Вот Она Я• 11 марта 2024
Хто купував ось такі підгузки? Хочу купити та відправити онуку.
Вот Она Я
• 11 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
Запитайте маму дитину які саме підгузки підходять дитині
Я в чс, а син не знає, які саме потрібно. Наче відгуки хороші на сайті. Можливо, тут хтось знає.
nabludatel• 11 марта 2024
Не розумію нащо купляти суміш, підгузки.
Невже неможна купити дитині іграшку чи книжку?
Вот Она Я
• 11 марта 2024
Ответ дляnabludatel
Ви бачили скільки коштує дитяча суміш та підгузки? Це ж саме необхідне. А іграшку та книжку за 100 грн. Вони і самі куплять .
Пффф 100%• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
В сенсі син не знає? І якщо ви в час, то не думаєте, що мама ваші підгузки викине на сміття
Сердючка• 11 марта 2024
Не надо этой самодеятельности.. Выберите то, что хотели бы купить для внука, и скиньте маме ссылки, то что она одобрит, то и купите, можете от себя доложить ещё пару погремушек, только хороших, и тогда отправите.
Говорю, как бабушка маленькой внучки.
Мона_Лиса• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Просто не лізти - ніяк?
БЦАшка• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Купите не за 100. И что это за игрушка за 100 грн? А цены на книжки Вы вообще видели? Сказки 350-700 грн
вАлнуюся сильнА• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Муні гарні. Інші не купувала, а ці м´якенькі не протікають. Дуже класні, рекомендую.
Небоброїдка• 11 марта 2024
Ответ дляСердючка
Говорю, как бабушка маленькой внучки.
Якби все було так просто)))
Вот Она Я
• 11 марта 2024
Ответ дляСердючка
Говорю, как бабушка маленькой внучки.
Я ж вище писала, що в чс. Тому не можу дізнатися її думки.
БЦАшка• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
С чего вдруг она будет ними пользоваться?
вАлнуюся сильнА• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Гроші переведіть.
nabludatel• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Ви не читаєте? Гарні книжки і іграшки коштують значно дорожче.
Купити підгузки для мене те ж саме, що прийти в гості і принести у якості гостинця прокладки.
Засоби гігієни люди купляють самостійно.
Аноним с кешбеком• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Якщо невістка, наприклад, використовує японські, то всі ’непогані’ підуть в смітник.
Ms. Откровенность• 11 марта 2024
Ответ дляНебоброїдка
Знову ви?
Я вже по назві теми розумію, хто автор
Аноним с кешбеком• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Але суміш і підгузки, на відміну від книжки, дуже індивідуальна річ
Сердючка• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Скиньте ссылки сыну, он же общается с женой? Если Вы успели испортить отношения с невесткой, тем более ничего не покупайте без её одобрения!
Наполеон Бонапарт• 11 марта 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Та який смітник, від цієї мамо навіть з пошти не забирають ´подарунки´.
Ms. Откровенность• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Ви знущаєтесь? Чи це у Вас такий вид розваг - виводити форумчанок на емоції?
Небоброїдка• 11 марта 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Я вже по назві теми розумію, хто автор
Я вже хочу фанклуб створити імені невістки автора))
Вчора попросила авторку теми нумерувати, як серії, вона не прислухалась до мого прохання(
Ms. Откровенность• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Ви в ЧС, але думаєте, що невістка зрадіє підгузкам?
Аноним с кешбеком• 11 марта 2024
Ответ дляСердючка
Говорю, как бабушка маленькой внучки.
Бабушка автор, в полном бане у невестки. Там целый сериал. Уже пятисотая серия
Само_достаточная• 11 марта 2024
Ответ дляnabludatel
Пані сама працює нянею.
Швидше за все, є де взяти такі подарунки.