Настасья Пицун• Изменено 11 марта 2024

Син привів дівчину, щоб познайомити зі мною.

А я така вся :’ніколи не буду влазити в відносини дітей бла,бла,бла,..’.Капець, мене другий день як гребе, ну піпееец вона мені не подобається і все.Та і гарна вона,і розумна бачу, а чого ж мені вона не до душі?До цих відносин зустрічався 3 роки з іншою дівчиною, таких почуттів вона в мені не викликала,а тут прям ,як в тому анекдоті:’...ось ця синок.А як ти вгадала? А вона тільки зайшла і вже почала мене бісити’🤣
Оце ж мене так само, і чого ?
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
И не говорите))) мне б такую ) а то наша даже детей ни разу не видела )
Тобто?
А скільки ви разом і де та мать мужа?
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляГейТуда
Тому що вы конкуренцію з нею бачите , а з попередньою не бачили, бо знали , що це тимчасово🤣🤣🤣
Яку конкуренцію? Я що,заміж за сина маю йти, нє,ну,чесно, що за нездорові думки.
Жертва интернета• 11 марта 2024
Ответ дляЗлива інформації
а вы? если я вас зацепила уж простите, имею право на свое мнение., разве я писала о дворянстве? и да, когда у тебя есть что дать сыну (а это бизнес и недвижимость), то к спутницам относишься подозрительно. И я рада, что я ошиблась и у меня прекрасные отношения с моей невесткой.
Вы меня не зацепили) просто вот это: не нашего круга .. Какого такого круга?) Люди как люди...
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Автор, видно по всему что вы мудрая, поэтому думаю что все у вас наладится в отношениях. Я вот больше всего боюсь чтобы сыновья не взяли себе в жены с прицепами, вот терпеть не могу чужих детей, на дух не переношу. И знаю что не права, но смириться не смогу
Дякую, принаймні ви чесна ,а це приємно.
Лівий Локіть• 11 марта 2024
Ми поки зустрічалися, то свекруха щаслива була, і я казала, що майбутня свекруха буде суперова. Сутички почалися під час підготовки до весілля, а після весілля одна одній ледве очі не повидирали! Довго ненавиділи одна одну, за 15 років трохи притерлися, спілкуємось, але уникаємо провокаційних розмов. В нас кардинально різні погляди на життя.
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляВеккy
Нашёл такую же как и мать))
Бідний хлопець...🤣
Бюст Березуцкого• 11 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Тобто?
А скільки ви разом і де та мать мужа?
Ну вот невзлюбила она меня , ревновала ко мне, ревновала его к моей маме, а муж не единственный её сын и она сказала ему прямо, что внуки от меня ей не нужны , ей её любимые сыновья внуков нарожают. Ой, там сложные отношения у мужа с матерью ) он с ней даже не рос. А мне как говорится «баба с возу»
Злива інформації• 11 марта 2024
Ответ дляЖертва интернета
люди разные, кто подсобный рабочий, а кто имеет две стомат. клиники в 29 лет.
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Надіюсь, що не буде так.Я цього боюсь, дійсно це боляче. Навіщо руйнувати своє життя ненавістю, а дітям не давати жити.
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Слава Богу, що ви разом, а то її проблеми. Многая літа вашій парі💞
Бюст Березуцкого• 11 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Та достал уже за почти 20 лет ))) разводиться хочу 😂
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
🤣🤣🤣Та пройде, то я так бачу у багатьох якийсь критичний момент18-20років.Або жінкам дійсно терпець вривається і вони вже нічого не бояться в цьому житті, чи це бажання відкриття якихось нових почуттів.
Перемелица• 11 марта 2024
заздрість до молодості)

комплекс єдіпа, електри - почитайте
Бюст Березуцкого• 11 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Може й пройде)) бо так було на 8 році шлюбу , потім попустило ) Але я завжди вважала , що шлюб тримається по великому рахунку на терпінні жінки )
Говорилка• 11 марта 2024
Ответ дляOlenaMriya
Лучше бы со мной познакомили
Удалено администрацией...
Бюст Березуцкого• 11 марта 2024
Ответ дляПеремелица
заздрість до молодості)

комплекс єдіпа, електри - почитайте
Ну шо ви мелете ….
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Правда ваша,так і є.
Жертва интернета• 11 марта 2024
Ответ дляЗлива інформації
Да уж, высшее общество, ничего не скажешь)
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляГоворилка
Удалено администрацией...
Говорилка• 11 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Удалено администрацией...
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляПеремелица
заздрість до молодості)

комплекс єдіпа, електри - почитайте
Ні,абсолютно.
За задрість я писала.
Злива інформації• 11 марта 2024
Ответ дляЖертва интернета
не завидуй)) причем тут высшее общество... сразу видно обиженный жизнью человек... но я в этом не виновата. ВЫ сами яро мне пишите...
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляГоворилка
Удалено администрацией...
Ви що мови не розумієте? Чому ви людей ображаєте?
Говорилка• 11 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Удалено администрацией...
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляГоворилка
Удалено администрацией...
Що ви тикаєте? Я вас не обзивала,вас хто образив?
Помеха справа• 11 марта 2024
Може занадто розумна? :))
Говорилка• 11 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Ты
Перемелица• 11 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Ні,абсолютно.
За задрість я писала.
я про несвідому заздрість. вона точно в цьому випадку є.
автор Настасья Пицун • 11 марта 2024
Ответ дляПомеха справа
Може занадто розумна? :))
А хто це вже пожалівся?
І на що?
Чи це деякі мови української не знають,а?
З бісиками• 11 марта 2024
Удалено администрацией...