На скільки це можливо в такій ситуації. Так, я вже і за вас хвилююся)
Може хтось знає якийсь перевірений збір для постраждалих, киньте посилання будь ласка
Ответ дляBlue.Blue.Sky
выполнить свое обещание, которое двал на Олимпийском- закончить войну! Обещал стать на колени перед хуйлом, чьтобы не умирали люди.
Ни один нормальный не допустил бы такого побоища в стране.
Во время ВМВ все ненормальные были в Европе? Дудаев в Чечне ненормальный был?
Lelichka305• 13 марта 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Це немає значення. Вони і надалі будуть бити по цивільним. Що у селі люди, що у місті- мільоннику. Люди бояться їхати, цей будинок і подвір´я- все, що є. Вони знають, що нафіг не потрібні нікому. Горе...і виходу немає. Знову параша отримала зброю від Північної Кореї. А ми чекаємо.
Так, біль за усіх, що страждають від цієї війни. Гатять по багатоповерхівках, лікарнях. І так, люди, що виїхали начебто мають тимчасовий прихисток, але ж, складно залишитись без нічого.
0208mariia• 13 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Порох тоже самое обещал задолго до того. Ишо?
po_li_na-49a8• 13 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
пообещали западным друзьям закокеанским что Крым вернут любой ценой. Вот имеем.
то есть ли бы сказали что Крым остается параше, то параша бы не обстреливала Украину, да?
и Мариуполя бы не было
я ж ниче не упустила? это все из-за крыма?
и Мариуполя бы не было
po_li_na-49a8• 13 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Удалено администрацией...
Inno4ka-ya• 13 марта 2024
Ответ дляSlobozhanochka
А Ваш? Невже не зрозуміло який кінець наш чекає? Боротися до останнього українця, ок. Я з підлітками працюю, більшість із них планує навчання за кордоном і жити тут не бажає. Далі що? Вся промисловість була на сході і на півдні. Хто працювати буде?
Це провина влади. Мій син, якому заоаз 18, це рік назад хтів повернутися після навчання, як він казав, відбудувати мою країну. А зараз влада наплювала на нього і він дуже обурений
po_li_na-49a8• 13 марта 2024
Ответ дляtetnes
ботяра то кацапская просто
magic wand• 13 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Удалено администрацией...
po_li_na-49a8• 13 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Удалено администрацией...
magic wand• 13 марта 2024
Ответ для0208mariia
при порохе не тонула Украина в крови. Если что
po_li_na-49a8• 13 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
эти нарративы путину русскажешь, они уже никому не интересны, вы их все по кругу строчите
0208mariia• 13 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Просто война была дальше от вас. Оно когда жопе сухо и комфортно, то и не воспринимает психика п##здеца, надвигающегося неизбежно.
Ответ дляSlobozhanochka
Ага, ок. Після прильоту по мосту були обстріли по всій Україні. Вчора в обід по Харкову 5 ракет, вночі теж треш.
po_li_na-49a8• 13 марта 2024
Ответ дляtetnes
столько сколько платят рублевым проституткам. запомните их
0208mariia• 13 марта 2024
Ответ дляYamarisha
Так зе всю предвыборную компанию построил на обсирании его за это. Мол порох не смог, а я смогу и что?
И ничего. И один и второй предвыборную строили на одном и томже тригере для избирателей.
А война не потому что по или зе. А потому что сосед монстр.
А тема про Сумы, если что
Ответ дляYamarisha
С этим согласна. Именно стадион и очаровал 75%. Все что Зе наговорил Порошенко тогда, было чистейшим популизмом и инфантилизмом.
Как инфантилизмом в этой теме являются комментарии о том, что можно русню заставить не забрасывать мирные города крылатыми. Сейчас прилететь может в любой город Украины. Почему Порошенко в свое президенство не договорился, чтобы наше ПВО было уже тогда модернизировано Пэтриотами, чтобы наши ПВО-ки прошли обучение заранее.
Они налажали оба, но это не снимает главной ответственности с русни. Война в Украине была неизбежной
Дисней_Кребо• 13 марта 2024
На сьогодні бачу тільки єдиний вихід - що б ця зона в 50км де літають каб, гради і мінометні обстіли щоденно- була тільки на території расісі. Щоб це все в їх будинках і над їх головами літало.
Ответ дляBlue.Blue.Sky
цікаво, ви думаєте коли москальня поперла 2 роки тому з усіх сторін то вони пакети і мобільні крематорії для себе везли?
їм не потрібні українці, їм потрібна наша земля і хоч всією країною на коліна обставайтесь - це нічого не змінить, вони перестануть сюди пхатись тільки коли боятимуться. ну або нас знищать, а хто залишиться то поїде в табори в сибір
Nata292984• 13 марта 2024
Ответ для0208mariia
А тема про Сумы, если что
как всегда и сюда ботихи и рашинские и зеленые приползли и срач тут развели
Ответ дляtetnes
не дали б.
всі європейські лідери крутили шашні з вовочкою і закривали очі на нашу війну.
ПП за власний рахунок навколо Києва ППО відновив, якраз потім скандал був з ’Свинарчуком’, який на росії для ППО де міг крав а де міг викупляв запчастини. якби не ця справа то може і більше б встигли відновити. хоча потім зелена прокуратура все одно клістрони познімала з тих установок і вони стояли здається до середини 22-го, а агентів на росії, які діставали запчастини, всіх здала москалям, сидять в тюрмах
0208mariia• 13 марта 2024
Ответ дляNata292984
И нифига по теме...
Slobozhanochka• 13 марта 2024
Ответ дляtetnes
Розумниця, де чоловік? Бред. Аналітики - домогосподарки