11 марта в 13:58

Іграшки "борщ" хто купував

Хто купував дітям такі іграшки, як вони по якості? хочу взяти набір на подарунок племінниці 3 роки.
Хтось пише що липкі, хтось про поганий запах. Розкажіть свої враження і дітей )
Добродійка 11 марта в 14:00
Хотела спросить, зачем в борще какашка, потом поняла, что это картошка...
Партизанка 11 марта в 14:03
а в чем смысл таких игрушек?
1 4
КохайтесьЧорнобровi 11 марта в 14:04
Син хотів, купив, але одразу закинув, бо каже запах не може винести, і так, липкі пилюка швидко сідає, а мені приємно пахне наче порошком
автор Ухахайкина 11 марта в 14:05
Ответ дляПартизанка
а в чем смысл таких игрушек?
а в чому смисл іграшкових котиків, зайчиків, машинок або іграшок з кіндер-сюрпризів? ) просто прикольні фігурки. Тварин всяких у неї достатньо, думала таким здивувати
ПлакалаВАвто 11 марта в 14:07
Тематика овощей в игрушках не нова. Только смущает выражение ,, лиц,, этих продуктов. Они явно под большим воздействием нитратов.
Нагайна 11 марта в 14:08
Ответ дляДобродійка
Хотела спросить, зачем в борще какашка, потом поняла, что это картошка...
Дивні у вас какашки
Синди Кроуфорд 11 марта в 14:10
Ответ дляДобродійка
Хотела спросить, зачем в борще какашка, потом поняла, что это картошка...
Если ваши какашки так же улыбаются, то вы - позитивный человек)
Не гавкаю- но охраняю 11 марта в 14:18
Ответ дляДобродійка
Хотела спросить, зачем в борще какашка, потом поняла, что это картошка...
А я довгий час переконана була, що це шоколадне тістечко💩
Поки діти мені не сказали
ПлакалаВАвто 11 марта в 14:28
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А я довгий час переконана була, що це шоколадне тістечко💩
Поки діти мені не сказали
Воспитателю и учителям в поздравлении с праздниками, надеюсь, добавляли картинку с этой пироженкой?