Ласковая_львица• 12 марта 2024

Вчитель не хоче писати батькам домашнє завдання

Електронний щоденник в школі не ведеться.
Вчитель вимагає, щоб діти записували ДЗ самостійно в щоденник (3 клас). Батькам в групу писати домашнє завдання відмовляється.
В підсумку маємо постійні проблеми з виконанням домашнього завдання, тому що син щось записав, щось ні, може щось не повністю записав. Проконтролювати неможливо. Щоденник майже щодня червоний.
Має декілька запитань:
Як у Вас? Вчителі діляться з батьками домашнім завданням?
Чи є якісь методичні рекомендації МОН щодо цього?
Бриджит_Фрикандо• 12 марта 2024
Ответ дляВсюди влазю
Проблема тому, що діти не вчаться нести відповідальність за свої дії. Я ще можу зрозуміти, якщо дитина з діагнозом. Якщо це нормотипова дитина, то в чому проблема навчитись тому, що є необхідним?
Чиє це завдання навчити дитину записувати дз? Батьків чи вчителя?
Работать надо• 12 марта 2024
Ответ для60 метрів сметани
Я Вам Ваш список ’как раньше’ буду продолжать до бесконечности.
Затрахали уже такие учителя. У них все технологии, гаджеты, 21 век, они никак не отцепятся от фразы ’как раньше’.
’Как раньше’ это что? Хер стоял и девки любили или что?
А в старости злость сгоняют на детях и на родителях?
Учите детей своих отвественности .
Работать надо• 12 марта 2024
Ответ дляВсюди влазю
До чого тут совок? Записати вірно домашнє завдання - це не така велика справа. Якщо дитина умисно саботує це, то це проблема батьків і вони самі повинні її вирішувати.
Не поймут
Работать надо• 12 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Записати домашнє завдання в єдиній школі це не тільки невелика справа а і ОБОВ´ЯЗОК вчителя. Якщо вона ставить двійки за невиконання дз дітям, то дзеркально повинна бути покарана адміністрацією школи за невиконання своїх посадових інструкцій!
Она записала на доске
Всюди влазю• 12 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Неважливо, чиє. Дайте відповідь - як? Яким чином навчити, якщо не вимагати, щоб дитина сама коректно записувала завдання в щоденник? Може, найняти аніматорів, щоб в ігровій формі навчили? В чому проблема просто списати завдання з дошки?
Бриджит_Фрикандо• 12 марта 2024
Ответ дляРаботать надо
Она записала на доске
Ще раз повторюю. В школі окремим наказом ввели електронний додаток єдина школа. Ввели додаткові обов´язки вчителів. Якщо у неї раніше в посадових було записано тільки записати на дошці, то після введення єдиної школи, у неї є обов´язок записати дз в електронний додаток. Час і обов´язки змінилася. Але совкам то дуже важко
Шалена красуня• 12 марта 2024
Може вчителю ще посуд прийти до тебе помити?
Работать надо• 12 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Вы бы так рьяно дитЯм свои повторяли что надо писать дз
Бриджит_Фрикандо• 12 марта 2024
Ответ дляВсюди влазю
Я задала пряме питання чий обов´язок? Батьків чи вчителя?
Бриджит_Фрикандо• 12 марта 2024
Ответ дляШалена красуня
А може вчителі будуть самі вчити дітей, а не навалювати цей обов´язок на батьків?
Всюди влазю• 12 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Припустимо, вчителя. От вчитель таким чином і привчає учнів записувати домашнє завдання.
Бриджит_Фрикандо• 12 марта 2024
Ответ дляРаботать надо
Вам легче наорать на детей, чем следить за собой и своими обязанностями?
Почему вы перекладываете ваши обязанности на родителей? Почему родители должны напоминать детям, что они должны делать в школе?
Бриджит_Фрикандо• 12 марта 2024
Ответ дляВсюди влазю
Красной ручкой в дневнике в классе НУШ. Или в НУШ другие принципы?
Шалена красуня• 12 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Написувати батькам і вчити дітей це різні речі
Бриджит_Фрикандо• 12 марта 2024
Ответ дляШалена красуня
Удалено администрацией...
Шалена красуня• 12 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Удалено администрацией...
У вас якась травма? Ви про шо?
Шалена красуня• 12 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Удалено администрацией...
Бриджит_Фрикандо• 12 марта 2024
Ответ дляШалена красуня
Удалено администрацией...
Якщо у вас не вистачає мізків не орати на дітей і мінімальної поваги до дітей і батьків, то не цурайтесь дізнатися як вас обзивають за спиною діти. Вони можуть
І в педагогіці вам не місто.
Работать надо• 12 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
За какими моими обязанностями ?
Яжемамки на всех кидаться готовы только не учить детей своих.
Всюди влазю• 12 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Тобто ви хочете сказати, що НУШ - то для розумово відсталих? Для таких, хто, вміючи писати, не може списати собі в щоденник завдання з дошки?
Бриджит_Фрикандо• 12 марта 2024
Ответ дляВсюди влазю
НУШ то про повагу. Але совкам не зрозіміло і невдобно
Всюди влазю• 12 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А де тут зневага? І взагалі, здається, повага повинна бути з обох боків. Якщо учні дозволяють собі не слухати вказівок вчителя і не записувати домашнє завдання, то чому вчитель має надсилати його в вайбер, чи ще кудись? Якщо учні собі дозволяють галасувати на уроках, матюкатися при вчительці, саботували завдання вчителя - де повага? Чи НУШ - це гра у одні ворота?
Шалена красуня• 12 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
І в педагогіці вам не місто.
Не місто
Бриджит_Фрикандо• 12 марта 2024
Ответ дляВсюди влазю
Діти дуже чутливі створіння. Якщо вони чують повагу від вчителя і справжній інтерес, то біжать до нього на урок з задоволенням і батькам не треба капати їм на мізкі про повагу. Справжній Вчитель з великої літери апріорі заслужить повагу і любов від дітей. А тримати увагу класа не галасуючи на дітей, то да справжня майстерність, на яку не кожна пересічна вчителька здатна. Дякую кожному такому Вчителю у житті моїх дітей. істеричкам не дякую.
Семенівни сусідка• 12 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Удалено администрацией...
Бриджит_Фрикандо• 12 марта 2024
Ответ дляШалена красуня
Не місто
Удалено администрацией...
Бриджит_Фрикандо• 12 марта 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Удалено администрацией...
Не указывайте, что мне делать, а я не скажу куда вам надо идти.
Шалена красуня• 12 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Удалено администрацией...
Семенівни сусідка• 12 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Можете сказать, если полегчает. Мне плевать на таких как вы
Бриджит_Фрикандо• 12 марта 2024
Ответ дляШалена красуня
Удалено администрацией...