11 марта в 17:34

Вклеїти фото на 45 років не за місцем реєстрації

Підкажіть, будь ласка, хто стикався. Чи можу я вклеїти фото у паспорт-книжечку у Києві, якщо місце прописки у іншому місті? Чи мені протягом місяця треба їхати у паспортний стіл за місцем прописки.. я не впо
Ищу-брожу 11 марта в 17:35
Можете і пізніше вклеїти, штрафів нема.
Котомафия 11 марта в 17:38
Ответ дляИщу-брожу
Можете і пізніше вклеїти, штрафів нема.
Есть сроки, после которых только Айди карточка
2 3
Джонсонюк 11 марта в 17:39
Ответ дляИщу-брожу
Можете і пізніше вклеїти, штрафів нема.
через месяц только получение айди
2 3
Ищу-брожу 11 марта в 17:39
Ответ дляКотомафия
Есть сроки, после которых только Айди карточка
Зараз на протязі року точно можно вклеювати. Я через півроку вклеювала. Пропонували айді, але не наполягали.
Кили и Манджаро 11 марта в 17:40
Зайдіть у найближчий цнап, там точно підкажуть як краще....
Котомафия 11 марта в 17:41
Ответ дляИщу-брожу
Зараз на протязі року точно можно вклеювати. Я через півроку вклеювала. Пропонували айді, але не наполягали.
Лучше переспросить, если автору важно не айди. Не знаешь что ожидать от таких организаций
автор Мира всем 11 марта в 17:41
Ответ дляКотомафия
Есть сроки, после которых только Айди карточка
так, читала таке на оф.сайті, але не розумію, чи діє це правило зараз
Ацетилсалициловая кислота 11 марта в 17:41
Вклеивайте в любом ближайшем к вам цнапе. Место ’прописки’ значения не имеет
Ацетилсалициловая кислота 11 марта в 17:42
Ответ дляМира всем
так, читала таке на оф.сайті, але не розумію, чи діє це правило зараз
Действует
Olya-6c17 11 марта в 17:42
Можно.
автор Lodaria 11 марта в 17:42
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Вклеивайте в любом ближайшем к вам цнапе. Место ’прописки’ значения не имеет
супер, дякую)
Куда_бежать 11 марта в 17:45
Я в 25 в прошлом году меняла с книжки на пластик. В Киеве , а прописка в другом городе. Предлагали вклеить просто фото так же.
Пасти Ла 11 марта в 17:49
Ответ дляМира всем
так, читала таке на оф.сайті, але не розумію, чи діє це правило зараз
Ви можете вклеїти фото незалежно від місця реєстрації. Під час воєнного стану місячний строк не обовʼязковий. Під час мирного життя дійсно потрібно було вкластись в місяць, бо далі обмін на ІД. Якщо ж вам 25,45 виповнилось під час війни, то поки що цього терміну можна не дотримуватись.
автор Lodaria 11 марта в 17:51
всім дякую
Белоснежко 11 марта в 18:24
Ответ дляМира всем
так, читала таке на оф.сайті, але не розумію, чи діє це правило зараз
Я вклеила не по месту регистрации, но меня сразу спросили, когда был др, я так понимаю, если месяц прошел, они уже заставят платить за пластик, так что идтте быстрее, фото только несиие сразу
Сірничок 11 марта в 19:27
Я вклеила не по месту прописки в Цнапе, через 11 месяцев после дня рождения без проблем. Главное взять с собой два фото.
Не танцую- но пою 11 марта в 21:45
Автор, я вклеювала наприкінці 2022 року, то вже тоді говорили, що змінився формат фото, його тепер треба як на закордонний, тобто 80 відсотків обличчя. Перед тим як фотографуватися запитайте там, куди будете подавати паспорт (ЦНАП чи міграційна служба)