Ласковая_львица• 12 марта 2024
Вчитель не хоче писати батькам домашнє завдання
Електронний щоденник в школі не ведеться.
Вчитель вимагає, щоб діти записували ДЗ самостійно в щоденник (3 клас). Батькам в групу писати домашнє завдання відмовляється.
В підсумку маємо постійні проблеми з виконанням домашнього завдання, тому що син щось записав, щось ні, може щось не повністю записав. Проконтролювати неможливо. Щоденник майже щодня червоний.
Має декілька запитань:
Як у Вас? Вчителі діляться з батьками домашнім завданням?
Чи є якісь методичні рекомендації МОН щодо цього?
Має декілька запитань:
Гл. Амурная• 12 марта 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Тут ви не праві. Постійно кажемо записувати домашку. А він все одно записує не все ((
Не записав? Нехай зробить всі завдання після теми, яку вивчили.
Ms. Скромность• 12 марта 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Тому що хитрить. Типа не записав - робити не потрібно
И Вы хитрите. Расписание есть. Что проходили Вы знаете. Задавайте ему домашнее сами, наобум и побольше.
Сразу научится записывать.
Ласковая_львица
• 12 марта 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Ну так воспитывайте ребенка, а не учителя.
Я десь писала, що я виховую вчителя? Не фантазуйте. Знаю, що проблема в моїх дитині
бювет_в_обед• 12 марта 2024
Ответ дляВсюди влазю
У нас вчителька надсилає дом.завдання у вайбер-групу. Але чесно, не розумію, для чого це робити і чому діти в 3му класі не можуть самостійно записати завдання в щоденник. Це ж не першачки.
Це дуже зручно коли дитина хворіє, моя так любить уроки що і навмисно може забути записати. Якщо забираю у тривогу, портфель залишається у школі.
Гл. Амурная• 12 марта 2024
Ответ дляMs. Скромность
Сразу научится записывать.
То ж самой надо напрячься, сесть рядом, проконтролировать
Ms. Скромность• 12 марта 2024
Ответ дляГл. Амурная
Совершенно с Вами согласна. Все задания по теме.
Гл. Амурная• 12 марта 2024
Ответ дляАnnеt
шо ’нехай’? вы мечтательница, однако.
Так мой так делал
Раза 4 хватило
Всюди влазю• 12 марта 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Діти можуть самостійно. Але не завжди хотять. Не усі діти такі сумлінні, що записують усе ДЗ
Ну то хай тоді починають хотіти. Чи до якого класу буде хтось за них це робити?
Allein74999• 12 марта 2024
У нас директрисса звэр. В эл дневнике пишут, в гугл классруме пишут, на доске пишут, дети фоткают, кто не сфоткал-провтыкал-не зашел в щоденник - в детской группе в вайбере спрашивают друг у друга
Ласковая_львица
• 12 марта 2024
Ответ дляАnnеt
Учитель должен писать домашку не для ребёнка, а для родителей, чтобы те могли проконтролировать. У нас есть пара училок, которые игнорят и Едину Школу и Гугл Класс и не вносят домашку в программы. Вечно из-за них родители в вайбере спрашивают что задано.
Саме так!!! Проблема в тому, що ми не можемо проконтролювати сина, а хотілося б. Щоб вчасно прийняти міри
Нога на ногу• 12 марта 2024
Ответ дляГл. Амурная
Моему сыну 21 год. Не вывешивала. Что записал - то его
Так вы спросили, как мы выучились. При чем тут ваш сын?
у вам до сих пор с сыном ’мы’?
Гл. Амурная• 12 марта 2024
Ответ дляНога на ногу
у вам до сих пор с сыном ’мы’?
У меня тоже не вывешивали
Вилосипедниця• 12 марта 2024
Ответ дляЛасковая_львица
А как долго вы планируете попу на поворотах заносить своему ребенку?
Рятівник Малібу• 12 марта 2024
Мій в 4 і вчитель скидає в вайбер дз, плюс є ел щоденник.
Можливо хтось в курсі і зможе вам сказати, чи має вчитель це робити згідно правил.
Ласковая_львица
• 12 марта 2024
Ответ дляГл. Амурная
Саме так робимо. Але якщо записані сторінки 22-23, а насправді 22-25, то як тут проконтролювати? Задовбувати постійно батьків вже незручно
Ласковая_львица
• 12 марта 2024
Ответ дляMs. Скромность
Не так усе просто. То не записав, що вірш треба вивчити, проект зробити тощо
Гл. Амурная• 12 марта 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Ще раз. Всі завдання зробити по темі, якщо склероз в такому ранньому віці.
Гл. Амурная• 12 марта 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Ну він же пояснює в школі чому не вивчив?
Скокмоно - стокнуно• 12 марта 2024
Читаю відповіді, таке враження, що совок зібрався. Що поганого, якщо вчитель налагодить ефективно навчальний процес і комунікацію з батьками? Вчитель пише д/з в групу у вайбері, ті що хворіють мають змогу робити д/з вдома, а батьки мають змогу перевірити, чи дитина зробила д/з, а не вірити на слово, що нічого не задали. Сучасні технології полегшують навчальний процес і комунікацію, навіщо йти назад в минуле? Моя старша у 8класі, вони взагалі без щоденника, бо все д/з в НІТ
Ласковая_львица
• 12 марта 2024
Ответ дляВилосипедниця
До чого тут попа на поворотах? Вважаю, що в 3 класі дитина потребує контролю
Ласковая_львица
• 12 марта 2024
Ответ дляГл. Амурная
Ще раз повторюю. Це не склероз, а хитрість. Завдання не завжди за темами
Весела моль• 12 марта 2024
У нас у хьюмані, колись з іноземної не записав, вчитель не виклала, питали і у вчителя і учнів, і батьків, ніхто не написав, добре, що дитина зорієнтувалася на уроці, і викрутилася
Ласковая_львица
• 12 марта 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Я також так вважаю. Дякую за відповідь!!!
Гл. Амурная• 12 марта 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Хтось із дорослих людей ще вірить в оце «нічого не задавали» ?
Така бойова Я• 12 марта 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Вам вже написали як з цією хитрістю Ви можете боротись.