Бутерброд и я• 11 марта 2024
Посоветуйте увлажняющий дневной крем из корейской косметики
Булку Дай• 11 марта 2024
Я вже давно користуюся Scinic Matrix Екстракт равлика 50 мл. Мені подобається. Ціна=якість.
Бутерброд и я
• 11 марта 2024
Ответ дляОбращеница
Collagen від Enough або Peptide від Elizavecca.
дякую дуже)
Бутерброд и я
• 11 марта 2024
Ответ дляБулку Дай
мне улитка не зашла, брала от corsx - мне кажется у меня на нее аллергия
Обращеница• 11 марта 2024
Ответ дляБутерброд и я
дякую дуже)
Collagen від Enough я в Єві беру за 143 грн по акціях. Вважаю що за цю ціну нормальний крем. Peptide купляю теж на акціях десь за 550грн. Мені подобаються,бо не викликають алергії. В мене часто алергічна реакція на косметику. На ці 2 крема- все ок.
АдеКВАтная• 11 марта 2024