На скільки це можливо в такій ситуації. Так, я вже і за вас хвилююся)
Може хтось знає якийсь перевірений збір для постраждалих, киньте посилання будь ласка
Джеральдина.• 13 марта 2024
Ответ дляДисней_Кребо
На сьогодні бачу тільки єдиний вихід - що б ця зона в 50км де літають каб, гради і мінометні обстіли щоденно- була тільки на території расісі. Щоб це все в їх будинках і над їх головами літало.
Супер - идите, осуществляйте
Allka- skakalka• 13 марта 2024
Ответ дляДисней_Кребо
Для этого не знаю какое чудо должно случиться ,наша пропагандисты ,наоборот,говорят ,что их Харькова, Сум надо сделать серую зону ,чтобы не обстреливали их Белгород . И походу с их количеством оружия ,мы быстрее станем той серой ,буферной зоной
Дисней_Кребо• 13 марта 2024
автор , в мене є інформація про збір постраждалим. адресно на сім’ї. в темі не можно писати номери карток, бо заблокують?
Дисней_Кребо• 13 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Я не знаю. Напишіть будь ласка в особисті
написала в особисті.
хто хоче допогти - контакти людей і їх рахунки є в телеграм каналі Цукр
Ellina Art Girl• 13 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Доброго дня. Можу також надати рахунку постраждалих. І всю інформацію. Але в краще в особисті
Olenka_bum• 13 марта 2024
Ответ дляnata.ant
Там прикордоння теж бомбили вчора,постраждала мама з 5 дітками,претіло їм в дім,діток поранено.Знаю особисто їх,вони з мого селища де я виросла,якщо хтось хоче допомогти,можу додати номер карти ,або номер мами.
Напишіть в приват, будь-ласка, дані мами
Ellina Art Girl• 13 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Напишіть будь ласка
🫂 Оновили перелік актуальних зборів для допомоги постраждалим від нічної атаки росіян. Донатьте та поширюйте цей допис серед знайомих.
📍 Андрій Бондаренко збирає кошти для родини Сенчих — мами та доньки. Посилання на конверт.
📍 Смоленко Олександр відкрив збір на свою банку. Задонатити можна і на картку: 5375 4112 1655 9802
📍 Інна Янова збирає для своєї мами, Віри Олійник, квартира якої зруйнована. Банка тут. Картки: 5167 8032 6545 4384, 5375 4112 1652 3667
📍 Аліна Мовчан збирає кошти для родини Яни Цар. Банка для донату тут.
📍 Анна Тєсто збирає кошти для своєї свекрухи Соколової Н. Банка для донатів.
📍 Лящова Оксана збирає кошти на житло батькам. Їхня квартира зруйнована. Задонатити можна на банку або за номером: 5375 4112 1645 1190
📍 Квартира батьків Анастасії Шкуліпи пошкоджена. Задонатити на банку тут.
📍 Тетяна Жарик та її чоловік Владислав відкрили збір для їхньої родини. Задонатити можна на картку: 5375 4141 1973 2427.
📍 Яна Дмитренко відкрила збір для своєї родини. Її тітка в лікарні у важкому стані. Допомогти можна за лінком.
📍 Родина Оксани Савченко збирає кошти на допомогу. Оксана у реанімації, двох її дітей дістали з-під завалів. Донат на картки: 4149 4378 7427 1776 — Гутко В., 4149 4990 7723 0611 — Гутко Л., 5167 8032 3238 0894 — Ярмолінська А. Або на банку.
📍 Марина Т. збирає кошти на допомогу родині — Яні, її шестирічній донці й батькам. Донатити можна на банку.
📍 Яна Муштаєва збирає кошти для родини Вікторії Панасенко. Жінка має дитину з тяжкою формою інвалідності, їхня квартира теж зруйнована. Допомогти Вікторії можна донатом на банку.
📍 Goldem Art School збирає на допомогу сім´ї їхньої учениці Віки. Задонатити можна на банку.
📍 Анжеліка збирає на допомогу своїй мамі та двом молодшим сестрам, квартиру яких завалило уламками будинку. Гроші можна надіслати на картку: 5375 4112 1667 7836, на банку.
📍 Діана Назаревська втратила квартиру. Вона відкрила збір на банку.
Якщо ви знаєте інші актуальні збори для допомоги — напишіть у @cukrbot, ми доповнимо перелік.
⚡️ Цукр