Україна понад усе!• 11 марта 2024

Вы едите хрен при гастрите, когда ремиссия?

ем периодически, но не могу удержаться так вкусно. чем это чревато?
Губки-уточкой• 11 марта 2024
вы себя нормально чувствуете, если да, то ешьте. У моего мужа язва, ест острое пипец и ему все ок

Знову Я• 11 марта 2024
О, а що ви пʼєте? Як лікуєтеся? Дякую
вАлнуюся сильнА• 11 марта 2024
От якраз вчора дивилась сучасного гасроентеролога, то він казав, що ні кисле, ні гостре не впливає на гастрит, як ми звикли думати, тому все можна їсти, якщо вам від того не погано
Само_достаточная• 11 марта 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
А що впливає тоді?
Витворунка• 11 марта 2024
Я не можу їсти консервовані овочі в оцті і оліі мені хана тоді. Хрін і гірчицю можу але не постійно