на слякоть вдягнули.У мене справа в тому,що було повністю сухо.Сьогодні тепла суха погода і я на авто
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляПишу з калідору
Фискальный?
Платіжна інструкція,де записано «сплата за товар»
Треба ось так• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Та як таке носити
При ходьбе не видно. Самого не дорогие. Относите и забудете.
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляПишу з калідору
Так це не шкіра
Типу знижка на останній розмір.Взагалі їх за 3000 продавали
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляMede
Повертайте. Колись я доньці чоботи типу шкіряні на Клумбі купила, а через кілька днів носіння верхній шар на них виглядав так само як на ваших чобітках і потім почав облазити шматками
Повернули?Бо тут бачите яка ситуація,не хочуть
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляТреба ось так
Мені неприємно,що так наживаються
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляMede
Ні. Продавець відморозилася
Тут майже так само
Пишу з калідору• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Мені неприємно,що так наживаються
Вибачте, але як то кажуть ’без лоха.......’. Нічого особистого
Силиконочка• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Типу скидки і останній розмір.Повна ціна була 3000
те, що товар по знижці, з розпродажу - це просто продавець вирішив продавати за такою ціною.
питання можуть бути до реалізації ’’з уцінкою через наявність браку або дефекту’’, але ж при наявності такого продавець зобов´язаний поінформувати про це. якщо поінформовано не було, то його і вина.
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Це брак, там підкладка погано приклеєна до ’шкіри’.
І що цікаве,що ці пухирці проявились під час хотьби
Пишу з калідору• 10 марта 2024
Ответ дляСиликоночка
Так цей дефект зявився після покупки і вживання.
Заместитель Анонима• 10 марта 2024
Посмотрите внимательно на открытые срезы и швы, чтобы понять кожа это или кожзам.
Може ще третю?• 10 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Виробник може цього і не знати, бо матеріал не він робить, а тільки шиє.Тобто придбав не якісну ’шкіру’. Якщо це наш український виробник, то спробуйте звернутись напряму до нього.
Твоя подружайка
• 10 марта 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Я не знаю хто виробник,Інста-магазин всунув у коробку свою лейбу