Стрекоза любви• 11 марта 2024

В уряді знову розглядають ідею надавати «бронь» з зп/доходом від 35 тисяч?

Так, за його словами, «бронь» отримають усі чиновники категорії «А», працівники оборонно-промислового комплексу та постачальники для ЗСУ, а також робітники поліції. Крім того, повністю забронюють працівників паливно-енергетичного комплексу та операторів зв´язку.

«Бронь» зможуть отримати також ті, хто отримує зарплату від 35 тисяч гривень, сплачує ПДФО (щонайменше 6,3 тисячі гривень) і ЄСВ (щонайменше 7,7 тисячі гривень).

Гончаренко додає, що працівників IT-сфери, які є резидентами «Дія сіті» за умови сплати ПДФО понад 6,3 тисячі гривень, також не мобілізовуватимуть.

Що думаєте?
Мої думки:
1) З одного боку я розумію, що державі потрібні гроші, їх надають платники податків. Хто більше платить, того доцільніше мобілізувати останнім.
2) Як сказала моя знайома, у нас зараз воюють або бідні, або за покликом серця.
3) Але знову тут постає питання, що умовно «багаті» знову в шоколаді.
Lizavel• 11 марта 2024
35 тысяч не такие уж и богатые...

Odilie• 11 марта 2024
Интересно, что будет с богатыми, когда закончатся бедные?
ёжовые рукавицы• 11 марта 2024
Я думаю, хто ж буде каналізацію обслуговувати чи сміття вивозити, коли одні айтішники залишаться та еліта.
Sara Ice• 11 марта 2024
Позитивно відношуся до таких пропозицій. І розповіді про бідних/ багатих тут вважаю недоречними.
завитушка• 11 марта 2024
Цим інтєлєктуалам нарешті дійшло, що бюджет сам себе не наповнить.
Шляхи наповнення обирають відповідно до свого розумового розвитку.

ПС Наобирали-живіть тепер з цим.
coch100• 11 марта 2024
Ответ дляSara Ice
Позитивно, потому что вам это подходит?
Sara Ice• 11 марта 2024
Ответ дляcoch100
Позитивно, потому что вам это подходит?
Позитивно, тому що вважаю їх справедливими.
Елена1265• 11 марта 2024
Ответ дляёжовые рукавицы
Этих забронируют и без 35 тыс.
Там не про отмену брони, как я поняла, а просто добавляют новую категорию брони «богатые»
завитушка• 11 марта 2024
Ответ дляSara Ice
правда? а ті шо зараз в окопі, теж можуть оформити собі дохід 35 000 і звалить в туман?

чаревна• 11 марта 2024
Наверно поэтому Сырский предложил повысить зарплаты военным до 200 тыс
Piracanta• 11 марта 2024
Ответ дляSara Ice
Це як?
Люсильда.ua• 11 марта 2024
Автор, Вы правильно всё поняли. Кому везёт - у того и петух яйца несёт (поговорка). Сейчас на этом много новой коррупции созреет. Будут просить руководство выделять выше ставки и надбавки, чтобы не мобилизировал, а потом с тем ж руководством делиться. И все будут обоюдно довольны. Схема в нашей стране точно ’сработает’
nightwoman• 11 марта 2024
Так і є. Воювати буде нижчий клас, + переселенці, які не можуть знайти нормальну роботу в чужих містах.
🤬
Вкусныйпончик• 11 марта 2024
Вважаю ці всі новоспечені броні пасткою, бо людина з´являється в свіженьких списках, плюс медогляд просять для броні, тобто вже може отримувать бойову повістку. Апотім суму підвищують і ти ьез броні, зато як гололий серед поля.
Bad.girl• 11 марта 2024
Нормально. В чоловіка контракт між Інститутом та закордонним замовником накрився, бо науковців, докторів, професорів на кордоні з усіма документами просто не випустили в відрядження. Держава втратила кошти, люди дохід, інституція - репутацію....Бо прикордоннику не сподобалося, що їх троє їде в одній машині, з квитками туди і назад до країн в Азії 🤣
Вкусныйпончик• 11 марта 2024
Ответ дляBad.girl
Бронь не дає право на виїзд. Так би було дуже добре, якби випускали, зоч один раз😍
Villanel• 11 марта 2024
Ответ дляSara Ice
Абсолютно погоджуюсь. Людина, яка працює, вже приносить користь державі, навідміну від ухилянта, який сидить вдома на діванчіку з півком і боїться вийти з хати.
Mangoskin• 11 марта 2024
Ответ дляЕлена1265
Этих забронируют и без 35 тыс.
Бронь на пол года , засветил все данные и через пол года на фронт , гениально .
Color never seen before• 11 марта 2024
Ответ длязавитушка
Не думаю. Тут же не про справедлиость закон, а про интересы государства

ElenMis• 11 марта 2024
Ответ дляLizavel
35 тысяч не такие уж и богатые...
угу , вот только официально редко кто платит эти зп
Елена1265• 11 марта 2024
Ответ дляMangoskin
Я тоже о таком подумала, у нас все меняется со скоростью ветра
Milanaher• 11 марта 2024
Ответ дляVillanel
Ага,безработный ухилянт так и побежит воевать. Речь о тех кто работает но получает больше или меньше 35 000.
Колючая Роза• 11 марта 2024
Нормально отношусь, казну чем то наполнять нужно + они держат экономику , так как более денежноспособные. Жизнь вообще, штука не справедливая
viter33• 11 марта 2024
Так тоді нехай не враховують з/п тих, хто отримує з бюджету
Бо з/п бюджетника ( і відрахування з неї) - не приносить доходів бюджету, лише перерозподіляються бюджетні кошти
ёжовые рукавицы• 11 марта 2024
Ответ дляЕлена1265
Этих забронируют и без 35 тыс.
А звідки наберуть 500 тисяч ?
Nathalie27• 11 марта 2024
Думаю, що цю ідею будуть довго і нудно обмусолювати.
Або доведеться бронь отримувати через ТЦК. А там і ліміти податків можна збільшити і бронь зняти.
Villanel• 11 марта 2024
Ответ дляMilanaher
Буде більша мотивація заробляти більше чи працювати в білу
Mangoskin• 11 марта 2024
Ответ дляЕлена1265
Я даже знаю такие случаи .
LyudaT• 11 марта 2024
Ответ дляNathalie27
Бронь завжди оформлюється через тцк.
Piracanta• 11 марта 2024
Ответ дляVillanel
А якщо людина не сидить вдома на диванчику з пивком, а працює і заробляє 15-20тисяч?