МастерЮля• 11 марта 2024

Підкажіть засоби для січеного волосся

І чи може волосся більше січся взимку, ніж влітку?
Червона калина• 11 марта 2024
Ножиці

Соня-сонятко• 11 марта 2024
Машинка
Чумачечая Весна• 11 марта 2024
обратно ви их не склеите. Обрезать и обеспечивать нормальное питание изнутри и снаружи.
Форточка• 11 марта 2024
Зрізати кінчики
автор МастерЮля • 11 марта 2024
Ответ дляФорточка
Зрізати кінчики
нажаль січене волосся по всій довжині, а на кінчиках такого немає
волосатое стекло• 11 марта 2024
Клей для посеченных кончиков от ладор
Ms. Сама прямота• 11 марта 2024
Зрізати і маски на кінчики по 1 часу
Свій варік• 11 марта 2024
Я вчера как посмотрела на свой хвост и ужаснулась, все кончики посечены, хотя недавно такого не было. Девочки, чего не хватает в организме?
вре_Динка• 11 марта 2024
лише ножиці

Заела_пластинка• 11 марта 2024
на мороз циставляєте його?
волосатое стекло• 11 марта 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Зрізати і маски на кінчики по 1 часу
У автора по всій довжині то їй під мальчика стригтися?))
автор МастерЮля • 11 марта 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
на мороз циставляєте його?
так
автор МастерЮля • 11 марта 2024
Мені може здається, але волосся почало сіктись більше взимку, ніж було влітку
Chaterbox• 11 марта 2024
Ответ дляволосатое стекло
А що ви робите із зламаними нігтями? Намагаєтеся приклеїти до пальців, чи просто зрізаєте і все? Ось і з волоссям так само. Ходити з посіченим волоссям так само неохайно як із поламаними нігтями
Chaterbox• 11 марта 2024
Ответ дляМастерЮля
І це нормально, бо мороз та сухе повітря від опалення, пересушують волосся
drimka1979• 11 марта 2024
Ответ дляChaterbox
І механічно - шарф, шапка , гольфи під шию, комір куртки
автор МастерЮля • 11 марта 2024
Ответ дляChaterbox
Дякую, зрозуміла. А на літо треба буде підрізати волосся, бо навіть зі зміною погоди січення не зникне, якщо вже зʼявилось зимою?
Chaterbox• 11 марта 2024
Ответ дляdrimka1979
В фени, і навіть рушники,якими полюбляють натирати вогке волосся
Chaterbox• 11 марта 2024
Ответ дляМастерЮля
Ні, посічене нікуди не зникне. Тому краще за все його зрізати,а надалі не допускати пересушування волосся і не тільки взимку. Влітку його також треба захищати від сонця, солоної води та ін

drimka1979• 11 марта 2024
Ответ дляChaterbox
Неякісні фени так . А рушники має бути без ворсу . Краще навіть пеленка … але думаю що в автора фен і рушник не повʼязані з сезонами
Chaterbox• 11 марта 2024
Ответ дляdrimka1979
Будь який фен,якщо сушити волосся знизу вгору,піднімаючи кутікули, нищить волосся