Оскорбляю всячески• 11 марта 2024

оформлення паспорта

Підкажіть чимось регульовано ціна оформлення паспорта в разі визнання його недійсним?
Мені видали паспорт з порушенням закону, і зараз визнали його недійсним.
Я повинна буду оплачувати паспорт заново? ДМС наполягає що платити маю я.
Але ж помилка не моя.
Дама с заначкой• 11 марта 2024
А в чем ошибка?
Если, к примеру, Вы подписали заявление, не проверив правильность данных, то это Ваша проблема.

автор Оскорбляю всячески • 11 марта 2024
Ответ дляДама с заначкой
А в чем ошибка?
Мені видали паспорт на основі документа по зміні прізвища, по якому не мали права цього робити.
Це було ще 10 років тому. А зараз виплило, цілком випадково.
Элька-Карамелька• 11 марта 2024
Це який документ?
Ответ дляЭлька-Карамелька
Це який документ?
Дозвіл на зміну прізвища.
Мало бути ще свідоцтво, але я про це не знала, а вони прийняли документи і видали по ним паспорт.
Чавонадо• 11 марта 2024
Мабуть це лише юристи мають підказати, чи варто звертатись до суду, чи ще кудись. Можливо дешевше переробити за власний кошт і забути. Ваш час теж вартує грошей.
Ответ дляЧавонадо
Вони просто вже дістали. Помилка їх, а по факту страждаю лише я. Хочеться щоб вони хоч якось на собі відчули.
Я вже майже чекаю, поки вони шукали кого призначити винним, зараз я вже 2 рази їздила до них, щоб запустити оформлення документів на старе прізвище, кожен раз по 2-3 години часу, і досі нічого нормально не зроблено.
Зоркая Зорро• 11 марта 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну а проблема власне в чому, чого це зараз вилізло? Ви взяли дозвіл і не змінили прізвище? Чи як ви паспорт на старе прізвище зараз оформлюєте?
Ответ дляЗоркая Зорро
Вони мені видали паспорт на нове прізвище.
А вилізло тому що треба було зібрати пакет документів, і мало б бути свідоцтво про зміну. Я пішла до РАЦСу, і там мені вже сказали, що зміна не була зареєстрована і паспорт мій нещааонно виданий.
Я майже рік чекала поки вони проведуть службову перевірку, і визнають мій паспорт недійсним. І тепер намагаюся запустити оформлення паспорта на старе прізвище. А вони і це не можуть нормально зробити.