12 марта в 23:03

Я в топ три!

По алкашке
показать весь текст
автор Свезло так свезло 12 марта в 23:15
Ответ дляТріль підпільний
Бывший близнецы, бухает. Тетка его близнецы- бухает. Знакомая близнецы- бухает. Ещё одна близнецы- бухает. ..
И я бухаю
автор Свезло так свезло 12 марта в 23:15
Ответ дляЗлюка-закусюка
О, я з вами. Овен з асцедентом в Близнюках
У меня асц в деве
автор Свезло так свезло 12 марта в 23:15
Ответ дляКоролева Сарказма
Гены любой зодиак переплюнут)
Батя алкаш
Цирк на дроті 12 марта в 23:15
Ответ дляКоролева Сарказма
Нууу, вот(( а мы уже настроились сверять, как всегда облом..
Автор щас прибухне і вєрньотся.
Женщинас 12 марта в 23:15
Нифига близнецы не работящие и не щедрые и не искренние. Мой ленивый жлоб, а выпить любит, да, но по-немногу
Тріль підпільний 12 марта в 23:16
Ответ дляСвезло так свезло
И я бухаю
Да мы поняли.
Я тоже хочу, но только в пятницу могу себе это позволить.
автор Свезло так свезло 12 марта в 23:16
Ответ дляБезпорадна Кроко
В мене свекруха була цього знаку. Як тільки зустрічатись з майбутнім чоловіком почала, то була впевнена, що вона алкоголічка. Виявилась любителькою, прям не запойна, але до лицем у салат кожен празник упивалась. Я була в шоці, але згодом привикла. Вона любила гостей, любила з ними випити, поспівати, для мене родичі чоловіка як циганський табір я завжди старалась оминати їх свята. Чоловік п´є дуже мало, і то більш за компанію зі мною )))
Я теж люблю поспівати ))
Тріль підпільний 12 марта в 23:16
Ответ дляЖенщинас
Нифига близнецы не работящие и не щедрые и не искренние. Мой ленивый жлоб, а выпить любит, да, но по-немногу
Они хитрожопые сильно.
Королева Сарказма 12 марта в 23:16
Ответ дляСвезло так свезло
Батя алкаш
Та капец, автор, трезвейте что ли)))) Я уже 3й раз спрашиваю кто в топе в вашем списке алкашей)))?
автор Свезло так свезло 12 марта в 23:16
Ответ дляКоролева Сарказма
А первый кто)?
Цирк на дроті 12 марта в 23:16
Ответ дляЖенщинас
Нифига близнецы не работящие и не щедрые и не искренние. Мой ленивый жлоб, а выпить любит, да, но по-немногу
От точно лінивий, навіть, прибухує нехотя!
автор Свезло так свезло 12 марта в 23:16
Ответ дляЦирк на дроті
Хто ще , окрім близнюків, любить прибухнути?
автор Свезло так свезло 12 марта в 23:17
Ответ дляАмбасадор щастя
А какие еще там есть?
ivareka 12 марта в 23:17
А третий кто?
Женщинас 12 марта в 23:17
Ответ дляТріль підпільний
Они хитрожопые сильно.
И это тоже
автор Свезло так свезло 12 марта в 23:17
Ответ дляТріль підпільний
Автор, а где ссылка? Что там стрельцы.
Королева Сарказма 12 марта в 23:17
Ответ дляСвезло так свезло
Это правда)) все совпало. И весы и близнецы
автор Свезло так свезло 12 марта в 23:17
Ответ дляЦирк на дроті
Автор щас прибухне і вєрньотся.
Да
автор Свезло так свезло 12 марта в 23:18
Ответ дляТріль підпільний
Да мы поняли.
Я тоже хочу, но только в пятницу могу себе это позволить.
Я сегодня и завтра и послезавтра
автор Свезло так свезло 12 марта в 23:18
Ответ дляКоролева Сарказма
Та капец, автор, трезвейте что ли)))) Я уже 3й раз спрашиваю кто в топе в вашем списке алкашей)))?
Цирк на дроті 12 марта в 23:18
Ответ дляСвезло так свезло
Напурква мені ссилки?, три знаки алкаші в студію!
Масяня Я 12 марта в 23:18
Ответ дляivareka
А третий кто?
Весы.
автор Свезло так свезло 12 марта в 23:18
Ответ дляКоролева Сарказма
Та капец, автор, трезвейте что ли)))) Я уже 3й раз спрашиваю кто в топе в вашем списке алкашей)))?
Куча статей ,просто запрос забейте в Гугл
Безпорадна Кроко 12 марта в 23:18
Ответ дляСвезло так свезло
Я теж люблю поспівати ))
Жесть )))
ivareka 12 марта в 23:19
Ответ дляМасяня Я
Весы.
Какое облегчение
автор Свезло так свезло 12 марта в 23:19
Ответ дляivareka
А третий кто?
Терези
ivareka 12 марта в 23:19
Ответ дляСвезло так свезло
Терези
Пронесло меня
Масяня Я 12 марта в 23:19
Ответ дляivareka
Какое облегчение
А мне нет🤣
автор Свезло так свезло 12 марта в 23:19
Ответ дляБезпорадна Кроко
Жесть )))
Почему?)
Королева Сарказма 12 марта в 23:19
Астрологи підібрали найкомфортнішу їжу і відповідні закуски з десертами для представників кожного знака Зодіаку.
Овен - печиво ’Американо’

Овен - перший знак Зодіаку, він особливо конкурентоспроможний і хоче бути номером один у всьому. Ось чому, якби Овни були якоюсь комфортною їжею, вони були б печивом №1 в Америці з класичною шоколадною крихтою.
Тілець - смажений сир

Тільці відомі своєю стабільністю, вони опора для будь-якої групи друзів. Хоча вони багато працюють, вони також легко знаходять час для себе. Вони зачаровані будь-якими ідеями комфорту і розкоші та можуть легко провести цілий день, ніжачись у ванні з ефірними оліями. Хоча комфортна їжа не обов´язково розкішна, насправді вона їх заспокоює. І ніщо не підійде Тільцям так само добре, як смажений сир.
Близнюки - сендвіч з арахісовим маслом і желе (PB&J)

Ці сендвічі нагадують дитячий дух Близнюків. Але ці знаки настільки жадають змін, що один тип сендвіча не може їх відобразити. І добре, що PB&J не завжди означає арахісове масло та желе. У наш час існує так багато вибору варення і горіхового масла; що Близнюкам ніколи не буде нудно.
Рак - курячий суп із локшиною

Якщо Раки чимось і відомі, то це своєю емоційністю та турботою про оточуючих. І класична комфортна їжа, яку з ними можна асоціювати, - це, безперечно, гаряча тарілка курячого супу з локшиною. Як і Рак, курячий суп із локшиною завжди поруч, як у хороші, так і в погані дні.
Лев - смажена курка

Леви люблять перебувати в центрі уваги. І хоча вони є природженими лідерами, це також фіксований знак, і тому класична комфортна їжа для них - та, що не потребує жодних адаптацій чи замін, а також не потребує представлення. І йдеться в даному випадку про смажену курку.
Діва - лазанья Болоньєзе

Ні для кого не секрет, що Діви люблять бути продуктивними. Вони багато в чому підвищують свою самооцінку. Діви надзвичайно організовані та корисні. У Дів немає проблем із виконанням найдрібніших завдань, тому що їм подобається ідея бути частиною чогось більшого, ніж вони самі. І їхня класична комфортна їжа є відображенням цього.
Терези - макарони з сиром

Терези прагнуть гармонії та рівноваги. Відомо, що з цих знаків виходять талановиті художники, дизайнери та декоратори через їхнє почуття симетрії. І цей талант також поширюється і на їхнє особисте життя. Стосунки мають першорядне значення для цих знаків. Ось чому комфортна їжа для Терезів складається з двох основних інгредієнтів.

Скорпіон - темний шоколад

Як правило, Скорпіони мають репутацію одинаків. Вони також асоціюються з темрявою, що цілком логічно, з огляду на те, що вони відомі опівнічники і спокусники. Отже, у темного шоколаду і Скорпіонів багато спільного.
Стрілець - ковбойська запіканка

Стрільці відомі авантюристи Зодіаку. Вони не бояться робити рішучі кроки, навіть якщо це призведе до значних змін для них самих і їхнього життя. Замість страху ці знаки орієнтовані на зростання: кожна можливість, хороша чи погана, - це для них шанс розширити своє розуміння світу. Саме з цієї причини їхні прагнення часто перевершують те, що багато хто вважає можливим. Стрільці заповзятливі, тому, природно, їхня класична комфортна їжа теж. І це ковбойська запіканка, яку готують на основі яловичого фаршу, змішаного з кукурудзою, перцем, беконом, сиром, сметаною та грибним крем-супом.
Козеріг - вафлі

Якщо комусь і потрібні ліки, які дає їжа, так це Козерогам. Козероги відомі трудоголіки Зодіаку, вони чинять на себе великий тиск, щоб домогтися успіху. Тож їм дійсно будуть корисні розслаблюючі вихідні з домашнім сніданком. І чи є що-небудь більш підходяще для цього, ніж солодкий запах вафель вранці?
Водолій - рамен

Водолій понад усе цінує індивідуалізм, і його комфортною їжею має бути страва, яку зазвичай не вважають такою, або, принаймні, не в основній культурі. Ось чому це може бути рамен.
Риби - картопля фрі

Вважається, що Риби, як останні в Зодіаку, успадкували всі життєві уроки, мудрість і смаки всіх попередніх знаків. І звичайно ж, ніхто не встоїть від спокуси поласувати хрусткою картоплею фрі в якомусь бістро.

А вот это фигня полная Суп с лапшой?! ЧтА)))?