Стрекоза любви• 11 марта 2024

В уряді знову розглядають ідею надавати «бронь» з зп/доходом від 35 тисяч?

Так, за його словами, «бронь» отримають усі чиновники категорії «А», працівники оборонно-промислового комплексу та постачальники для ЗСУ, а також робітники поліції. Крім того, повністю забронюють працівників паливно-енергетичного комплексу та операторів зв´язку.

«Бронь» зможуть отримати також ті, хто отримує зарплату від 35 тисяч гривень, сплачує ПДФО (щонайменше 6,3 тисячі гривень) і ЄСВ (щонайменше 7,7 тисячі гривень).

Гончаренко додає, що працівників IT-сфери, які є резидентами «Дія сіті» за умови сплати ПДФО понад 6,3 тисячі гривень, також не мобілізовуватимуть.

Що думаєте?
Мої думки:
1) З одного боку я розумію, що державі потрібні гроші, їх надають платники податків. Хто більше платить, того доцільніше мобілізувати останнім.
2) Як сказала моя знайома, у нас зараз воюють або бідні, або за покликом серця.
3) Але знову тут постає питання, що умовно «багаті» знову в шоколаді.
Mirona• 11 марта 2024
Проблема в том чтобы иметь 35тысяч и больше надо под собой по штату иметь кучу работников с зарплатой 10-15тысяч - это фундамент на котором производится товар/услуга, дальше прибыль и зарплата повыше.
Без фундамента все это рассыпется тут же.

nightwoman• 11 марта 2024
Ответ дляMilanaher
Ага,безработный ухилянт так и побежит воевать. Речь о тех кто работает но получает больше или меньше 35 000.
Непрацюючого ухилянта ніде і не зустрінуть тцк.
Milanaher• 11 марта 2024
Ответ дляnightwoman
Так об этом и речь.
Mangoskin• 11 марта 2024
Ответ дляElenMis
и что дальше встретили ТЦК , дальше . , кто они такие ...
они вообще никто .
Кстати , это признал даже суд
Оксана-1939• 11 марта 2024
Ответ дляMangoskin
Например сантехник из жэка , чем он хуже того же менеджера ?
И как без сантехников или электриков , водителей ОТ ?
Такі підприємства і так мають бронь. Хочуть добавити ще одну категорію. Хто не матиме можливість той і далі буде ховатися. Чомусь нікого не муляє поліція у 100 % складі під бронь
Елена1265• 11 марта 2024
Ответ дляДокторТ
Фактически человек может купить свою жизнь.
Не купить, а отсрочить
nata.ant• 11 марта 2024
Ответ дляnightwoman
Чим відрізняється людина яка працює на 15 тис грн від на 40 тис грн? Вона погано працює, в неї немає сім´ї та дітей, чи робота ’легша’, чи менше користі приносе? Всі хотіли би працювати на 35 тис. Але не на всіх є такі зарплати, і все що навколо нас робиться як раз руками простих людей. Чому ви в ухилянти записуєте людей які менш отримують?
Так ,тут якись парельнинй світ а повно людей які отримують до двадцяти тисяч.Ті ж водії,грузчики,охоронники,продавці і всі інші
Вероника-2014• 11 марта 2024
Ответ дляVillanel
Абсолютно погоджуюсь. Людина, яка працює, вже приносить користь державі, навідміну від ухилянта, який сидить вдома на діванчіку з півком і боїться вийти з хати.
А на фронте он покажет чудеса отваги?
ElenMis• 11 марта 2024
Ответ дляnightwoman
есть такие кто официально не оформлен, но работает и получает зп.

GIJane• 11 марта 2024
Звичайно, якщо так прочитати, то одразу слоган, що будуть воювати бідні.

Але є деякі раціональні пункти в цьому.
1. ’Багаті’ і так дають хабарі воєнкомам, ВЛК, перепливають умовну Тису. Чому б не направити ці чорні хабарі в правильне русло. Це як з легалізацією проституції, вибачте.

2. Бронь мотивуватиме багатьох підприємців платити податки та працювати легально.
3. Ті, кого забронюють, зможуть своїми податками збільшувати бюджет.

На ці кошти держава зможе купити більше зброї, збільшити грошову компенсацію, щоб змотивувати тих, хто все ж таки готовий за гідну плату ризикувати життям.

Якщо залишити все як є, то і бідні, і багаті будуть никатись від воєнкомів і якось так воно буде тіліпатися, як зараз.
мульти1• 11 марта 2024
як задовбало це все
begovelik• 11 марта 2024
Ответ дляVillanel
а звідки у ухилянта кошти на півасік? у мами бере?
Kira2022• 11 марта 2024
Ответ дляVillanel
Так тот кто сидит дома там и продолжит сидеть, это его все равно не коснется 🤷 а вот работников КП, магазинов, курьеров и т.д. заберут. В Киеве и так уже не хватает водителей и тех персонала в от, ещё немного и будем все пешком ходить.
Елена1265• 11 марта 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А що це за життя постійно ховатися чи сидіти в хаті? Я б не змогла. Ті, хто виходить на вулицю рано чи пізно все одно зустрінуться з ТЦК ( це мої думки, на правду не претендую)
Но, как ни крути, лучше, чем сидеть в окопе.
Вот на нуле я бы точно не смогла. Лучше сидеть дома
Розбійник• 11 марта 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Паливно-енергетичний комплекс буде весь заброньований - це на зараз. Бо тільки обговорення.
А менеджер - на них броні немає.
а що такого в тому паливо -енергетичному комплексі щоб прям бронювати? менеджерами і дівчата можуть бути, а от сантехніки, екскаватор...
Wendy Rhoades• 11 марта 2024
Ответ дляBad.girl
Нормально. В чоловіка контракт між Інститутом та закордонним замовником накрився, бо науковців, докторів, професорів на кордоні з усіма документами просто не випустили в відрядження. Держава втратила кошти, люди дохід, інституція - репутацію....Бо прикордоннику не сподобалося, що їх троє їде в одній машині, з квитками туди і назад до країн в Азії 🤣
проблема набагато масштабніша: Україні все менше дають нових проектів в різних галузях. Точніше взагалі не дають, через безпекові ризики і мобілізацію. Скорочуються робочі місця, податки сплачуються в інших країнах.
Люди хвилюються за найбідніших, а за що будуть жити ці найбідніші, якщо держава буде не в змозі робити соціальні виплати?
Lizavel• 11 марта 2024
Ответ дляnightwoman
Так а сколько таких,которые минималку на карту получают, а остальное в конверте....
ElenMis• 11 марта 2024
Ответ дляbegovelik
працює
junel• 11 марта 2024
Оце поліція буде рулити. Уявляю що буде коли приймуть закон.

Вероника-2014• 11 марта 2024
Ответ дляElenMis
угу , вот только официально редко кто платит эти зп
Вот и начнут платить налоги, наконец
Kira2022• 11 марта 2024
Ответ дляVillanel
Буде більша мотивація заробляти більше чи працювати в білу
При чем тут мотивация, если уровень ЗП такой? Как раз на 15-20-25 и так в белую работают.
Mangoskin• 11 марта 2024
Ответ дляОксана-1939
Смотрите , получив повестку ( считай приглашение ) человек может оказаться по ней идти , получая же бронь , человек дает согласие на прохождение ВЛК и отказаться от отправки на фронт уже не может , разница огромная .
Елена1265• 11 марта 2024
Ответ дляWendy Rhoades
Социальные выплаты? А какие соц.выплаты бедным дает страна?
Kira2022• 11 марта 2024
Ответ дляLyudaT
У сантехника из ЖЄКа скорее всего и так бронь, независимо от размера зарплаты.
Нет у них брони
Вероника-2014• 11 марта 2024
Ответ дляMangoskin
Они забронированы
автор Стрекоза любви • 11 марта 2024
Ответ дляMilanaher
Ви дійсно вважаєте, що в окопах на передовій у них буде краще життя?
Це питання філософське і відповідь кожен може дати сам. Я не взмозі за всіх відповідати. Однозначно, не всі потраплять в окоп. Ну і у кожного мужчини його чоловіче «Я» формується з багатьох аспектів. Мій чоловік сказав, що він себе не буде поважати, якщо залишиться грубо кажучи осторонь.
Sara Ice• 11 марта 2024
Ответ дляMangoskin
Бронь на пол года , засветил все данные и через пол года на фронт , гениально .
Такого немає.
Mangoskin• 11 марта 2024
Ответ дляSara Ice
Такого немає.
Как это нет ?
Всем продлевают бронь ?
А я вот знаю кому не продлили и уже на фронте .
Елена1265• 11 марта 2024
Ответ дляGIJane

Але є деякі раціональні пункти в цьому.

А если дать бронь богатым, то бедные перестанут ныкаться от военкоматов?🤔
Kira2022• 11 марта 2024
Ответ дляbegovelik
Жена содержит 😎