Пушкининиана• 10 марта 2024

Чи буде продуктовий дефіцит?

Послухав чоловік якогось експерта, той каже буде в нас і в Європі продуктова криза. Не буде вистачати продуктів.
Чоловік наполягає садити город, щоб мати свої овочі. І тримати птицю.
Що робити?
Одна_на_всей_планете• 10 марта 2024
Вы з@тесь быстрее, чем продуктовый кризис наступит в Европе.

автор Пушкининиана • 10 марта 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Ну, наприклад європейську балакучу. І молоко і ціни на гречку можна обсудити з нею.
Вам подобається з нею розмовляти?
Анонім Секретар• 10 марта 2024
Ответ дляПушкининиана
Вам подобається з нею розмовляти?
А вам?
автор Пушкининиана • 10 марта 2024
Ответ дляАнонім Секретар
А вам?
В мене немає
Анонім Секретар• 10 марта 2024
Ответ дляПушкининиана
В мене немає
І в мене немає
автор Пушкининиана • 10 марта 2024
Ответ дляАнонім Секретар
І в мене немає
Тоді звідки відомо про таку
автор Пушкининиана • 10 марта 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ми колись вирощували для себе але років 7 як пустує земля.

Панна Кота• 10 марта 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Особливо чоловіку автора знагодиться, замість витрачати час на слухання ікспердів, пересказування тої єрунди жінці, підготовки до ймовірного дефіциту буде спілкуватися з цікавим співрозмовником
Анонім Секретар• 10 марта 2024
Ответ дляПушкининиана
Тоді звідки відомо про таку
Загугліть
Само_достаточная• 10 марта 2024
Ответ дляПушкининиана
Тоді звідки відомо про таку
Автор, менше пийте, а то на це теж може буде дифіцит. Економте
автор Пушкининиана • 10 марта 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Ви почали меньше? І що економите?
begovelik• 10 марта 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Корову заведіть.
Нє. Краще свиню
Само_достаточная• 10 марта 2024
Ответ дляПушкининиана
Ви почали меньше? І що економите?
Не вживаю алкоголь. І нічого не економлю, вистачає всього.
Инфотуфелька• 10 марта 2024
Ответ дляПушкининиана
Ви почали меньше? І що економите?
поганий з вас тролль
автор Пушкининиана • 10 марта 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Загугліть
Гугліть мені для чого
МАМА НИКИТКИ-2• 10 марта 2024
Ответ дляПушкининиана
А як не буде що і де купити? Краще таки мати свої запаси
Тоді будуйте млин. Мірошники весь час жили бАгАто і не голодали.
Анонім Секретар• 10 марта 2024
Ответ дляПушкининиана
Гугліть мені для чого
Це ж ви питаєте
автор Пушкининиана • 10 марта 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Дивно тоді, чому ваші коментарі про зовсім інше ніж я запитую
автор Пушкининиана • 10 марта 2024
Ответ дляИнфотуфелька
поганий з вас тролль
Мумі троль

автор Пушкининиана • 10 марта 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Це ж ви питаєте
Про що?
Анонім Секретар• 10 марта 2024
Ответ дляПушкининиана
Про що?
Про голодного тролябля.
Prervana• 10 марта 2024
Сырьевая база никуда не денется думаю, если не будет масштабных катаклизмов. А вот что касается химической компоненты - те же консерванты - да, может быть проблема, если что-то случится с концернами их производящими. Это Германия, Штаты, Китай. Нет консервантов - нет 90% еды, которую мы едим в повседневности
автор Пушкининиана • 10 марта 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Про голодного тролябля.
Ви щось не те пишите. Чи це мало б бути смішно?
автор Пушкининиана • 10 марта 2024
Ответ дляPrervana
Дякую за відповідь. Значить щось таки правда може бути.
Prervana• 10 марта 2024
Ответ дляПушкининиана
Ну грубо говоря, если херакнут цеха и лаборатории того же Басфа, Мерка - то глобальный пц наступит очень быстро, на полях просто нереально будет вырастить урожай без применения гербицидов. Ну или как при союзе - всё население в рамках трудовой повинности едет на прополку буряков...
Оле Лукойе• 10 марта 2024
Про те що нам грозить голод ще на початку війни казали, але поки таких предпосилок немає, город не саджу і птицю не заводжу, як буде зрозуміло що пора, то думаю почну. Поки не бачу причин спішити. Думаю в цього році дефіциту не буде.
60 метрів сметани• 10 марта 2024
Ответ дляPrervana
сырьевая база очень даже может деться, и тут даже не катаклизмы надо, а обычные вирусные или грибковые заболевания.
В прошлом году не было урожая абрикос ни у кого, кто не обработал деревья ударными дозами химии. Агрономы говорят о том, что косточковые в принципе скоро могут и крякнуться совсем.
Блондинка в Законе• 10 марта 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
я думаю, что цены станут выше. писали, что был неурожай оливок. цены на оливковое масло станут выше.
А авокадо подорожчає?
Залізний кіготь• 10 марта 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
А авокадо подорожчає?
в мене є малюнок авокадо на холодильнику як талісман
Там-тарарам• 10 марта 2024
Ответ дляПушкининиана
Ми в фінансах не обмежені.
То який сенс від городу і птиці? Дешевше буде купити