Ласковая_львица• 12 марта 2024
Вчитель не хоче писати батькам домашнє завдання
Електронний щоденник в школі не ведеться.
Вчитель вимагає, щоб діти записували ДЗ самостійно в щоденник (3 клас). Батькам в групу писати домашнє завдання відмовляється.
В підсумку маємо постійні проблеми з виконанням домашнього завдання, тому що син щось записав, щось ні, може щось не повністю записав. Проконтролювати неможливо. Щоденник майже щодня червоний.
Має декілька запитань:
Як у Вас? Вчителі діляться з батьками домашнім завданням?
Чи є якісь методичні рекомендації МОН щодо цього?
Має декілька запитань:
Инстагра_мерша• 13 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я розумію все те навантаження, що давить на вчителя. Це дуже складна робота. З самого початку батьки приходять в школу з почуттям поваги до вчителів. А потім вже будуються стосунки. Чому не можна піти на зустріч батькам і не написати те домашнє завдання. Тебе поважають - ти поважаєш. Чому батьки відпрацювавши на основній роботі, повинні ставати в другу зміну на виконання домашки і розшукувати що ж таки задали.
Аніматорами так не повинні, але й істеричками також.
Они там в большинстве истерички неудовлетворенные жизнью, которые упиваются своей мелкой властью над детьми.
Недавно было по какой-то причине пару дней дистанционка. С вечера учитель в чате угрожала родителям, что ни дай Бог кто-то не подключится. Ок. Лично разбудила, усадила сонного ребенка, а она просто сбросила задание. Ля, и все последующие учителя поступили также. На следующий день никто не подключился и скандал. Вот честно, позвонила директору и высказала все. Сказала, что делаю полный контроль, еще один косяк и я иду с письменной жалобой на школу и не к ней. Как зайчики провели все уроки на следующий день.
Это ленивые стервы, которые только умеют доить родителей. Работать они не хотят и не умеют.
Заставляличка• 13 марта 2024
Ответ дляГл. Амурная
я ж не знаю. Поэтому и интересуюсь
Это то что должно быть по закону.