Вимагаю спілкування• 12 марта 2024
Яку б ви дали оцінку ситуації судячи з написаного?
Памʼятаєте, я розповідала, що колись визказала невісткиной матері, про те що у неї не путяща донька, яка нічого не вміє . І взагалі, вона не правильно виховує своїх дітей. Невістка потім сказала синові, що якщо так, то і вона має право висказатися , щоб я дивилась на своїх дітей, яких виховала з психологічними травмами, тобто вона мала на увазі неадекватних? Але з одним із них вона зараз, якось живе. І що я своїх дітей не краще виховала. На брехала, що моя молодша донька била її сестру, коли ми були у них в гостях. Я в це не вірю. Син навіть тоді майже із дому її не вигнав, і сама чула по телефону, що він їй погрожував, що спусте зі сходів, через те що вона на брехала на нашу сімʼю. Але цього не сталося, тому що всунула носа сваха і сказала, що якщо він це зробить, то вона нас обох спустить зІ сходів вниз головою.Невістка хотіла залишити мого сина через цю сварку, але взнала, що вагітна. І залишилась. Зараз я думаю. Чи надовго їх шлюб при таком розкладі? Як то кажуть, «якщо з молоду не задалось, то потім краще не буде у сімейному житті. » А зараз невістка і знати мене не хоче. Сказала колись, щоб ми взагалі за неї не згадували в родині. Вона для нас вмерла. Нормально? А тепер я і не знаю чи відновимо ми колись спілкування з нею знову. Мені писали тут , що потрібен час на це і можливо невістка відійде від образи.
Вумна вутка• 12 марта 2024
’’Але цього не сталося, тому що всунула носа сваха і сказала, що якщо він це зробить, то вона нас обох спустить зІ сходів вниз головою’’
Отличная идея. Я за!
как тебе такое илон маск• 12 марта 2024
Я со своими свекрами не общаюсь 15 лет, с мужем все отлично, на нашу семью это никак не влияет. Моя мама в нем души не чает и он для нее в лепешку расшибется. Думаю, что дело в Вас, автор.
Миллениалка• 12 марта 2024
Ответ дляБорисфенка
Серіал ’Свекруха’ триває?
В попередній серії ви на хрестини збиралися?
Ні, в попередній підгузки хотіла відправити
Вчора наче