12 марта в 15:02

Яку б ви дали оцінку ситуації судячи з написаного?

Памʼятаєте, я розповідала, що колись визказала невісткиной матері, про те що у неї не путяща донька, яка нічого не вміє . І взагалі, вона не правильно виховує своїх дітей. Невістка потім сказала синові, що якщо так, то і вона має право висказатися , щоб я дивилась на своїх дітей, яких виховала з психологічними травмами, тобто вона мала на увазі неадекватних? Але з одним із них вона зараз, якось живе. І що я своїх дітей не краще виховала. На брехала, що моя молодша донька била її сестру, коли ми були у них в гостях. Я в це не вірю. Син навіть тоді майже із дому її не вигнав, і сама чула по телефону, що він їй погрожував, що спусте зі сходів, через те що вона на брехала на нашу сімʼю. Але цього не сталося, тому що всунула носа сваха і сказала, що якщо він це зробить, то вона нас обох спустить зІ сходів вниз головою.Невістка хотіла залишити мого сина через цю сварку, але взнала, що вагітна. І залишилась. Зараз я думаю. Чи надовго їх шлюб при таком розкладі? Як то кажуть, «якщо з молоду не задалось, то потім краще не буде у сімейному житті. » А зараз невістка і знати мене не хоче. Сказала колись, щоб ми взагалі за неї не згадували в родині. Вона для нас вмерла. Нормально? А тепер я і не знаю чи відновимо ми колись спілкування з нею знову. Мені писали тут , що потрібен час на це і можливо невістка відійде від образи.
Приму в дар 12 марта в 15:04
ого у вас семейка... не скучно
Сладкий лимончик 12 марта в 15:05
После прочтения писанины, оценка одна: лучше быть сиротой.
5 3
Контрольница 12 марта в 15:06
От цікаво, якби аноніми злетіли. Це ж хтось з постійних відвідувачів так багатосерійно тролить. Таки відкопали золоту жилу
автор Вимагаю спілкування 12 марта в 15:07
Ответ дляКонтрольница
От цікаво, якби аноніми злетіли. Це ж хтось з постійних відвідувачів так багатосерійно тролить. Таки відкопали золоту жилу
Ну звичайно з постійних. Я тут постійно сиджу, читаю історії. Та й свої із життя пишу.
Бентливуман 12 марта в 15:08
Если бы вы свой длинный язык не распускали, то все жили бы долго и счастливо.
Незламна Україна 12 марта в 15:09
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну звичайно з постійних. Я тут постійно сиджу, читаю історії. Та й свої із життя пишу.
Не сидіть без діла, сходіть на пошту відправте онуку подарунок
4 2
Tammy21 12 марта в 15:10
Це чергова серія про невістку, суміш і памперси? Передісторія?)))
автор Вимагаю спілкування 12 марта в 15:10
Ответ дляTammy21
Це чергова серія про невістку, суміш і памперси? Передісторія?)))
Вгадали.
автор Вимагаю спілкування 12 марта в 15:11
Ответ дляНезламна Україна
Не сидіть без діла, сходіть на пошту відправте онуку подарунок
Вирішила нічого поки не відправляти.
Бутерброд з ікрою 12 марта в 15:11
Ответ дляНезламна Україна
Не сидіть без діла, сходіть на пошту відправте онуку подарунок
я ще б порадала почати приймати якісь пігулки , які заспокоюють запалений мозок автора
Приму в дар 12 марта в 15:12
Зачем вы к ним лезете?
автор Вимагаю спілкування 12 марта в 15:12
Ответ дляБутерброд з ікрою
я ще б порадала почати приймати якісь пігулки , які заспокоюють запалений мозок автора
А можно взнати, чому ви вирішили, що в мене запалення мозку? Просто цікаво.
ЕлькиПальки 12 марта в 15:12
Ох, не приведи Господи щоб свекруха розкривала рота до моєї мами. Ви отримуєте на що заслуговуєте
So_so 12 марта в 15:13
Ответ дляКонтрольница
От цікаво, якби аноніми злетіли. Це ж хтось з постійних відвідувачів так багатосерійно тролить. Таки відкопали золоту жилу
Её же темы спивбесида и гроші після сексу
Рекламама 12 марта в 15:13
Сваха красава)
хоть история и выдуманная;)
Бутерброд з ікрою 12 марта в 15:14
Ответ дляВимагаю спілкування
А можно взнати, чому ви вирішили, що в мене запалення мозку? Просто цікаво.
з Ваших тем. я в переносносу сенсі-ну як можна оце все мусолити тут щодня?
автор Вимагаю спілкування 12 марта в 15:14
Ответ дляРекламама
Сваха красава)
хоть история и выдуманная;)
Ця історія реальна.
Рекламама 12 марта в 15:16
Ответ дляВимагаю спілкування
Ця історія реальна.
Да да)
ЭмчЭндЭм 12 марта в 15:16
Авторе, підіть займіться власним життям
Дітей ви дійсно так собі виховали
ЭмчЭндЭм 12 марта в 15:17
Свасі - респект))
Стетоскопуло 12 марта в 15:18
про що там мова,в двух мловах,будь ласка?
Рожева юбка 12 марта в 15:23
Ответ дляСтетоскопуло
про що там мова,в двух мловах,будь ласка?
Це 56 серія, в двох словах ніяк не получиться.
Але свекруха дно вже пробила, тут вся порадниця на боці невістки, а таке рідко буває, погодьтеся))
А, нє, Борисфенка підспівує автору, ще одна свекруня, в якої всі погані)
Стетоскопуло 12 марта в 15:24
Ответ дляРожева юбка
Це 56 серія, в двох словах ніяк не получиться.
Але свекруха дно вже пробила, тут вся порадниця на боці невістки, а таке рідко буває, погодьтеся))
А, нє, Борисфенка підспівує автору, ще одна свекруня, в якої всі погані)
о,ясно,дякую
Молчалка 12 марта в 15:25
Ответ дляВимагаю спілкування
Вгадали.
Теперь понятно, почему Вы у невестки в чс... Учитесь думать, перед тем, как открыть рот, иногда бывает полезно.
Верочка 100% 12 марта в 15:25
Ответ дляВимагаю спілкування
Вгадали.
Ну так вы семью сына просрали, проиграли с треском без шанса на применение.

Смиритесь, у вас есть другие дети- ими занимайтесь
Контрольница 12 марта в 15:33
Ответ дляSo_so
Её же темы спивбесида и гроші після сексу
По уровню нудоты и непробиваемости, вполне возможно. Я б туда же напарницу тети Тани добавила
Тундиринда 12 марта в 15:33
ваш сын отдельный человек, он выбрал себе жену и его все устраивает. Если вас что то не устаивает то это ваша проблема, вы у себя дома делайт все что хотите, но почему вы лезите к другим? то же самое что вы пойдете к соседям и будете рассказывать как им жить и что нужно уметь. Есть ваше дело, есть их дело и дело Бога
автор Вимагаю спілкування 12 марта в 15:37
Ответ дляМолчалка
Теперь понятно, почему Вы у невестки в чс... Учитесь думать, перед тем, как открыть рот, иногда бывает полезно.
Ну після тієї сварки начебто ще трохи спілкувались, але потім…Після зустрічі тієї, як вони приїхали до нас, то вона кинула мене в блок.
Молчалка 12 марта в 15:41
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну після тієї сварки начебто ще трохи спілкувались, але потім…Після зустрічі тієї, як вони приїхали до нас, то вона кинула мене в блок.
Вы всё испортили с самого начала, не такая, не так воспитали и т. д. Ваш сын её выбрал, значит ему она такая, как надо.
Я тоже свекровь, и для меня главное, что сын счастлив, остальное не моё дело, поэтому у меня хорошие отношения с невесткой, и внучку я вижу часто..
Борисфенка 12 марта в 16:17
Серіал ’Свекруха’ триває?
В попередній серії ви на хрестини збиралися?