Вот Она Я• 11 марта 2024

Хто купував ось такі підгузки? Хочу купити та відправити онуку.

Щас ухожу• 11 марта 2024
Ответ дляСердючка
Скиньте ссылки сыну, он же общается с женой? Если Вы успели испортить отношения с невесткой, тем более ничего не покупайте без её одобрения!
Може там як в анекдоті, у сина в неї вже третє попередження)
Аноним с кешбеком• 11 марта 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Муні гарні. Інші не купувала, а ці м´якенькі не протікають. Дуже класні, рекомендую.
Але пісдя них на звичайні вже не повернешся)
Посудомойка• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Я в чс, а син не знає, які саме потрібно. Наче відгуки хороші на сайті. Можливо, тут хтось знає.
Вы тролль? иначе никак нельзя объяснить вашу навязчивость. И что у вас за сын, которые не знает фирму подгузников!?? он в магазин не ходит?
Сердючка• 11 марта 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Бабушка автор, в полном бане у невестки. Там целый сериал. Уже пятисотая серия
Я так понимаю, что она не зря в бане у невестки..
Аноним с кешбеком• 11 марта 2024
Ответ дляnabludatel
Ви не читаєте? Гарні книжки і іграшки коштують значно дорожче.
Купити підгузки для мене те ж саме, що прийти в гості і принести у якості гостинця прокладки.
Засоби гігієни люди купляють самостійно.
Уявляю, що б сказала автор, якби невістка до неї з прокладками на подарунок прийшла))
автор Вот Она Я • 11 марта 2024
Ответ дляЩас ухожу
Купіть дитині горщик і позбавте форум цього підгузкового серіалу))
Горщик ще зарано)
Небоброїдка• 11 марта 2024
Ответ дляСердючка
Правильно розумієте))
Там така історія, реально вже тем 30 було.
Автор неадекват, це підтвердять всі, хто її теми читав.
автор Вот Она Я • 11 марта 2024
Ответ дляСердючка
Ми поки з ним також в сваркі. Не хочу поки звонити. Бо він дуже нервовий.
Сиренькая• 11 марта 2024
Гай вже спріться, мамо! Не треба витрачатись на тійво підгузки. Купіть собі шос.
Аноним с кешбеком• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Ви можете зробити супер подарунок сину і невістці.
Залишити їх в спокої на певний час

А потім, коли пройде час, вибачитись за нав´язливість і спитати, що ви могли б подарувати внукові, щоб було в нагоді. І купити точно те, що скажуть.
Сердючка• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Тогда копите деньги на хороший подарок, когда помиритесь с сыном, будете обсуждать с ним, что им надо, а что нет. Вы же не хотите испортить отношения ещё больше, прислав им ненужные памперсы?
Тирамісу на терасі• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Ви бачили скільки коштує дитяча суміш та підгузки? Це ж саме необхідне. А іграшку та книжку за 100 грн. Вони і самі куплять .
Хорошая игрушка и книжка от 500 стоит, подороже подгузников будет
Обнимашкина• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Да просто машинку и конструктор купите))
Набор в песочницу,мяч
Вас приятно получить в подарок Пак туалетной бумаги?
Мона_Лиса• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Тоді вспокойтеся й дайте людям жити спокійно. Якщо ви не троль, звісно
автор Вот Она Я • 11 марта 2024
Ответ дляОбнимашкина
Набор в песочницу,мяч
В 8 місяців? А не рано такі подарунки?
Нульовий сантиметр• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
То не не нервуйте його. Через вас він нервовий..ці підгузки не наладять відносини,а підуть в смітник. Краще невістці на карту то може потепліє.
А взагалі, ви хочете до внука але підгузки нічого не змінять
Обнимашкина• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
В 8 місяців? А не рано такі подарунки?
Не рано
Лего дупло от года
Машинка с мигалками,мяч ,в песочницу набор для лета,всякие музыкальные игрушки,типа телефона детского
Это все лучше чем смесь и памперсы
Главное чтобы вы не попрекали своими подарками.Вот я подарила,теперь вы должны ко мне ездить,общаться и тд.Подарок это от души,не требуя ничего взамен
Нульовий сантиметр• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
В 8 місяців? А не рано такі подарунки?
В 8 міс, уже планшети і телефони юзають діти. Мамо прокиньтесь. Та халява яку ви від хазяїв заникали буде в смітнику
nabludatel• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
В 8 місяців? А не рано такі подарунки?
Ви точно няня?
Щас ухожу• 11 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
В 8 місяців? А не рано такі подарунки?
Сортер купіть. Собачку Фішер прайс. Не знаю, шо там нині в тренді, але світ іграшок ’не за 100грн’ дуже великий і різноманітний)
Обнимашкина• 11 марта 2024
Ответ дляЩас ухожу
Да на сайт чикко ,антошка,БИ можно зайти и сделать заказ прям на адрес внука)
Голодаю• 11 марта 2024
Это трусиками. Нормальные. Вообще лучше спрашивайте у невестки, чтоб не было пролёта
Голодаю• 11 марта 2024
Ответ дляПосудомойка
Тю, не все мужья запоминают ТМ подгузников.
Мию вікна у мороз• 11 марта 2024
Підгузки хлопчику? Та шо ж ви за бабця така, що яйки перегріватися хлопцю надумали? Краще поясніть невістці, що дитину треба до горщика привчати. В наш час такого не було.
Обнимашкина• 11 марта 2024
Ответ дляГолодаю
У меня трое детей и мне неудобно трусиками в таком возрасте
Голодаю• 11 марта 2024
Ответ дляОбнимашкина
В 8 мес может не удобно, у меня после года были , когда уже бегал. Поэтому лучше спросить у мамы
Обнимашкина• 11 марта 2024
Ответ дляГолодаю
Автор хочет на сейчас подарок
Она пытается подарить именно подгузники в третий или четвертый раз))
Тріль!• 11 марта 2024
Я один раз Пуфіс купила.
Це жахливі підгузки, дуже дорогі. Не раджу нікому.
Нюанс у тому, що вони зразу стають мокрі, тобто треба змінювати після кожного попісу. Це треба на добу більше 15 штук.
Якщо ж не змінити зразу, то пріє попа і червоніє під яєчками (у мене хлопці).