Бла бла бла• Изменено сегодня в 08:27
Якщо дитина в садочку була тільки 2 дні в місяці , треба платити фонди?
За цей місяць?
Тишком нишком• сегодня в 08:28
Ну фонди платяться взагалі, а не залежно від того скільки днів дитина ходила. Але можете домовитися з бк.
Коко Шанель• сегодня в 08:31
А якщо ви на відпочинок їдете ви за квартиру не платите? Що за дикі люди.....
задумчивая мордочка• сегодня в 08:33
Да, обычно это не учитывается. Не каждый же месяц пересчитывать, кто сколько ходил. И фонды обычно это общие затраты - например, охрана и тд. Они не зависят от графика посещения
Бла бла бла
• сегодня в 08:39
Ми переводились з іншої групи , і вийшли до нової тільки вкінці місяця на 2 дні
Тирамісу на терасі• сегодня в 08:42
Ответ дляБла бла бла
ну то не платіть за цей місяць.
Майская киска• сегодня в 09:05
Ответ дляБла бла бла
А одразу це написати в старості неможна було? В такому випадку можете не платити. Ви ж за цей місяць фонди сплачували в попередній групі, звідки пішли, правильно?