Вимагаю спілкування• 12 марта 2024

Яку б ви дали оцінку ситуації судячи з написаного?

Памʼятаєте, я розповідала, що колись визказала невісткиной матері, про те що у неї не путяща донька, яка нічого не вміє . І взагалі, вона не правильно виховує своїх дітей. Невістка потім сказала синові, що якщо так, то і вона має право висказатися , щоб я дивилась на своїх дітей, яких виховала з психологічними травмами, тобто вона мала на увазі неадекватних? Але з одним із них вона зараз, якось живе. І що я своїх дітей не краще виховала. На брехала, що моя молодша донька била її сестру, коли ми були у них в гостях. Я в це не вірю. Син навіть тоді майже із дому її не вигнав, і сама чула по телефону, що він їй погрожував, що спусте зі сходів, через те що вона на брехала на нашу сімʼю. Але цього не сталося, тому що всунула носа сваха і сказала, що якщо він це зробить, то вона нас обох спустить зІ сходів вниз головою.Невістка хотіла залишити мого сина через цю сварку, але взнала, що вагітна. І залишилась. Зараз я думаю. Чи надовго їх шлюб при таком розкладі? Як то кажуть, «якщо з молоду не задалось, то потім краще не буде у сімейному житті. » А зараз невістка і знати мене не хоче. Сказала колись, щоб ми взагалі за неї не згадували в родині. Вона для нас вмерла. Нормально? А тепер я і не знаю чи відновимо ми колись спілкування з нею знову. Мені писали тут , що потрібен час на це і можливо невістка відійде від образи.
Приму в дар• 12 марта 2024
ого у вас семейка... не скучно

Сладкий лимончик• 12 марта 2024
После прочтения писанины, оценка одна: лучше быть сиротой.
Контрольница• 12 марта 2024
От цікаво, якби аноніми злетіли. Це ж хтось з постійних відвідувачів так багатосерійно тролить. Таки відкопали золоту жилу
автор Вимагаю спілкування • 12 марта 2024
Ответ дляКонтрольница
Ну звичайно з постійних. Я тут постійно сиджу, читаю історії. Та й свої із життя пишу.
Бентливуман• 12 марта 2024
Если бы вы свой длинный язык не распускали, то все жили бы долго и счастливо.
Незламна Україна• 12 марта 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Не сидіть без діла, сходіть на пошту відправте онуку подарунок
Tammy21• 12 марта 2024
Це чергова серія про невістку, суміш і памперси? Передісторія?)))

Ответ дляTammy21
Вгадали.
Ответ дляНезламна Україна
Вирішила нічого поки не відправляти.
Бутерброд з ікрою• 12 марта 2024
Ответ дляНезламна Україна
я ще б порадала почати приймати якісь пігулки , які заспокоюють запалений мозок автора
Приму в дар• 12 марта 2024
Зачем вы к ним лезете?
Ответ дляБутерброд з ікрою
А можно взнати, чому ви вирішили, що в мене запалення мозку? Просто цікаво.
ЕлькиПальки• 12 марта 2024
Ох, не приведи Господи щоб свекруха розкривала рота до моєї мами. Ви отримуєте на що заслуговуєте
So_so• 12 марта 2024
Ответ дляКонтрольница
Её же темы спивбесида и гроші після сексу
Рекламама• 12 марта 2024
Сваха красава)
хоть история и выдуманная;)
Бутерброд з ікрою• 12 марта 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
з Ваших тем. я в переносносу сенсі-ну як можна оце все мусолити тут щодня?
Ответ дляРекламама
Сваха красава)
хоть история и выдуманная;)
Ця історія реальна.
Рекламама• 12 марта 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Ця історія реальна.
Да да)
ЭмчЭндЭм• 12 марта 2024
Авторе, підіть займіться власним життям
Дітей ви дійсно так собі виховали

ЭмчЭндЭм• 12 марта 2024
Свасі - респект))
Стетоскопуло• 12 марта 2024
про що там мова,в двух мловах,будь ласка?
Рожева юбка• 12 марта 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Це 56 серія, в двох словах ніяк не получиться.
Але свекруха дно вже пробила, тут вся порадниця на боці невістки, а таке рідко буває, погодьтеся))
А, нє, Борисфенка підспівує автору, ще одна свекруня, в якої всі погані)
Стетоскопуло• 12 марта 2024
Ответ дляРожева юбка
о,ясно,дякую
Молчалка• 12 марта 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Вгадали.
Теперь понятно, почему Вы у невестки в чс... Учитесь думать, перед тем, как открыть рот, иногда бывает полезно.
Верочка 100%• 12 марта 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Вгадали.
Ну так вы семью сына просрали, проиграли с треском без шанса на применение.

Смиритесь, у вас есть другие дети- ими занимайтесь
Контрольница• 12 марта 2024
Ответ дляSo_so
По уровню нудоты и непробиваемости, вполне возможно. Я б туда же напарницу тети Тани добавила
Тундиринда• 12 марта 2024
ваш сын отдельный человек, он выбрал себе жену и его все устраивает. Если вас что то не устаивает то это ваша проблема, вы у себя дома делайт все что хотите, но почему вы лезите к другим? то же самое что вы пойдете к соседям и будете рассказывать как им жить и что нужно уметь. Есть ваше дело, есть их дело и дело Бога
Ответ дляМолчалка
Ну після тієї сварки начебто ще трохи спілкувались, але потім…Після зустрічі тієї, як вони приїхали до нас, то вона кинула мене в блок.
Молчалка• 12 марта 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Вы всё испортили с самого начала, не такая, не так воспитали и т. д. Ваш сын её выбрал, значит ему она такая, как надо.
Я тоже свекровь, и для меня главное, что сын счастлив, остальное не моё дело, поэтому у меня хорошие отношения с невесткой, и внучку я вижу часто..
Борисфенка• 12 марта 2024
Серіал ’Свекруха’ триває?
В попередній серії ви на хрестини збиралися?