AnnaOst• 13 марта 2024

Дівчата з Сум, з усіма все добре?

На скільки це можливо в такій ситуації. Так, я вже і за вас хвилююся)
Може хтось знає якийсь перевірений збір для постраждалих, киньте посилання будь ласка
Дисней_Кребо• 13 марта 2024
Поки не бачу зборів в місцевих пабліках.
Але дійсно сьогодні дуже постраждали люди і житло. Тиждень тому в мене теж прилитіло. Але якимся дивом не в будинок , а посеред двору.
можу сказати, що місцеві служби ДСНС, фонди дуже оперативно працюють. Нам одразу зранку привезли матеріали для вікон, а вчора почалися виплати від ООН тим хто подав документи по руйнуванню.

parele• 13 марта 2024
Не думаю, что те, кому сейчас не ’добре’, отпишутся здесь.
klymbikaklymbika• 13 марта 2024
Бачила збір лише для однієї родини (на щастя, всі живі залишились).
Nata292984• 13 марта 2024
Дякую, що хвилюєтесь. На місцеві служби у нас надії немає. Той будинок, що влітку зруйнували, ніхто його не ремонтує. В сусудньому дах ледве до зими відремонтували. Дивний якийсь прильот був.... Колега живе десь за кілометр, навіть не прокинувся, зате як останній прильот вдень був, то за 7 км сигналізації на авто спрацювали.... Психіка видно захисну функцію ввімкнула, слух прикрутила. Але так, страшно. Нова хвиля розмов про наступ. Раніше якось не вірила, але зараз уже нічому не здивуюся, морально готова, що треба буде тікати. Ці тривоги по 10-13 за день, це жах якийсь....
nata.ant• 13 марта 2024
Там прикордоння теж бомбили вчора,постраждала мама з 5 дітками,претіло їм в дім,діток поранено.Знаю особисто їх,вони з мого селища де я виросла,якщо хтось хоче допомогти,можу додати номер карти ,або номер мами.
Дисней_Кребо• 13 марта 2024
Ответ дляparele
так. я взагалі весь день потім на валір’янці жила.
po_li_na-49a8• 13 марта 2024
Ответ дляДисней_Кребо
есть уже сборы
в инста как минимум 2

parele• 13 марта 2024
Ответ дляДисней_Кребо
Я Вас понимаю. И обнимаю.
мульти1• 13 марта 2024
а чого тільки Суми?
Slobozhanochka• 13 марта 2024
Ответ дляnata.ant
Прикордоння бомблять щодня, тільки зелений не пише. У нього перемога близько.
nata.ant• 13 марта 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Так що дня,але вчора там якийсь ад був,люди пішки покидали село,в кого немає автівок виїхати
Дисней_Кребо• 13 марта 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Пише ОВА , але ця інфрмація залишається тільки в області. На загал, на всю Україну не виносять. І так страждає не тільки Сумщина. Те саме і на Харківщині, Запоріжжі, Донеччині.... і ті вчорашні більше 400 вибухів тільки вдень дуже лякають.
автор AnnaOst • 13 марта 2024
Ответ длямульти1
а чого тільки Суми?
Та я вже просто вивчила хто тут з Сум. А так звичайні кривий ріг
Slobozhanochka• 13 марта 2024
Ответ дляДисней_Кребо
Там реально жесть...ФАБ/КАБ щодня. Але для пана президента то не люди. співчуваємо, співчуваємо...і все. Реальність гірша. Буданов знову про Крим триндів, здається, що там всі щось приймають.
Cat88• 13 марта 2024
Цікаво , який в них план що так взялись за Суми …
Tayano4ka_Tayano4ka• 13 марта 2024
Щось останнім часом ситуація на Сумщині мене дуже хвилює. Прикордоння вже 2 роки обстрілюють, це так, але взялися і за самі Суми. Шахеди, ракети останній тиждень, тривоги нескінченні. Вони і раніше були по 5-7 за день, а зараз по 13-15, або 2-3, але по 2-3 години.(
magic wand• 13 марта 2024
Ответ дляCat88
нехорошие мысли напрашиваются
Дисней_Кребо• 13 марта 2024
Ви якась дивна. Ви хоч розумієте яка довжина зараз фронту і що не вистачає ресурсів? Чим від тих Каб відбитися? немає такої зброї або розміщувати її вприкорднні неможно. Навіть не буду описувати чому не можно за 30 км від кордону над тими ж Сумами поставити якесь западне круте ПВО.
vikohka• 13 марта 2024
Ответ дляSlobozhanochka
что должeн сдeлать прeзидeнт? ваш совeт?

Lelichka305• 13 марта 2024
Цієї ночі усе проспала, бо інший район, 6-го березня як на Хімік прилітало то ніхто не спав, сьогодні будинок розвалили точнісінько як наш. Страшно спать лягати, мабуть як в усіх прикордонних та прифронтових областях. Про наше прикордоння тільки констатують, скільки вибухів та що розвалено, скільки загинуло та поранено. Когось відселили, а як людям жити, мало кого цікавить. Ми чуємо обстріли прикордоння кожен день і це жахливо. Дуже сумно, люблю своє місто, не хочу нікуди їхати.
1Наталя• 13 марта 2024
Є допомога для Сум від Р.Ахметова, посилання:https://to4ka.fun/dopomoga-meshkantsyam-sum-shho-p...
0208mariia• 13 марта 2024
Ответ дляNata292984
Той прильот вдень то була жуть. Ракета, як землетрус по відчуттям. А сьогодні півміста спало і не чуло.
А взагалі стає некомфортно...
magic wand• 13 марта 2024
Ответ дляSlobozhanochka
пообещали западным друзьям закокеанским что Крым вернут любой ценой. Вот имеем.
Slobozhanochka• 13 марта 2024
Ответ дляvikohka
А Ваш? Невже не зрозуміло який кінець наш чекає? Боротися до останнього українця, ок. Я з підлітками працюю, більшість із них планує навчання за кордоном і жити тут не бажає. Далі що? Вся промисловість була на сході і на півдні. Хто працювати буде?
Inno4ka-ya• 13 марта 2024
Ви думаєте, вам відпишуть ті, з ким не добре?
Slobozhanochka• 13 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Ага, ок. Після прильоту по мосту були обстріли по всій Україні. Вчора в обід по Харкову 5 ракет, вночі теж треш.
Lelichka305• 13 марта 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Харків за розмірами та розташуванням це як 10 Сум.
автор AnnaOst • 13 марта 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Я сподіваюся що з усіма все добре
Slobozhanochka• 13 марта 2024
Ответ дляLelichka305
Це немає значення. Вони і надалі будуть бити по цивільним. Що у селі люди, що у місті- мільоннику. Люди бояться їхати, цей будинок і подвір´я- все, що є. Вони знають, що нафіг не потрібні нікому. Горе...і виходу немає. Знову параша отримала зброю від Північної Кореї. А ми чекаємо.
magic wand• 13 марта 2024
Ответ дляvikohka
выполнить свое обещание, которое двал на Олимпийском- закончить войну! Обещал стать на колени перед хуйлом, чьтобы не умирали люди.
Ни один нормальный не допустил бы такого побоища в стране.