10 марта в 22:45

Вийти з декрету, коли?

Для вас нормально було б вийти з декрету в 6 місяців дитини, якщо з грошима все більш менш і місце роботи втратити загрози нема?
Чи це горе мать?
Сплюшка 10 марта в 22:47
То вы еще жизнь не поняли. Сидите. Наслаждайтесь. пахать всю еще всю жизнь. А ребенок и своя жизнь-пролетит как секунда! Я б сидела постоянно!
1 14 2
Невгамовна шахиня 10 марта в 22:47
Вышла когда дочке было 8мес. Но у меня график был сутки трое
Карамбулкул 10 марта в 22:47
Ні, Вм нормальна) в штатах декрет 4 місяці) я вийшла коли малому був рік, не жалкую
tarveldy 10 марта в 22:47
Я горе-мать, перший декрет 3 міс, другий 5 днів
5 3 1
Пишу каліграфічно 10 марта в 22:47
Нет, не хочу.
Моська-слон 10 марта в 22:48
Вышла в 3 мес, но была необходимость. Был бы выбор - хотя б до года посидела б в декрете.
барабанщица 10 марта в 22:48
Для мене перші роки дитини важливіше за роботу.
Ви автор самі вирішуйте що вам потрібно
Малая Налегке 10 марта в 22:49
Так, я не можу так довго сидіти в декреті
Місячне Сяйво 10 марта в 22:50
Для мене ні. Але я суду по собі. Я б здохла просто да і сидіти не було кому взагалі.
Але ж кожен робить як кому потрібно, а не як хто скаже.
автор MacOS-ница 10 марта в 22:50
Ответ дляКарамбулкул
Ні, Вм нормальна) в штатах декрет 4 місяці) я вийшла коли малому був рік, не жалкую
Дитина з нянею? Важко було? в плані з роботи приходити ще й дитину няньчити?
Не боюся осуду 10 марта в 22:51
Если вы хотите работать, с не наслаждаться материнством, кто ж вам запретит?
Області пітьми 10 марта в 22:51
Я вийшла дитині в 9 міс. Зараз планую на три місяці назад в декрет піти до 3х років.
ЛюблюДевчонок 10 марта в 22:51
Не думаю, что это интересная идея. Я вышла на работу, вообще не поняла прикола. Платья выгулять я и так могла. Интересные люди, оказались не такими уж и интересными. А время с 8 до 17 никто не вернёт
МеняАЖтрусит 10 марта в 22:52
Ну якщо мать дуже хоче, а головне витримає. Я з усіма трьома дітьми до 1,5 року нормально не спала, якби вийшла на роботу в 6 місяців, то я б вже когось вбила б напевне і не одного… нерви б не витримали такого напруження
автор MacOS-ница 10 марта в 22:52
Ответ дляМоська-слон
Вышла в 3 мес, но была необходимость. Был бы выбор - хотя б до года посидела б в декрете.
І як вам було працювати і дитиною займатися? Дитина може вночі гратися пару годин
Сплюшка 10 марта в 22:54
Ответ дляMacOS-ница
І як вам було працювати і дитиною займатися? Дитина може вночі гратися пару годин
ДА ТЯЖЕЛО будет! У вас первый ребенок?! Смысл этого всего?
ЗдесяЯ 10 марта в 22:55
Только Вам решать. В жизни случаи разные. И только Вам нормально или нет. А все советы лучше или нет мы можем только от своего опыта рассказать.
Пригощаю кашею 10 марта в 22:55
Ответ дляtarveldy
Я горе-мать, перший декрет 3 міс, другий 5 днів
Полный рабочий день?
Яйцеголовая 10 марта в 22:55
Я вышла две недели назад, ребёнку 1 год 3мес. Ещё и кормлю грудью. Чувствую себя очень виноватой перед ребёнком, но чтоб растить детей, нужно работать...
1 1
tarveldy 10 марта в 22:57
Ответ дляПригощаю кашею
Полный рабочий день?
Перший раз ні, другий віддалено повний-неповний , як світло було , зараз переповнений, 12-14 годин і к без вихідних , хочу в декрет , спати хочу, з дітьми бавитись
Шикаю і викаю 10 марта в 22:57
Я хотіла насолодитися дитиною і взагалі материнством. Тому вийшла з декрету в 6 років. Не шкодую взагалі. І з карʼєрою повний порядок і про декрет лише найкращі спогади.
Десь так, але... 10 марта в 22:58
Я виходила із декрету на роботу в 4.5 та 6 місяців. Але лише на півдня. Для мене це було спасінням, бо в мене вже криша їхала від щоденного одноманіття. А на роботі можна було хоча б чаю двома руками випити. Із дому летіла на роботу, після роботи до дітей, бо скучила.
Ряженка 10 марта в 22:58
Автор,это Вам только решать.Нужно по ребенку смотреть и своему самочувствию.Сможете все успевать?Идите.Я бы не пошла.Дети растут быстро,не успеете глазом моргнуть-уже 🏫
Зубожиння 10 марта в 23:00
У меня ребенку семь месяцев, не хочу выходить, не представляю как это ночью раза три к ребенку встать, кормить его, а с утреца на работу. Нет, я не лошадь!
Но знакомая уже месяц назад вышла, у нее ребенок такого же возраста, как мой
Хомо_сапиенс 10 марта в 23:01
Вийшла б при умові:
Що дитину є на кого надійного залишити.
Що зарплатня достойна.
В мене ні з 1 ні з 2 не склалося, тому я в декреті.
ЛюблюДевчонок 10 марта в 23:03
Автор, а какая цель вашего выхода из декрета? НЕ деньги, это мы поняли. А что? Вам скучно? Боитесь упустить момент или что?
Усатая полосатая 10 марта в 23:04
Вышла бы, только если бы было плохо с деньгами
Моська-слон 10 марта в 23:16
Ответ дляMacOS-ница
І як вам було працювати і дитиною займатися? Дитина може вночі гратися пару годин
Тяжело конечно. Моя еще спала по 30мин. Но вариантов других не было, пришлось привыкнуть к такому режиму
Карамбулкул 10 марта в 23:31
Ответ дляMacOS-ница
Дитина з нянею? Важко було? в плані з роботи приходити ще й дитину няньчити?
Дитина з мамою моєю. Не дуже важко було бо як раз корона і багато часу працювала з дому… за два роки так шоб прямо кожен день ходила в офіс то це десь 3-4 місяці
Телефон Рубика 11 марта в 13:59
я після перших пологів вийшла на роботу коли сину було вже два роки і його взяли до садочка + кілька місяців на адаптацію, шкода втраченого часу, другий раз я народила у лютому, а на роботу вийшла у жовтні чи листопаді, втретє буквально за тиждень після пологів, але я ще у пологовому працювала дистанційно, не була на лікарняному, увесь час працювала, ось у липні народила вчетверте, то пішла на лікарняний наприкінці червня і на роботу вийшла у жовтні, але то я, як Вам зручно знаєте лише Ви